17:00 UNICS - Samara
17:00 Al-Nahda - Al Ahed
17:00 Siauliai - Suduva
17:00 Roberto Cid - Franco Roncadelli
17:00 Sweden - Finland
17:00 Podbeskidzie - GKS Tychy
17:00 Spain U18 - Switzerland U18
17:00 Academic Plovdiv - Beroe
17:00 Levski - Minyor Pernik
17:00 NH Ostrava - Opava
17:00 Olomoucko - Nymburk
17:00 Rilski Sportist - Balkan
17:00 Spartak Pleven - Chernomorets
17:00 Al-Hala - Al-Shabab Manama
17:00 East Riffa - Al Riffa
17:00 Sitra - Al-Hidd
17:00 Velez - Sloga Doboj
17:00 SKA-1946 - Loko
17:00 Nitra - Spisska Nova Ves
17:00 Arad (W) - CSM Constanta (W)
17:00 Tabasalu (W) - Tammeka (W)
17:15 Omar Jasika - Bernard Tomic
17:30 Austria Lustenau - WAC
17:30 Simulcast
17:30 Swarovski Tirol - Austria Vienna
17:30 Botosani - Dinamo Bucharest
17:30 Para European Championships, Madeira
17:30 Laura Siegemund (W) - Carlota Martinez-Sires (W)
17:30 Sofia Kenin (W) - Anna Karolina Schmiedlova (W)
17:35 Duje Ajdukovic - Richard Gasquet
17:45 Dinamo Bucuresti - Skjern
17:45 Savehof - Flensburg
17:55 Denis Kudla - Tristan McCormick
17:55 Portugal U19 - Spain U19
18:00 Al Manama - Al Kuwait
18:00 Lokomotiv Kuban - Parma Perm
18:00 Ystad - Onnereds
18:00 Cherno More - CSKA Sofia
18:00 Storhamar - Vaalerenga
18:00 Al-Ahly Cairo - Cleopatra
18:00 Pharco - Al Masry
18:00 Degerfors - Helsingborg
18:00 Partizan - Crvena Zvezda
18:00 Montpellier (W) - Charnay Bourgogne Sud (W)
18:00 Badel 1862 (W) - Kumanovo-Grizli (W)
18:00 Basket Kam (W) - Patriot (W)
18:00 Montpellier (W) - Charnay (W)
18:00 Lokomotiv K (W) - Dynamo Kazan (W)
18:00 Belgium - Bulgaria
18:10 Emilio Gomez - Leonardo Aboian
18:25 Fakundo Mena - Daniel-Antonio Nunez
18:30 Panathinaikos - Maccabi T-A
18:30 Viktor Durasovic - Andres Andrade
18:30 Etival (W) - Tarnobrzeg (W)
18:30 Ankaragucu - Besiktas
18:30 Esbjerg Energy - SonderjyskE
18:30 Italy - Hungary
18:30 Eisbaeren Berlin - Fischtown Pinguins
18:30 Hoofddorp Pioniers - L&D Amsterdam
18:30 RCH-Pinguins - DSS/Kinheim
18:30 Lions de Geneve - Fribourg Olympic
18:30 Union Neuchatel - Spinelli Massagno
18:30 Djurgarden - Brynas
19:00 Al-Hilal Riyadh - Al Ain
19:00 Calvin Hemery - Henry Searle
19:00 Ergi Kirkin - Luciano Emanuel Ambrogi
19:00 Brescia - CNAB
19:00 Paks - Kisvarda
19:00 ADA Blois - Elan Chalon
19:00 Limoges - Gravelines-Dunkerque
19:00 Saint-Quentin - Nanterre
19:00 Solihull Moors - Gateshead
19:00 2024 World Championships
19:00 Lausanne - ZSC Lions
19:00 Poland U18 - Croatia U18
19:00 Nordenskov - Odense
19:05 Villeneuve dAscq (W) - Angers (W)
19:20 TI-Volley (W) - Linz-Steg (W)
19:30 BW Linz - SCR Altach
19:30 Resovia Rzeszow - Wisla Krakow
19:30 Resovia Rzeszow - Verva Warszawa
19:30 Zeljeznicar - Siroki Brijeg
19:30 Sint-Truidense - Gent
19:30 Standard Liege - Mechelen
19:30 Westerlo - Oud-Heverlee
19:45 Fuechse Berlin - Nantes
19:45 RN Loewen - Sporting
19:45 Cambridge Utd - Wycombe
19:45 Cheltenham Town - Peterborough United
19:45 Barrow - Bradford City
19:45 Colchester Utd - Crewe Alexandra
19:45 Colchester Utd - Doncaster Rovers
19:45 Colchester Utd - Crewe Alexandra
19:45 Auxerre - Laval
19:45 Bastia - Concarneau
19:45 Bordeaux - Dunkerque
19:45 Caen - Annecy
19:45 Grenoble - Saint-Etienne
19:45 Guingamp - Angers
19:45 Quevilly - Amiens
19:45 Rodez - Paris
19:45 Troyes - Pau
19:45 Valenciennes - Ajaccio
19:50 Villeneuve-d`Ascq (W) - Angers (W)
20:00 New Mexico - Texas Tech
20:00 Real Madrid - Baskonia
20:00 Lazio - Juventus
20:00 Leicester City - Southampton
20:00 Arsenal - Chelsea
20:05 Matias Soto - Hernan Casanova
20:05 Sigouin / Stevenson - Kirchheimer / Kodat
20:15 Alftanes - Keflavik
20:20 Aidan Mayo - Michael Mmoh
21:00 Women's Series Springfield Stop
21:00 Daniel Dutra da Silva - Renzo Olivo
21:10 Gonzalo Villanueva - Stefanos Sakellaridis
21:30 Deportivo Municipal - Deportivo Coopsol
21:35 Clement Tabur - Mitchell Krueger
22:00 Argentina U20 (W) - Brazil U20 (W)
22:30 Jeffrey-John Wolf - Joel Josef Schwaerzler
23:00 Gardner-Webb - North Carolina
23:00 North Florida - Florida State
23:00 Western Carolina - Tennessee
23:00 Caracas - Rosario Central
23:00 Estudiantes LP - Gremio-RS
23:00 Union La Calera - Cruzeiro-MG
23:00 Minas - Uniao Corinthians
23:00 Ferro Carril Oeste - Alvarado
23:10 Cleveland - Boston
23:30 Unifacisa - Sao Paulo
23:30 Santo-Andre (W) - Araraquara (W)
23:40 Cincinnati - Philadelphia
23:40 Pittsburgh - Milwaukee
23:45 Washington - LA Dodgers
23:50 Tampa Bay - Detroit
00:00 Arkansas - Arkansas
00:00 Clemson - Georgia
00:00 Houston - Texas A&M
00:00 Oklahoma State - Oral Roberts
00:00 Samford - Alabama
00:00 UT Martin - Vanderbilt
00:00 Rangers - Washington
00:00 Obras Sanitarias (W) - Union Florida (W)
00:05 NY Yankees - Oakland
00:05 Saginaw Spirit - Soo Greyhounds
00:10 Wheeling Nailers - Indy Fuel
00:20 Atlanta - Miami
00:30 Nicholls State - LSU
00:30 UT Arlington - Texas
00:30 Wichita State - Oklahoma
00:30 Minnesota - Phoenix
00:30 Florida - Tampa Bay
00:30 Paraguay U20 (W) - Venezuela U20 (W)
00:35 Oregon State - Portland
00:40 Chi Cubs - Houston
00:40 Kansas City - Toronto
00:40 Minnesota - Chi White Sox
00:45 Saint-Louis - Arizona
01:00 Atletico-MG - Penarol
01:00 Deportivo Garcilaso - Cuiaba
01:00 Liverpool M - San Lorenzo
01:00 Sportivo Trinidense - Nacional Potosi
01:00 Obera - Instituto
01:00 Brusque - Mirassol
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:05 Texas - Seattle
01:15 Def. Sporting - Aguada
01:30 Milwaukee - Indiana
01:30 Argentinos Juniors - Corinthians
01:30 Colo Colo - Alianza Lima
01:40 Colorado - San Diego
01:40 Tigres Bogota - Cucuta Deportivo
02:00 UC Irvine - UCLA
02:00 Cavalry - Vancouver Langley
02:00 Real Espana - Genesis
02:30 Winnipeg - Colorado
02:38 LA Angels - Baltimore
02:40 Cucuta Deportivo - Tigres Bogota
02:45 San Francisco - NY Mets
03:00 LA Clippers - Dallas
03:00 Alianza Valledupar - Univ Catolica Quito
03:00 Atletico Junior - LDU Quito
03:00 James-Kent Trotter - Chak Lam Coleman Wong
03:00 Yasutaka Uchiyama - Tristan Schoolkate
03:00 Vancouver - Nashville
03:00 Colombia U20 (W) - Peru U20 (W)
03:15 America - Pachuca
04:30 Bu Yunchaokete - Alibek Kachmazov
04:30 Philip Sekulic - Federico Cina
06:00 Denis Yevseyev - Altug Celikbilek
06:00 Romios / Matuszewski - Fajing / Alcantara
06:00 Yu Hsiou Hsu - Yi Zhou
07:30 Dane Sweeny - Lloyd Harris
07:30 James McCabe - Wu Tung-Lin
07:30 Rio Noguchi - Alex Bolt
07:30 Russian Championship, Yekaterinburg
08:00 Tajikistan - Afghanistan
08:00 Marcello Serafini - Jesper De Jong
08:00 Vilius Gaubas - Matteo Martineau
08:30 Auckland Tuatara - Franklin Bulls
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 Alejandro-Moro Canas - Ryan Nijboer
09:00 Arthur Fery - Ricardas Berankis
09:00 Balaji / Begemann - Stevens / Cacic
09:00 Damir Dzumhur - Peter Benjamin Privara
09:00 Daniel Rincon - Timofey Skatov
09:00 Dennis Novak - Gauthier Onclin
09:00 Enrico Dalla Valle - Tseng Chun-hsin
09:00 Franco Agamenone - Nicolas Moreno De Alboran
09:00 Hugo Dellien - Ivan Gakhov
09:00 Jelle Sels - Henri Squire
09:00 Mansouri / Johnson - Zeballos / Arias
09:00 Manuel Guinard - Enzo Couacaud
09:00 Remy Bertola - Yuta Shimizu
09:00 Saville / Tu - Ellis / Schoolkate
09:00 Vitaliy Sachko - Jaime Faria
09:00 Nikita Tszyu - Danilo Creati
09:00 Ireland U16 - Argentina U16
09:00 Tsalenjikha - New Vision Georgians
09:10 ATP Tour. Madrid
09:10 WTA. Madrid
09:30 NorthPort Batang Pier - Terrafirma Dyip
09:30 Morocco U19 - Guatemala U18
09:30 Para European Championships, Madeira
09:40 MODUS Super Series
10:00 Central Coast Mariners - Abdysh-Ata
10:00 Iran - Kyrgyzstan
10:00 Alejandro Tabilo - Flavio Cobolli
10:00 Aleksandar Vukic - Taro Daniel
10:00 Alex Michelsen - Joao Fonseca
10:00 ATP Tour. Madrid
10:00 ATP Tour. Madrid
10:00 Christopher O`Connell - Matteo Arnaldi
10:00 Darwin Blanch - Rafael Nadal
10:00 Dominik Koepfer - Roberto Carballes Baena
10:00 Jaume Munar - Nuno Borges
10:00 Mariano Navone - Alexei Popyrin
10:00 Max Purcell - Marcos Giron
10:00 Pedro Cachin - Sebastian Ofner
10:00 Tomas Machac - Emil Ruusuvuori
10:00 Yannick Hanfmann - Jakub Mensik
10:00 Yoshihito Nishioka - Felix Auger-Aliassime
10:00 Zhizhen Zhang - Miomir Kecmanovic
10:00 SKA-Khabarovsk - Rodina
10:00 Mali U18 - Saudi Arabia U18
10:00 2024 World Championships
10:00 Kaisar - Mangystau
10:00 Panthers (W) - Dnipro-1 (W)
10:00 Shakhtar Dn (W) - Kryvbas (W)
10:00 Lauren Davis (W) - Mayar Sherif (W)
10:00 Petra Martic (W) - Cristina Bucsa (W)
10:00 Sloane Stephens (W) - Martina Trevisan (W)
10:00 Yulia Putintseva (W) - Yue Yuan (W)
10:00 Zhu Lin (W) - Victoria Jimenez Kasintseva (W)
10:25 Richmond - Melbourne
10:30 ?????-???????? - Eastern
10:30 Billy Harris - Jozef Kovalik
10:30 Echargui / Bellucci - Yevseyev / Marchenko
10:30 Hidalgo / Rodriguez - Roca Batalla / Bortolotti
10:30 Isaro / Bayldon - Yunchaokete / Zeng
10:30 Jakub Nicod - Zdenek Kolar
10:30 Luz / King - Rikl / Sachko
10:30 Margaroli / Vega Hernandez - Brancaccio / Balestrieri
10:30 Rocha / Faria - Drzewiecki / Kasnikowski
10:30 Blaze (W) - South East Stars (W)
10:30 Northern Diamonds (W) - Western Storm (W)
10:30 Southern Vipers (W) - Central Sparks (W)
10:30 Thunder (W) - Sunrisers (W)
About Rojadirecta Website: