03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
03:00 Colorado - Winnipeg
03:00 Cartagines - Perez Zeledon
03:00 Peru U20 (W) - Argentina U20 (W)
03:00 Tucson Roadrunners - Calgary Wranglers
03:00 Angel City (W) - Kansas City (W)
03:05 Fijian Drua - Moana Pasifika
03:15 San Francisco - Pittsburgh
03:30 Phoenix - Minnesota
03:30 Los Angeles - Edmonton
04:00 World Tour, Utsunomiya
04:00 James Duckworth - Remy Bertola
04:00 LUX 042
04:00 Ehime (W) - Miyazaki (W)
04:10 Queretaro - Pumas
04:45 North Melbourne - Adelaide Crows
05:00 ISPS Handa Championship
05:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
05:00 Manawatu Jets - Auckland Tuatara
05:30 Logan Lightning (W) - Ipswich Knights (W)
05:35 Brumbies - Hurricanes
06:00 Albirex Niigata - Tokyo
06:00 Jubilo Iwata - Machida Zelvia
06:00 Vissel Kobe - Kyoto Sanga
06:00 Mito HollyHock - Fujieda MYFC
06:00 Thespakusatsu Gunma - V-Varen Nagasaki
06:00 Vegalta Sendai - JEF United Chiba
06:00 Daejeon Citizen - Seoul
06:00 Seoul E-Land - Chungnam Asan
06:00 Busan TC - Daejeon Korail
06:00 Daegu II - Paju Citizen
06:00 Pocheon Citizen - Gimhae City
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Sejong Vanesse - Namyangju
06:00 Suwon Sonicboom - Jeonju Egis
06:00 Avondale - Green Gully
06:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints
06:00 Manningham Utd - Dandenong City
06:00 Moreland City - Altona Magic
06:00 Alamein (W) - Brunswick Juventus (W)
06:00 Essendon Royals (W) - Box Hill United (W)
06:00 Sydney (W) - Central Coast Mariners (W)
06:05 Shinshu Brave Warriors - Yokohama B-Corsairs
06:15 Lloyd Harris - Mark Lajal
06:30 Formula E, Monaco
06:55 Ehime - Ventforet Kofu
07:00 World Cup, Shanghai
07:00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos
07:00 Mokpo - Gangneung City
07:00 Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA
07:00 Heidelberg United (W) - South Melbourne (W)
07:05 Nagoya Diamond Dolphins - Ryukyu Golden Kings
07:30 Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers
07:35 Geelong Cats - Carlton Blues
07:40 Spanish Grand Prix
07:45 Mitchelton - Moreton City II
08:00 World Tour, Utsunomiya
08:00 Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
08:00 Greece - Brazil
08:00 Greece U16 - Brazil U16
08:00 Formula E, Monaco
08:00 Spain (W) - Italy (W)
08:00 Port Melbourne - South Melbourne
08:00 Kupol-Rodniki - Novosibirsk
08:00 Boroondara Eagles (W) - Calder United (W)
08:00 Gold Coast Utd (W) - Olympic Brisbane (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Youth 1-HNU (W) - DonDUVS (W)
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:05 Highlanders - Western Force
08:10 Wang / Zhou - Shimizu / Trotter
08:15 Newcastle Jets - Central Coast Mariners
08:15 Wellington Phoenix - Macarthur
08:30 Wests Tigers - Broncos
08:30 Gimcheon Sangmu - Gangwon
08:30 Gwangju - Suwon
08:30 Busan IPark - Ansan Greeners
08:30 Cheonan City - Gimpo
08:30 Southland Sharks - Canterbury Rams
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 DTM, Oschersleben
09:00 Caboolture - Eastern Suburbs
09:00 Southside Eagles - SWQ Thunder
09:00 Taringa Rovers - Holland Park Hawks
09:00 Russian Championship, Yekaterinburg
09:00 Taichung Blue Whale (W) - Taoyuan Mars (W)
09:00 Taichung Blue (W) - Taoyuan Mars (W)
09:15 Jablonec B - Chlumec NC
09:15 Loko Vltavin - Prestice
09:15 Trinec - Start Brno
09:15 Aritma Prague - Tachov
09:15 Banik Sokolov - Horovicko
09:15 Brandys nad Labem - Slany
09:15 Breclav - Slovan Havlickuv Brod
09:15 Letohrad - RMSK Cidlina
09:15 Neratovice-Byskovice - Sokol Nespeky
09:15 Olympie Brezova - Hvezda Cheb
09:15 Vratimov - Valasske Mezirici
09:15 North Star - Ipswich Knights
09:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Povltavska FA
09:30 Kraluv Dvur - Viktoria Plzen B
09:30 Sparta Kolin - Hradec Kralove B
09:30 Komarov - Rokycany
09:30 Kosmonosy - Chrudim B
09:30 Slavia HK - Caslav
09:30 Formula E, Monaco
09:30 Miercurea Ciuc - Unirea Slobozia
09:30 Turkey U18 - Saudi Arabia U18
09:30 Para European Championships, Madeira
09:30 Eastern Suburbs (W) - Lions (W)
09:30 Darwin Hearts (W) - Darwin Olympic (W)
10:00 Pardubice B - Teplice B
10:00 Spoje Praha - Turnov
10:00 Jiri Lehecka - Hamad Medjedovic
10:00 Max Purcell - Sebastian Korda
10:00 Thiago Monteiro - Stefanos Tsitsipas
10:00 Timofey Skatov - Henri Squire
10:00 Bukovyna - Dinaz
10:00 Slovakia U18 - Guatemala U18
10:00 Hume City - Heidelberg United
10:00 New Taipei Kings - Fubon Braves
10:00 Logan Lightning - Ipswich
10:00 Samford Rangers - Souths Utd
10:00 2024 World Championships
10:00 Kolos U-19 - Oleksandria U-19
10:00 Kryvbas U-19 - Metalist 1925 U-19
10:00 SkyUp - Aurora
10:00 Taipower (W) - Cathay Life (W)
10:00 Brisbane City (W) - FQ Academy QAS (W)
10:00 Spartak-SHVSM (W) - Galichanka (W)
10:00 Danielle Collins (W) - Jaqueline Cristian (W)
10:00 Iga Swiatek (W) - Sorana Cirstea (W)
10:00 Paolini (W) / Errani (W) - Zvonareva (W) / Andreeva (W)
10:00 Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W) - Perez (W) / Melichar (W)
10:00 Victoria Azarenka (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
10:05 Porsche Cup, Oschersleben
10:30 Rottoli / Vincent Ruggeri - Mansouri / Johnson
10:30 Fremantle - Western Bulldogs
10:30 Harju - Elva
10:30 Viimsi - Paide U-21
10:30 Poltava - Karpaty
10:30 Moreton City - Gold Coast Knights
10:30 North Lakes - Magic United
10:30 Tour of Turkey
10:30 South East Stars (W) - Central Sparks (W)
10:30 Southern Vipers (W) - Northern Diamonds (W)
10:30 Sunrisers (W) - Blaze (W)
10:30 Thunder (W) - Western Storm (W)
10:30 Netherlands - China
10:30 Netherlands - China
10:35 Cowboys - Panthers
10:35 Reds - Blues
10:45 Melbourne Victory - Western Sydney
10:45 Brothers Union - Chittagong Abahani
10:45 Mohammedan - Bangladesh Police
11:00 Podillya - Chernigov
11:00 Italy (W) - Ukraine (W)
11:00 Delhi Daredevils - Mumbai Indians
11:00 Romania U16 - Denmark U16
11:00 Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
11:00 Minaj - Chornomorets
11:00 Grange Thistle - Maroochydore Swans
11:00 Mafra - Oliveirense
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:00 Kaohsiung (W) - Hang Yuan (W)
11:00 Orbita-ZNU (W) - COP-CNU-DYSSN5-MFKFK (W)
11:00 New Zealand - Belgium
11:15 Converge FiberXers - Barangay Ginebra SM
11:15 Colombia - Argentina
11:30 Jannik Sinner - Lorenzo Sonego
11:30 Pavel Kotov - Jordan Thompson
11:30 Pedro Cachin - Francis Tiafoe
11:30 Damir Dzumhur - Manuel Guinard
11:30 Colombia U16 - Argentina U16
11:30 Sabadell - Steaua Bucuresti
11:30 Casuarina - Port Darwin
11:30 World Masters
11:30 Australia - UAE
11:30 Norway (W) - South Korea (W)
11:30 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Vekic (W) / Vesnina (W)
11:30 Jelena Ostapenko (W) - Maria Lourdes Carle (W)
11:30 Zhang (W) / Linette (W) - Stefani (W) / Schuurs (W)
12:00 Braunschweig - Hamburg
12:00 Holstein Kiel - Kaiserslautern
12:00 Paderborn - Elversberg
12:00 Simulcast
12:00 Alejandro-Moro Canas - Stefano Travaglia
12:00 Heidenheim - Mainz
12:00 South African Open
12:00 Inhulets - Prykarpattya
12:00 Shakhtyor Sl Res - BATE Res
12:00 Mali U18 - Jamaica U18
12:00 Yulon Dinos - Bank of Taiwan
12:00 Barnaul - Irkut
12:00 Zoria U-19 - Obolon U-19
12:00 Kardinal-Rivnestandard - Uragan
12:00 MosPolitekh (W) - Normanochka (W)
12:00 Astibo (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
12:00 KOSFK (W) - Karpaty (W)
12:00 Sloane Stephens (W) - Maria Sakkari (W)
12:15 Wales (W) - Italy (W)
12:30 DTM, Oschersleben
12:30 Barnsley - Northampton Town
12:30 Derby County - Carlisle Utd
12:30 Exeter City - Oxford Utd
12:30 Fleetwood Town - Burton Albion
12:30 Lincoln City - Portsmouth
12:30 Peterborough United - Bolton Wanderers
12:30 Port Vale - Cambridge Utd
12:30 Reading - Blackpool
12:30 Shrewsbury Town - Leyton Orient
12:30 Stevenage - Cheltenham Town
12:30 Wigan Athletic - Bristol Rovers
12:30 Wycombe - Charlton Athletic
12:30 Tallinna Kalev - Nomme Kalju
12:30 European Tour
12:30 Sloga Doboj - Zvijezda 09
12:30 West Ham United - Liverpool
12:35 Shanghai Port - Shanghai Shenhua
12:45 Bashundhara Kings - Sheikh Jamal
13:00 Yenisey - CSKA Moscow
13:00 Dortmund II - Erzgebirge Aue
13:00 Duisburg - Sandhausen
13:00 Regensburg - Dynamo Dresden
13:00 Saarbruecken - Halle
13:00 Simulcast
13:00 Viktoria Cologne - Preussen Muenster
13:00 Dziugas - Transinvest
13:00 Alexandr Bublik - Roberto Carballes Baena
13:00 Daniil Medvedev - Matteo Arnaldi
13:00 Rocha / Faria - Schnaitter / Wallner
13:00 Livyi Bereh - Nyva Buzova
13:00 Niva Dolbizno - Slonim
13:00 Norway - Denmark
13:00 Slovakia - Czech Republic
13:00 MODUS Super Series
13:00 Porsche Cup Brasil
13:00 Ararat-Armenia - West Armenia
13:00 West Armenia - Ararat-Armenia
13:00 Las Palmas - Girona
13:00 Brescia - Spezia
13:00 Modena - Suedtirol
13:00 Parma - Lecco
13:00 Ternana - Ascoli
13:00 Rush - Kutaisi
13:00 Kazakhstan U18 - Sweden U18
13:00 Tour de Romandie
13:00 Zebre - Glasgow Warriors
13:00 Jaca - HJK
13:00 Siauliai (W) - Neptunas (W)
13:00 Kumanovo (W) - Pelister (W)
13:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Emma Navarro (W)
13:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Muhammad (W) / Sutjiadi (W)
13:00 Vondrousova (W) / Boulter (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
13:10 Belarus U20 - SHL team
13:15 Floridsdorfer - First Vienna
13:30 Admira - Liefering
13:30 Bregenz - Grazer AK
13:30 Sturm Graz II - Dornbirn
13:30 Karsiyaka - Merkezefendi
13:30 Formula E, Monaco
13:30 Paks - Mezokovesd
13:30 LNZ Cherkasy - Shakhtar Donetsk
13:30 Ayos Spor - CO Basket
13:30 Prometey (W) - Naftisia (W)
13:30 Leylah-Annie Fernandez (W) - Ons Jabeur (W)
13:50 Orijent - Croatia
14:00 Banik Sous - Sokol Brozany
14:00 Aias Evosmou - Panerythraikos
14:00 Iraklis - Megaridas
14:00 Psychiko - Esperos
14:00 Hugo Dellien - Vilius Gaubas
14:00 Gornik Zabrze - LKS Lodz
14:00 Dukla Praha - Brno
14:00 Baranavichy - Lida
14:00 Toulouse - Racing 92
14:00 Saint-Etienne - Caen
14:00 Sokol Pisek (W) - Banik Most (W)
14:00 Ben Tre - Ho Chi Minh
14:00 Maritimo - Feirense
14:00 Lecce - Monza
14:00 Kasimpasa - Samsunspor
14:00 Sivasspor - Konyaspor
14:00 Gefle - Sandviken
14:00 Landskrona - Utsikten
14:00 Sundsvall - Varberg
14:00 Gaziantep - Cayirova
14:00 Blue Bulls - Ospreys
14:00 Tukums - Valmiera
14:00 Isloch - Neman
14:00 Cassano (W) - Pontinia (W)
14:00 Spain - Lithuania
14:00 Spain - Lithuania
14:10 Vive Kielce - Chrobry Glogow
14:15 CSKA Sofia - Levski
14:15 Rogle - Skelleftea
14:30 Olympiacos - Ferencvaros
14:30 Grigor Dimitrov - Jakub Mensik
14:30 Nicolas Jarry - Flavio Cobolli
14:30 Tomas Machac - Ben Shelton
14:30 Augsburg - Werder Bremen
14:30 Bayern Munich - Eintracht
14:30 Freiburg - Wolfsburg
14:30 RB Leipzig - Dortmund
14:30 Simulcast
14:30 Ireland - Portugal
14:30 Ireland U16 - Portugal U16
14:30 Morocco U19 - Ecuador U18
14:30 Ireland (W) - Scotland (W)
14:30 2024 World Championships
14:30 Zilina - Spartak Trnava
14:30 Turkey - Bulgaria
14:30 WTT Youth Contender Metz
15:00 Uralmash - Zenit
15:00 Aalesund - Raufoss
15:00 Asane - Stabaek
15:00 Bryne - Sogndal
15:00 Kongsvinger - Start
15:00 Moss - Egersund
15:00 Sandnes Ulf - Levanger FK
15:00 Frydek-Mistek - Zlin B
15:00 Frydlant Nad Ostravici - Hlucin
15:00 Hodonin - Slovan Rosice
15:00 Uhersky Brod - Hranice
15:00 Nove Sady - Vsetin
15:00 Skastice - Bzenec
15:00 Sternberk - Tatran Vsechovice
15:00 Viktorie Prerov - Kostelec na Hane
15:00 Alex De Minaur - Rafael Nadal
15:00 Ferencvaros (W) - Esbjerg (W)
15:00 Blackburn - Coventry City
15:00 Bristol City - Rotherham Utd
15:00 Cardiff City - Middlesbrough
15:00 Huddersfield - Birmingham City
15:00 Millwall - Plymouth Argyle
15:00 Norwich City - Swansea City
15:00 Sheffield Wednesday - West Bromwich Albion
15:00 Southampton - Stoke City
15:00 Watford - Sunderland
15:00 Salford Red Devils - Warrington Wolves
15:00 Leicester Tigers - Bristol Bears
15:00 Ukraine (W) - Spain (W)
15:00 Lucknow Super Giants - Rajasthan Royals
15:00 Accrington Stanley - Tranmere Rovers
15:00 AFC Wimbledon - Walsall
15:00 Barrow - Mansfield Town
15:00 Bradford City - Newport County
15:00 Colchester Utd - Crewe Alexandra
15:00 Crawley Town - Grimsby Town
15:00 Forest Green Rovers - Notts County
15:00 Gillingham - Doncaster Rovers
15:00 Milton Keynes - Sutton United
15:00 Salford City - Harrogate Town
15:00 Swindon - Morecambe
15:00 Wrexham - Stockport
15:00 AD Fafe - Trofense
15:00 Neptunas - Pieno Zvaigzdes
15:00 Kuressaare - Flora
15:00 Belenenses - Ferreira do Zezere
15:00 Candoso - Leoes
15:00 Lombos - Torreense
15:00 Baladiyet El Mahalla - ZED
15:00 Fulham - Crystal Palace
15:00 GOSK - Zeljeznicar
15:00 Maccabi Bnei Raina - Maccabi Tel Aviv
15:00 Manchester Utd - Burnley
15:00 Newcastle United - Sheffield Utd
15:00 Sabah - Sabail
15:00 Simulcast
15:00 Wolverhampton - Luton Town
15:00 Aberdeen - Motherwell
15:00 Kilmarnock - Heart
15:00 Livingston - Ross County
15:00 St Johnstone - Hibernian
15:00 Barcelona - Valencia
15:00 Mechelen - Oud-Heverlee
15:00 Graficar - Smederevo
15:00 Jedinstvo Ub - Indija
15:00 Sremska-Mitrovica - Macva
15:00 Tekstilac Odzaci - OFK Belgrade
15:00 Clio Cup Series
15:00 Arbroath - Queen`s Park
15:00 Dunfermline - Inverness
15:00 Greenock Morton - Raith Rovers
15:00 Partick Thistle - Ayr United
15:00 Vardar - Ohrid
15:00 CSKA Moscow - Dynamo Astrakhan
15:00 Radnik - Novi Pazar
15:00 Lahti - KuPS
15:00 Plamen Pozega (W) - Ragusa Dubrovnik (W)
15:00 Keflavik (W) - Stjarnan (W)
15:00 Throttur (W) - Valur (W)
15:00 Hungary (W) - France (W)
15:00 Israel - Iceland
15:00 Madison Keys (W) - Ludmilla Samsonova (W)
15:00 WTT Youth Contender Spa
15:05 Harlequins - Northampton Saints
15:05 Ajman - Khor Fakkan
15:05 Sharjah - Al Bataeh
15:05 Cardiff - Edinburgh
15:15 European Championship, Italy
15:15 Austria - Germany
15:15 Almeria - Getafe
15:15 Burgos - Amorebieta
15:15 Leganes - Real Zaragoza
15:15 Cittadella - FeralpiSalo
15:15 Cosenza - Bari
15:15 Palermo - Reggiana
15:15 Sampdoria - Como
15:15 Al-Mesaimeer - Al-Waab
15:20 Siauliai - Wolves
15:30 Tatran Presov - Slavoj Trebisov
15:30 Verl - Waldhof
15:30 Dijon - Strasbourg
15:30 Energetik-BGU - Belshina
15:30 U Craiova 1948 - U Cluj
15:30 Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera
15:30 Casa Pia - Chaves
15:30 Vizela - Rio Ave
15:30 Leixoes - Vilaverdense
15:30 Norway U18 - USA U18
15:45 Oradea - Voluntari
15:45 BGT, Silverstone
16:00 Jiskra Domazlice - Bohemians 1905 B
16:00 Sokol Zivanice - Arsenal Ceska Lipa
16:00 Usti nad Labem - Slovan Velvary
16:00 Cesky Brod - Ujezd Praha 4
16:00 Dobrovice - Usti nad Orlici
16:00 Klatovy - Pribram B
16:00 Otava Katowice - Petrin Plzen
16:00 Senco Doubravka - Sobeslav
16:00 Ermis Schimatari - Eleftheroupoli
16:00 Cameron Norrie - Joao Fonseca
16:00 Felix Auger-Aliassime - Adrian Mannarino
16:00 Gonzalo Bueno - Jose Pereira
16:00 Cagdas Bodrumspor - Manisa
16:00 Swarovski Tirol - Austria Lustenau
16:00 WAC - BW Linz
16:00 Rouen - Montpellier
16:00 Zurich Classic of New Orleans
16:00 Saburtalo - Torpedo Kt
16:00 Dekorglass Dzialdowo - Bogoria
16:00 Strakonice - Jicin
16:00 Aviron Bayonnais - Bordeaux Begles
16:00 Lyon - Section Paloise
16:00 Montpellier - Perpignan
16:00 Oyonnax - Castres Olympique
16:00 Simulcast
16:00 Varazdin - Dinamo Zagreb
16:00 Cluj-Napoca - Arges Pitesti
16:00 Slavia Prague (W) - Lazne Kynzvart (W)
16:00 Aktobe - Irbis Almaty
16:00 Poland U16 - China U16
16:00 Diosgyor VTK - Kecskemet
16:00 Al-Faisaly Amman - Al Ahli Amman
16:00 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya
16:00 Rukh - Veres
16:00 Shirak - Noah
16:00 Al-Okhdood - Abha
16:00 Al-Raed - Al-Ettifaq
16:00 Osijek - Kvarner
16:00 Torpedo - Sinara
16:00 Torpedo NN - Sinara
16:00 Sintez - Spartak Volgograd
16:00 Haenna - Chiaravalle
16:00 Oergryte - Oester
16:00 Mersin - TED Ankara
16:00 Saracens (W) - Bath (W)
16:00 Lions - Munster
16:00 Torpedo-BelAZ - Smorgon
16:00 Mega MIS (W) - ZKK Kraljevo (W)
16:00 Patriot (W) - Basket Kam (W)
16:00 Bjelovar (W) - ZARK Split (W)
16:15 Alkaloid - Ohrid
16:30 Roberto Bautista Agut - Karen Khachanov
16:30 Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
16:30 Switzerland - Latvia
16:30 Stal Rzeszow - Lechia Gdansk
16:30 European Championships, Zagreb
16:30 Red Devils - Villars
16:30 Zurich - Geneve Lions
16:30 Rampla Juniors - Deportivo Maldonado
16:30 Bravo - Radomlje
16:30 Fribourg Olympic - Spinelli Massagno
16:30 Pakistan - New Zealand
16:30 Oulu - VPS
16:45 France (W) - England (W)
17:00 Granada - Breogan
17:00 Freund / Ingildsen - Harrison / Willis
17:00 SCC Mohammedia - Union Touarga
17:00 European Championships, Belgrade
17:00 Vipers (W) - Gyor (W)
17:00 Rosenborg - Bodoe/Glimt
17:00 Dila - Samgurali
17:00 Tallinn - Levadia U-21
17:00 Budaorsi (W) - Museo de la Almendra Francisco Morales (W)
17:00 Zubri - Frydek-Mistek
17:00 Botev Plovdiv - Slavia Sofia
17:00 Sanjoanense - Vianense
17:00 Zora Olomouc (W) - Plzen (W)
17:00 Gyongyos - NEKA
17:00 Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie
17:00 Al Riffa - Sitra
17:00 Al-Muharraq - Al-Hala
17:00 Al-Shabab Manama - East Riffa
17:00 Karlovac - Krizevci
17:00 Cerro Largo - Boston River
17:00 Patro Eisden - Deinze
17:00 Ukhta - Gazprom-Yugra
17:00 Baltika - Astrakhan
17:00 Juventus - Milan
17:00 Verona - Lube
17:00 Rabotnicki - Pelister
17:00 Fenerbahce - Besiktas
17:00 Hatayspor - Basaksehir
17:00 Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens
17:00 Tikves - Butel Skopje
17:00 Kosice - Zlate Moravce
17:00 Ruzomberok - Podbrezova
17:00 Skalica - Trencin
17:00 Javor - Novi Beograd
17:00 Legionowo - SPR Tarnow
17:00 Riga - RFS
17:00 Tresnjevka (W) - Medvescak (W)
17:00 CSKA Moskva (W) - Spartak M (W)
17:00 Malaga (W) - Granollers (W)
17:00 Dossobuono (W) - Sassari (W)
17:00 Erice (W) - Salerno (W)
17:00 Medicinar (W) - Crvena Zvezda (W)
17:00 Ovche Pole
17:00 Teramo (W) - Brixen (W)
17:00 Avarca de Menorca (W) - JAV Olimpico (W)
17:15 IndyCar
17:15 Standard Liege - Sint-Truidense
17:15 Breidablik (W) - Tindastoll (W)
17:15 FH Hafnarfjordur (W) - Thor/KA (W)
17:15 Vikingur Reykjavik (W) - Fylkir (W)
17:30 Olympiacos - Ferencvaros
17:30 Stefanos Sakellaridis - Juan Ficovich
17:30 Bonn - Rostock
17:30 Ludwigsburg - Chemnitz
17:30 Leverkusen - Stuttgart
17:30 Chelsea (W) - Barcelona (W)
17:30 Barnet - Solihull Moors
17:30 Leotar Trebinje - Prijedor-Spartak
17:30 Everton - Brentford
17:30 Gorica - Kastela
17:30 Alaves - Celta
17:30 Elche - Espanyol
17:30 Lanzara - Camerano
17:30 Audace Cerignola - Giugliano
17:30 Avellino - Crotone
17:30 Brindisi - Turris
17:30 Casertana - Sorrento
17:30 Catania - Benevento
17:30 Juve Stabia - Picerno
17:30 Latina - Taranto
17:30 Monopoli - ACR Messina
17:30 Monterosi - Foggia
17:30 Potenza - Virtus Francavilla
17:30 Vardar Negotino - Skopje 2020
17:30 Para European Championships, Madeira
17:30 Estonia - Ukraine
17:30 Estonia - Ukraine
17:45 Al Ain - Shabab Al Ahli
18:00 Orlando - Cleveland
18:00 Gummersbach - Wetzlar
18:00 Waldviertel - Aich/Dob
18:00 MZT Skopje - Spartak Subotica
18:00 Dinamo Batumi - Gagra
18:00 Courneuve - Thonon les Bains
18:00 Ours Toulouse - Marseille Blue Stars
18:00 Italy (W) - Spain (W)
18:00 Sencur - Sentjur
18:00 Ajaccio - Quevilly
18:00 Amiens - Troyes
18:00 Annecy - Bastia
18:00 Concarneau - Rodez
18:00 Laval - Bordeaux
18:00 Paris - Angers
18:00 Pau - Guingamp
18:00 Valenciennes - Grenoble
18:00 European Tour
18:00 World Masters
18:00 Promo - Orlovik
18:00 Ashdod - Hapoel Petah Tikva
18:00 El Gouna - Al Ittihad
18:00 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
18:00 HFX Wanderers - Atletico Ottawa
18:00 Moslavina - Dubrava
18:00 Nexe - Spacva
18:00 Benfica - Braga
18:00 Brixen - Bozen
18:00 Carpi - Albatro
18:00 Cingoli - Cassano Magnago
18:00 Conversano - Junior Fasano
18:00 Merano - Sassari
18:00 Pallamano Rubiera - Eppan
18:00 Pressano - Trieste
18:00 Romagna - Molteno
18:00 Speedway Grand Prix
18:00 Al Kharaitiyat - Al-Sailiya
18:00 Asteras - OFI
18:00 Kifisia - PAS Giannina
18:00 Panetolikos - Atromitos
18:00 Simulcast
18:00 Volos - Panserraikos
18:00 Kumanovo - Golden Art
18:00 Surrey (W) - Manchester (W)
18:00 Oviedo (W) - Elda Prestigio (W)
18:00 CSKA Moskva (W) - Zvezda (W)
18:00 Mladost NP (W) - Nis (W)
18:00 Chinese Taipei - Georgia
18:05 Stormers - Leinster
18:10 Hajduk - Rudes
18:15 Dnepr Mogilyov - Dinamo Minsk
18:30 Alexander Ritschard - Dmitry Popko
18:30 Spandau 04 - Savona
18:30 Lovosice - Karvina
18:30 Ujpest - PTE-PEAK
18:30 FCSB - Farul
18:30 BetRivers 200
18:30 Debrecen - Ujpest
18:30 Lincoln Red Imps - Europa Point
18:30 Tristan Suarez - Estudiantes de Caseros
18:30 Bremerhaven - Trier Gladiators
18:30 Dusseldorf Giants - Kirchheim
18:30 Frankfurt - Artland Dragons
18:30 Giessen - Dresden Titans
18:30 Jena - Bochum
18:30 Koblenz - Karlsruhe Lions
18:30 Phoenix Hagen - Bayreuth
18:30 Rasta Vechta II - Munster
18:30 Uni Baskets Paderborn - Nuremberg
18:30 Guaguas - Rio Duero Soria
18:30 Serbia - Croatia
18:45 Austin - LA Galaxy
18:45 Al-Hussein - Shabab Al-Aqaba
19:00 Watanabe / Yuzuki - Stevenson / Harper
19:00 HUSA - ASFAR
19:00 Peter McGrail - Marc Leach
19:00 Bamberg - Goettingen
19:00 Crailsheim - Ulm
19:00 Triglav - Galatasaray
19:00 Widzew Lodz - Rakow
19:00 Crvena Zvezda - Dubrovnik
19:00 Primorje - Vouliagmeni
19:00 United Kingdom - Poland
19:00 Sport Boys - Union Comercio
19:00 NY Islanders - Carolina
19:00 Zadar - KK Bosco
19:00 Al-Khaleej - Al Nassr
19:00 Univ Catolica Quito - Cumbaya
19:00 2024 World Championships
19:00 Montpellier - Cesson-Rennes
19:00 Zeleznicar Pancevo - Radnicki Nis
19:00 Lausanne - ZSC Lions
19:00 Santa Fe (W) - Ind Medellin (W)
19:00 Padova (W) - Casalgrande (W)
19:00 Muehlviertel (W) - Bad Radkersburg (W)
19:00 Cori Gauff (W) - Dayana Yastremska (W)
19:10 Porsche Cup Brasil
19:15 Domzale - Maribor
19:25 Austria (W) - Netherlands (W)
19:30 Schalke 04 - Fortuna
19:30 Melsungen - Fuechse Berlin
19:30 Sion - Lugano
19:30 Longford Town - Wexford
19:30 Almagro - Almirante Brown
19:30 Cologne - San Lazzaro
19:30 Power Volley - Trentino
19:30 Scandicci (W) - Conegliano (W)
19:45 Girona - Bilbao
19:45 Gran Canaria - Joventut
19:45 Palencia - Baskonia
19:45 Gent - Westerlo
19:45 Lazio - Hellas Verona
19:50 Dubrovnik - Sibenik
20:00 Maxime Janvier - Andres Andrade
20:00 Elche (W) - Gran Canaria (W)
20:00 Hull City - Ipswich Town
20:00 PSG - Le Havre
20:00 Borac - Sloboda Tuzla
20:00 Aston Villa - Chelsea
20:00 Atletico Madrid - Athletic Bilbao
20:00 Deportes Copiapo - Universidad Catolica
20:00 Vasco de Gama - Criciuma
20:00 Dragons - Connacht
20:00 Bera Bera (W) - Alimentos de Valladolid (W)
20:05 Clermont - Stade Francais
20:07 Toronto - LA Dodgers
20:30 New Orleans - Oklahoma
20:30 Miomir Kecmanovic - Casper Ruud
20:30 Grand Prix Long Beach
20:30 Anadia - Canelas
20:30 Guimaraes - Boavista
20:35 Patronato - Talleres Remedios
About Rojadirecta Website: