18:00 Palencia - Obradoiro
18:00 Emil Ruusuvuori - Marcos Giron
18:00 Roberto Carballes Baena - Christopher O`Connell
18:00 Hapoel Be`er Sheva - Hapoel Jerusalem
18:00 Vojvodina - Spartak Subotica
18:00 Al-Rayyan - Al-Khor
18:00 Al-Wakrah - Al Muaidar
18:00 Breaking for Gold World Series
18:10 Cincinnati - Arizona
18:10 Minnesota - Seattle
18:15 Norway - Croatia
18:15 Sorana Cirstea (W) - Brenda Fruhvirtova (W)
18:25 Hady Habib - Franco Roncadelli
18:30 Jan-lennard Struff - Pedro Cachin
18:35 Gabriele Piraino - Tristan Boyer
18:45 Al-Hussein - Al Jalil
19:00 Manresa - Bilbao
19:00 Fortaleza U-20 - Santos-SP U-20
19:00 Legia - Wilki Morskie
19:00 Al-Okhdood - Al Nassr
19:00 Italy - Montenegro
19:10 Premier League
19:10 Premier League
19:15 Alexandre Muller - Marton Fucsovics
19:15 Nicolas Moreno De Alboran - Botic Van de Zandschulp
19:15 Cedevita Junior - Dinamo Zagreb
19:15 Iga Swiatek (W) - Bernarda Pera (W)
19:20 Daniel Evans - Fabio Fognini
19:20 Ana Bogdan (W) - Marketa Vondrousova (W)
19:20 Yulia Putintseva (W) - Sloane Stephens (W)
19:30 Sutjeska - Podgorica
19:30 Avenida (W) - Valencia (W)
19:30 Portugal - Bosnia and Herzegovina
19:45 Slask - Stal Ostrow
19:50 Kuzuhara / Zanellato - Aboian / Aboian
20:00 Rivers Hoopers - Douanes
20:00 Olympiacos - Aston Villa
20:00 Warrington Wolves - Hull Kingston Rovers
20:00 Atalanta - Marseille
20:00 Leverkusen - Roma
20:00 Simulcast
20:00 Vannes - Brive
20:00 Yastremska (W) / Kalinina (W) - Alexandrova (W) / Sizikova (W)
20:10 Colorado - San Francisco
20:30 Joventut - Tenerife
20:30 Adolfo Daniel Vallejo - Gonzalo Bueno
20:45 Emma Navarro (W) - Paula Badosa Gibert (W)
20:50 Mackenzie McDonald - Aslan Karatsev
21:45 Torres / Ribero - Habib / Hilderbrand
21:50 Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego
22:00 Daniel Altmaier - Luca Nardi
22:00 MODUS Super Series
22:05 NY Yankees - Houston
22:45 Alejo-Lorenzo-Lingua Lavallen - Renzo Olivo
23:00 Belgrano - Delfin
23:00 Liverpool M - Palmeiras
23:00 San Lorenzo - Independiente
23:00 Chile U20 - Paraguay U20
23:30 Ouakaa / Sheyngezikht - Roncadelli / Ambrogi
23:30 Bauru - Vasco de Gama
23:30 Cearense - Flamengo
23:30 Blumenau (W) - Sao Jose (W)
23:40 Caribbean Storm - Piratas de Bogota
00:00 Boston - Cleveland
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs
00:00 London Knights - Oshawa Generals
00:00 Carolina - Rangers
00:00 Orlando Solar Bears - Florida Everblades
00:00 Boston (W) - Montreal (W)
00:00 Montreal (W) - Boston (W)
00:30 Chile - Paraguay
00:40 Chi White Sox - Cleveland
00:40 Milwaukee - Saint-Louis
01:00 Cincinnati - BYU
01:00 Georgia - South Carolina
01:00 Colo Colo - Fluminense
01:00 RB Bragantino - Racing
01:00 The Strongest - Estudiantes LP
01:00 Cangrejeros - ??????? ??????
01:00 Cangrejeros de Santurce - Vaqueros
01:00 Capitanes - Indios
01:00 Capitanes de Arecibo - Indios de Mayaguez
01:00 Guaynabo Mets - Osos de Manati
01:00 Real Esteli U-20 - Diriangen U-20
01:00 Gualaceo - Chacaritas
01:00 IMPACT Wrestling
01:10 Tigres Bogota - Jaguares de Cordoba
01:40 Bucaros Bucaramanga - Motilonas Del Norte
02:00 Connecticut Sun (W) - New York Liberty (W)
02:00 Indiana Fever (W) - Atlanta Dream (W)
02:00 Pumas - Cruz Azul
02:00 Leon (W) - Pachuca (W)
02:30 Oklahoma - Dallas
02:30 Dallas - Colorado
02:38 LA Angels - Kansas City
03:00 Deportivo Garcilaso - Lanus
03:00 Univ Catolica Quito - Union La Calera
04:06 Guadalajara (W) - America (W)
04:10 UANL - Monterrey
05:00 Matsui / Uesugi - Romios / Matuszewski
05:00 Puttergill / Stalder - Ji-sung / Niklas-Salminen
06:30 Adam Walton - Alibek Kachmazov
06:30 Egor Gerasimov - Jie Cui
07:00 Aramco Team Series
07:30 French Grand Prix
07:40 Challenger Series
08:00 Remy Bertola - Philip Sekulic
08:00 Wu Tung-Lin - Bu Yunchaokete
08:00 Ukhta - Novaya Generatsiya
08:00 Switzerland U19 (W) - Slovakia U19 (W)
08:00 Rally de Portugal
08:05 Moana Pasifika - Chiefs
08:30 Franklin Bulls - Southland Sharks
08:30 Pro Tour. Madrid
08:30 New Zealand U19 (W) - Australia U19 (W)
08:30 Saudi Smash
09:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Doumbia / Reboul
09:00 Gonzalez / Roger-Vasselin - Lammons / Withrow
09:00 Granollers / Zeballos - Davidovich Fokina / Fils
09:00 Matos / Molteni - Mannarino / Martinez
09:00 Musetti / Cobolli - Bolelli / Vavassori
09:00 Thompson / Korda - Ram / Salisbury
09:00 Jozef Kovalik - Gerald Melzer
09:00 Panthers - Bulldogs
09:00 European Youth Championships
09:00 Gazprom-Yugra - Sinara
09:00 Shakhtar Donetsk U-19 - Dynamo Kyiv U-19
09:00 World Cup, Sofia
09:30 Road Warriors - Meralco Bolts
09:30 Rally de Portugal
10:00 De Minaur / Popyrin - Krawietz / Puetz
10:00 Glasspool / Rojer - Murray / Venus
10:00 Jack Draper - Daniil Medvedev
10:00 Lorenzo Musetti - Terence Atmane
10:00 Mektic / Koolhof - Tsitsipas / Haase
10:00 Nuno Borges - Alexandr Bublik
10:00 Roberto Carballes Baena - Alex De Minaur
10:00 Stefanos Tsitsipas - Jan-lennard Struff
10:00 Nick Hardt - Andrea Pellegrino
10:00 Viktoriya - Epitsentr
10:00 Greece U16 - Hungary U16
10:00 Casuarina - Mindil Aces
10:00 UK Open Championship
10:00 Obolon U-19 - Rukh Lviv U-19
10:00 Anastasia Pavlyuchenkova (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
10:00 Angelique Kerber (W) - Aliaksandra Sasnovich (W)
10:00 Danielle Collins (W) - Anna Blinkova (W)
10:00 Elise Mertens (W) - Katerina Siniakova (W)
10:00 Linda Noskova (W) - Qinwen Zheng (W)
10:00 Maria Sakkari (W) - Varvara Gracheva (W)
10:10 ATP. Rome
10:10 Geelong Cats - Port Adelaide
10:10 WTA. Rome
10:30 Joel Josef Schwaerzler - Dimitar Kuzmanov
10:30 World Cup, Montpellier
10:30 Melbourne Knights - Green Gully
10:35 Reds - Rebels
10:45 Sydney - Central Coast Mariners
10:45 Dandenong City - Heidelberg United
11:00 Alejandro Davidovich Fokina - Hamad Medjedovic
11:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Doumbia / Reboul
11:00 Dominik Koepfer - Francis Tiafoe
11:00 Gonzalez / Roger-Vasselin - Lammons / Withrow
11:00 Granollers / Zeballos - Davidovich Fokina / Fils
11:00 Hubert Hurkacz - Rafael Nadal
11:00 Jaume Munar - Cameron Norrie
11:00 Juncheng Shang - Stefano Napolitano
11:00 Matos / Molteni - Mannarino / Martinez
11:00 Musetti / Cobolli - Bolelli / Vavassori
11:00 Passaro / Arnaldi - Ebden / Bopanna
11:00 Pavlasek / Behar - Nys / Zielinski
11:00 Thiago Seyboth - Tomas Etcheverry
11:00 Thompson / Korda - Ram / Salisbury
11:00 Martineau / Blanchet - Seggerman / Trhac
11:00 Eels - Broncos
11:00 Abahani - Bangladesh Police
11:00 Rahmatganj - Sheikh Russel
11:00 Norilsk Nickel - Tyumen
11:00 Vorskla U-19 - Minaj U-19
11:00 Italy U19 (W) - Hungary U19 (W)
11:00 Glamorgan - Sussex Sharks
11:00 Hampshire - Durham
11:00 Kent - Worcestershire
11:00 Northamptonshire - Gloucestershire
11:00 Nottinghamshire - Lancashire
11:00 Surrey - Warwickshire
11:00 Danilina (W) / Neel (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
11:00 Dariya Kasatkina (W) - Tatjana Maria (W)
11:00 Diana Shnaider (W) - Ludmilla Samsonova (W)
11:00 Kato (W) / Kichenok (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
11:00 Krunic (W) / Aoyama (W) - Siniakova (W) / Townsend (W)
11:00 Linda Noskova (W) - Lucrezia Stefanini (W)
11:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Kalinskaya (W) / Vesnina (W)
11:00 Ostapenko (W) / Kichenok (W) - Bondar (W) / Bucsa (W)
11:00 Paolini (W) / Errani (W) - Perez (W) / Melichar (W)
11:00 Veronika Kudermetova (W) - Angelique Kerber (W)
11:00 Zvonareva (W) / Andreeva (W) - Zhang (W) / Linette (W)
11:05 Alvark Tokyo - Ryukyu Golden Kings
11:20 Fremantle - Sydney Swans
11:25 Utsunomiya Brex - Chiba Jets
11:30 Ben Shelton - Pavel Kotov
11:30 Luciano Darderi - Mariano Navone
11:30 Yoshihito Nishioka - Grigor Dimitrov
11:30 Zhizhen Zhang - Adrian Mannarino
11:30 Elmer Moller - Jacopo Berrettini
11:30 Inhulets - Agrobiznes
11:30 Eastern Suburbs - St George Willawong
11:30 Germany U19 (W) - Singapore U19 (W)
11:30 Eastern Suburbs (W) - Brisbane City (W)
11:30 Bronzetti (W) / Noskova (W) - Zantedeschi (W) / Abbagnato (W)
11:30 Clara Tauson (W) - Anna Kalinskaya (W)
11:45 Giro d'Italia
About Rojadirecta Website: