07:28 Rally Croatia
08:00 China - Vietnam
08:00 SKA-SHVSM - Karpaty
08:00 Cathay Life (W) - Chunghua Telecom (W)
08:00 Feeder Havirov
08:05 Fijian Drua - Hurricanes
08:10 Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez
08:10 Sebastian Korda - Gregoire Barrere
08:10 Thiago Seyboth - Mariano Navone
08:15 Lee / Cui - Yun-seong / Hsiou Hsu
08:30 Chinese Grand Prix
08:30 Auckland Tuatara - Southland Sharks
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Dragons - Warriors
09:00 Iliauni - Tsalenjikha
09:00 Chernomorets U-19 - Kryvbas U-19
09:00 Aliya (W) - Shymkent (W)
09:30 Converge FiberXers - San Miguel Beermen
09:30 Superbike, Assen
09:30 Dobrodiy-Medical University-SHVSM (W) - Regina (W)
10:00 Australia - Saudi Arabia
10:00 Corentin Moutet - Marton Fucsovics
10:00 Daniell / Oswald - Cornea / Arribage
10:00 Taylor Fritz - Jack Draper
10:00 Prykarpattya - Poltava
10:00 Bank of Taiwan - Changhua BLL
10:00 Kazakhstan - United Kingdom
10:00 HNU-DYUSSH 1 - SKA-Lviv
10:00 Vorskla U-19 - Kolos U-19
10:00 Chernomorets U19 - Kryvbas U19
10:00 Vorskla U19 - Kolos Kovalivka U-19
10:00 Zilina U-19 - Podbrezova U-19
10:00 Mariupolchanka (W) - Panthers (W)
10:10 ATP. Munich
10:15 Dynamo Vladivostok - Temp-Sumz-Revda
10:30 Heidelberg United - Moreland City
10:30 Italy U18 - France U18
10:30 SumDU - Kharkivski Sokoly
10:35 Reds - Highlanders
10:40 Adelaide Crows - Essendon
10:40 Zimmermann (W) / Marozava (W) - Lumsden (W) / Bains (W)
10:40 WTA. Rouen
10:45 Newcastle Jets - Wellington Phoenix
10:45 Dandenong City - South Melbourne
10:45 Abahani - Sheikh Jamal
11:00 Glasspool / Rojer - Molchanov / Martin
11:00 Eels - Dolphins
11:00 Museo de la Almendra Francisco Morales (W) - Budaorsi (W)
11:00 Karpaty - Inhulets
11:00 Russian Championship 23
11:00 Jeonju Egis - Dongbu Promy
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Derbyshire - Leicestershire
11:00 Essex - Lancashire
11:00 Hampshire - Warwickshire
11:00 Kent - Surrey
11:00 Middlesex - Yorkshire
11:00 Somerset - Nottinghamshire
11:00 Sussex Sharks - Gloucestershire
11:00 Worcestershire - Durham
11:00 Prometey - Didibao
11:00 6 Hours of Imola
11:00 World Cup, Macau
11:05 Nagoya Diamond Dolphins - Shimane Susanoo Magic
11:10 ATP. Bucharest
11:15 Francisco Cerundolo - Federico Coria
11:15 Oakleigh Cannons - St Albans Saints
11:30 Cameron Norrie - Tomas Etcheverry
11:30 New Vision Georgians - Kutaisi
11:30 Gold Coast Knights - Brisbane City
11:30 Caboolture - Capalaba
11:30 Capalaba - Caboolture
11:30 Grange Thistle - North Lakes
11:30 Elena Rybakina (W) - Jasmine Paolini (W)
11:40 Olivetti / Bhambri - Miedler / Erler
11:40 WTA. Stuttgart
11:45 Walkow / Vega Hernandez - Veldheer / Bergevi
12:00 Myanmar - Thailand
12:00 ATP. Barcelona
12:00 Hellenic - Casuarina
12:00 Formosa Dreamers - New Taipei Kings
12:00 European Tour
12:00 Gazprom-Yugra-D - KPRF-2
12:00 Yulon Dinos - Taiwan Beer
12:00 Motor - Donbass
12:00 Kaysar (W) - Aru Astana (W)
12:00 Malaysia - Mongolia
12:15 Alexander Zverev - Christian Garin
12:15 RBC Heritage
12:30 Valentin Royer - Dennis Novak
12:30 Barangay Ginebra SM - TNT Tropang Giga
12:30 Finland U20 - Czech Republic U20
12:30 Tour of the Alps
12:30 Sloane Stephens (W) - Yue Yuan (W)
12:35 Xinjiang Flying Tigers - Guangzhou
12:35 Zhejiang Golden Bulls - Shanghai Sharks
12:45 Heliovaara / Patten - Nedovyesov / Cabral
12:45 Joao Fonseca - Alejandro Tabilo
13:00 Granollers / Zeballos - Zhang / Machac
13:00 Marc-Andrea Huesler - Holger Rune
13:00 Matteo Arnaldi - Casper Ruud
13:00 Guinard / Jacq - Martos Gornes / Tsitsipas
13:00 MODUS Super Series
13:00 Sibiryak - KPRF
13:00 Zhejiang Greentown - Tianjin TEDA
13:00 Olympiacos U-19 - Nantes U-19
13:00 Northamptonshire - Glamorgan
13:00 NIKO-Basket - Self Made Basket
13:00 Marketa Vondrousova (W) - Aryna Sabalenka (W)
13:30 Turan Tovuz - Sumqayit
13:30 Rally Croatia
13:45 Samuel Vincent Ruggeri - Francisco Comesana
14:00 China U-23 - South Korea U-23
14:00 Andrea Collarini - Gonzalo Villanueva
14:00 Franco Roncadelli - Lautaro Midon
14:00 Hernan Casanova - Ergi Kirkin
14:00 Valerio Aboian - Renzo Olivo
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 PSP - Armia
14:00 France - Germany
14:00 Odessa - Izmail
14:00 Superbike, Assen
14:00 Slovenia U18 - Lithuania U18
14:00 KOSFK - Dynamo Academy
14:00 Leeward Islands - Windward Islands
14:00 West Indies B - Barbados
14:00 Neftyanik (W) - Dynamo Novosibirsk (W)
14:00 Arantxa Rus (W) - Magda Linette (W)
14:00 WTT Youth Contender Luxembourg
14:15 Borges / Stalder - Doumbia / Reboul
14:20 12 hours Spa-Francorchamps
14:30 Arevalo Gonzalez / Pavic - Dodig / Skupski
14:30 Felix Auger-Aliassime - Jan-lennard Struff
14:30 Switzerland U17 - Czech Republic U17
14:45 Martinez / Tabilo - Matos / Barrientos
15:00 Al Ahli Benghazi - Bangui
15:00 Iraq - Uzbekistan
15:00 Facundo Diaz Acosta - Stefanos Tsitsipas
15:00 Lucknow Super Giants - Chennai Super Kings
15:00 Beroe - Shumen
15:00 Baladiyet El Mahalla - Al Mokawloon
15:00 GOSK - Tuzla City
15:00 Ilbirs - Alay Osh
15:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
15:00 Russian Championship
15:00 Smorgon - Gomel
15:00 CCC - Guyana
15:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
15:15 Stefano Napolitano - Ugo Blanchet
15:15 Vilius Gaubas - Jaime Faria
15:30 Botev Vratsa - Etar
15:30 Hermannstadt - Botosani
15:30 Esteghlal Tehran - Shams Azar
15:30 Sambir - Push Team-DTEU
15:30 Feeder Havirov
15:35 Prototype Cup
16:00 Start Brno - Banik Ostrava B
16:00 Zlinsko - Blansko
16:00 Sweden U20 - Switzerland U20
16:00 Noah - BKMA
16:00 Al Nassr - Al-Fayha
16:00 Al-Riyadh - Al-Tai
16:00 Sesvete - Jarun
16:00 LIVS - IrAero
16:00 Gurjaani Delta - Iverioni
16:00 Kyiv-Basket - Cherkaski Mavpy
16:00 Inter Turku - KuPS
16:00 SJK - Ilves
16:00 RGM Group-SumDU - Vinnica
16:00 Hradec Kralove (W) - KP Brno (W)
16:00 Viimsi (W) - Tammeka Tartu (W)
16:00 Kuwait - Indonesia
16:00 Iga Swiatek (W) - Emma Raducanu (W)
16:15 6 Hours of Imola
16:15 Rally Croatia
16:30 Thailand U-23 - Saudi Arabia U-23
16:30 UAE U-23 - Japan U-23
16:30 Slany - Kladno
16:30 Arthur Fils - Dusan Lajovic
16:30 Tyrol - Alpla Hard
16:30 Karpat - KalPa
16:30 Finland - Sweden
16:30 CIU - Tbilisi University
16:30 Irbis Almaty - Aktobe
16:30 Spojnia - Zielona Gora
16:30 Loko - SKA-1946
16:30 Al-Arabi Doha - Al-Markhiya
16:30 Al-Rayyan - Al-Ahli Doha
16:30 Al-Shamal - Al-Sadd
16:30 Al-Wakrah - Al-Gharafa
16:30 Muaither - Qatar SC
16:30 Umm Salal - Al-Duhail
16:30 Trencin - Kosice
16:30 Bielsko-Biala (W) - Budowlani Lodz (W)
16:30 Elena-Gabriela Ruse (W) - Caroline Garcia (W)
17:00 Sacramento - New Orleans
17:00 VEF Riga - Ventspils
17:00 Hlucin - Trinec
17:00 Hranice - Znojmo
17:00 Pisek - Dynamo Ceske Budejovice B
17:00 Anatoly Tokov - Sharaf Davlatmurodov
17:00 Egypt - Angola
17:00 Oliver Crawford - Stefan Kozlov
17:00 Korona Kielce - Radomiak
17:00 Telavi - Saburtalo
17:00 Flora U-21 - Viimsi
17:00 Grodzisk - Dekorglass Dzialdowo
17:00 Brno - Dukla Praha
17:00 Poland - Slovenia
17:00 Stal Rzeszow - Podbeskidzie
17:00 Academic Plovdiv - Minyor Pernik
17:00 Chernomorets - Balkan
17:00 Levski - Yambol
17:00 Nymburk - Olomoucko
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Spartak Pleven - CSKA Sofia
17:00 Split - KK Bosco
17:00 Krasnodar - Fakel
17:00 Posusje - Zeljeznicar
17:00 LKS Lipetsk - Sib-Tranzit
17:00 Novaya Generatsiya - Sinara
17:00 AKM - Neftyanik
17:00 Presov - Zilina
17:00 Spisska Nova Ves - Nitra
17:00 Dolphins - Hollywoodbets Tuskers
17:00 North West - Warriors
17:00 Rocks - Western Province
17:00 Titans - Lions
17:00 Polish Speedway
17:00 Alkaloid - Struga
17:00 Bukovyna - Burevesnik
17:00 SPR Tarnow - Wybrzeze Gdansk
17:00 Porto U-19 - Milan U-19
17:00 Dynamo Kursk (W) - Nika (W)
17:00 Plamen Pozega (W) - Sibenik (W)
17:00 Dynamo Kazan (W) - Lokomotiv Kaliningrad (W)
17:10 Admira - KSV 1919
17:10 Amstetten - Sturm Graz II
17:10 DSV Leoben - Liefering
17:10 First Vienna - Lafnitz
17:10 Horn - Ried
17:15 Belarus U-17 - Torpedo-BelAZ Res
17:30 Elversberg - Schalke 04
17:30 Nuremberg - Paderborn
17:30 Simulcast
17:30 Hungary - Norway
17:30 Racing de Montevideo - Cerro
17:30 Genoa - Lazio
17:30 South Korea U18 - Estonia U18
17:30 BATE - Dnepr Mogilyov
17:30 RB Leipzig (W) - Leverkusen (W)
17:30 Nis (W) - Bekament (W)
17:30 Marta Kostyuk (W) - Cori Gauff (W)
17:40 Casanova / Carou - Villanueva / Britto
18:00 Al Ahly - City Oilers
18:00 Zadar - Buducnost
18:00 B.93 - Naestved
18:00 Hillerod - HB Koege
18:00 Horsens - Helsingoer
18:00 Altay - Manisa
18:00 Sandhausen - Arminia
18:00 Mainz - Hunstetten
18:00 Regensburg - Stuttgart
18:00 Balingen/W - BHC
18:00 Levski Krumovgrad - Slavia Sofia
18:00 Charente - Brive
18:00 Finland U17 - Slovakia U17
18:00 Storhamar - Vaalerenga
18:00 European Tour
18:00 Al Masry - Al-Ahly Cairo
18:00 Zamalek - Pyramids
18:00 Torpedo-2 - SSH im. K. Yeremenko
18:00 Feirense - Leixoes
18:00 Norway - Sweden
18:00 Besiktas - Ankaragucu
18:00 Randers - OB
18:00 Brynas - Djurgarden
18:00 Loughborough (W) - Saracens (W)
18:00 Charnay Bourgogne Sud (W) - Montpellier (W)
18:15 Panathinaikos - Peristeri
18:30 Alexander Ritschard - Calvin Hemery
18:30 Klagenfurt - Salzburg
18:30 Sturm Graz - Rapid Vienna
18:30 Esbjerg Energy - SonderjyskE
18:30 Aurillac - Beziers
18:30 Dax - Rouen
18:30 Montauban - Vannes
18:30 Nevers - Colomiers
18:30 Valence Romans - Agen
18:30 Eisbaeren Berlin - Fischtown Pinguins
18:30 Farul - CFR Cluj
18:30 Speyer - Cologne
18:45 Switzerland - France
19:00 Tajikistan U-23 - Iraq U-23
19:00 Astigarraga Harper (W) / Stevenson - Aboian / Aboian
19:00 Tubingen - Rasta Vechta
19:00 Flensburg - Magdeburg
19:00 Beerschot - Patro Eisden
19:00 Francs Borains - Dender EH
19:00 Liege - Genk II
19:00 Lommel - Beveren
19:00 Oostende - Standard Liege II
19:00 Seraing - Deinze
19:00 Zulte Waregem - Lierse
19:00 Den Bosch - NAC Breda
19:00 Dordrecht - TOP Oss
19:00 Helmond Sport - Jong Ajax
19:00 Roda JC - De Graafschap
19:00 Telstar - Emmen
19:00 Rodina - Khimki
19:00 Velez - Zvijezda 09
19:00 Al Ahli Jeddah - Al-Hilal Riyadh
19:00 Almeria - Rio Duero Soria
19:00 Cardiff (W) - Surrey (W)
19:00 Triglav (W) - Cinkarna Celje (W)
19:00 Brighton (W) - Everton (W)
19:00 Anhelina Kalinina (W) - Mirra Andreeva (W)
19:20 Chi Cubs - Miami
19:30 Baskonia - Virtus Bologna
19:30 Bregenz - Floridsdorfer
19:30 Bristol Flyers - Caledonia Gladiators
19:30 Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix
19:30 Eintracht - Augsburg
19:30 Rakow - Gornik Zabrze
19:30 Bangladesh Police - Sheikh Russel
19:30 Liverpool M - Defensor Sporting
19:30 Tenerife - Leganes
19:30 Palermo - Parma
19:30 Reggiana - Cosenza
19:30 Manchester (W) - Severn Stars (W)
19:30 Strathclyde (W) - Leeds (W)
19:30 Chemik Police (W) - Rzeszow (W)
19:35 Glasgow Warriors - Sharks
19:35 Ulster - Cardiff
19:45 Leicester Riders - Manchester Giants
19:45 Bray Wanderers - Treaty United
19:45 Cobh Ramblers - Finn Harps
19:45 Kerry - Athlone Town
19:45 Wexford - UCD
19:45 Bohemians - Drogheda United
19:45 Derry City - Shamrock Rovers
19:45 Galway United - Shelbourne
19:45 Sligo Rovers - Dundalk
19:45 St Patrick`s Athletic - Waterford
19:45 Inverness - Raith Rovers
19:45 Cagliari - Juventus
19:50 Angers (W) - Villeneuve-d`Ascq (W)
20:00 Morocco - Libya
20:00 Joel Josef Schwaerzler - Mitchell Krueger
20:00 Youssoufia Berrechid - Olympic Safi
20:00 Leeds Rhinos - Huddersfield Giants
20:00 St Helens - Hall
20:00 Wigan Warriors - Castleford Tigers
20:00 Biarritz Olympique - Grenoble
20:00 Oxford Utd - Stevenage
20:00 Nice - Lorient
20:00 Slavoj BK Litomerice - Turi Svitavy
20:00 Athletic Bilbao - Granada
20:00 Delfin - Macara
20:00 Alimentos de Valladolid (W) - Bera Bera (W)
20:15 Rio Ave - Arouca
20:15 Stjarnan - Valur
20:45 Finn Harps - Cobh Ramblers
21:00 Freund / Ingildsen - Harrison / Willis
21:00 Union Comercio - Universitario
22:00 MODUS Super Series
22:00 Carolina - NY Islanders
22:00 Internacional Palmira - Union Magdalena
22:00 Argentina U20 (W) - Paraguay U20 (W)
22:20 West Wien - Graz
22:30 Ag-Pro 300
22:30 Orense - LDU Quito
22:50 Grand Prix Long Beach
23:00 Gerald Melzer - Zizou Bergs
23:00 Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar
23:00 Chevron Championship
23:00 Uniao Corinthians - Minas
23:00 Botafogo-SP - America Mineiro
23:00 Novorizontino - CRB
23:30 Taupo Super400
23:40 Cincinnati - LA Angels
23:40 Philadelphia - Chi White Sox
23:40 Pittsburgh - Boston
23:45 Washington - Houston
00:00 Chicago - Miami
00:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix
00:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies
00:00 PFL 3
00:00 Rangers - Washington
00:00 Michigan Stars - Georgia Lions
00:00 Carabobo - Caracas
00:00 Metropolitanos - Angostura
00:00 Zamora - Portuguesa
00:00 Belleville Senators - Laval Rocket
00:00 Bridgeport Islanders - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Hartford Wolf Pack - Wilkes-Barre/Scranton
00:00 Utica Comets - Syracuse Crunch
00:00 Queretaro (W) - Leon (W)
00:05 NY Yankees - Tampa Bay
00:05 Saginaw Spirit - Soo Greyhounds
00:05 Providence Bruins - Springfield Thunderbirds
00:05 Rochester Americans - Cleveland Monsters
00:10 Cleveland - Oakland
00:10 San Martin T - Guillermo Brown
00:20 Atlanta - Texas
00:30 Blumberg / Martinez - Ritschard / Sigouin
00:30 Ecuador U20 (W) - Uruguay U20 (W)
00:40 Kansas City - Baltimore
01:00 Atleticos - Capitanes
01:00 Penarol - Platense
01:00 St. Louis City 2 - Real Monarchs
01:00 Aucas - Emelec
01:00 Operario FEC - Avai
01:00 Iowa Wild - Grand Rapids Griffins
01:00 Rockford IceHogs - Chicago Wolves
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 Blumenau (W) - Araraquara (W)
01:00 Orlando Pride (W) - San Diego Wave (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Minnesota - Detroit
01:15 Saint-Louis - Milwaukee
About Rojadirecta Website: