22:00 Boston Terriers - RIT Tigers
22:00 Audax Italiano - Coquimbo Unido
22:00 Brazil U17 (W) - Colombia U17 (W)
22:05 Huesler / Bellier - Pichler / Soto
22:10 Camilo Ugo Carabelli - Daniel Cukierman
22:30 Kadhe A./Nedunchezhiyan J. - N.Cacic/D.Molchanov
22:30 Pospisil / Verdugo - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
22:30 Maine Black Bears - Cornell Big Red
23:00 KACM - HUSA
23:00 Maghreb de Fes - Ittihad Tanger
23:00 Cincinnati 2 - NY Red Bulls II
23:00 MODUS Super Series
23:30 Pato Basquete - Corinthians
23:30 Blumenau (W) - Ituano (W)
00:00 Coritiba - Maringa
00:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves
00:00 North Bay Battalion - Kingston Frontenacs
00:00 Rosario Central - Barracas Central
00:00 College Park Skyhawks - Maine Celtics
00:00 Grand Rapids Gold - Cleveland Charge
00:00 Obras - Platense
00:00 Chicago Fire II - Philadelphia II
00:00 Florida - NY Islanders
00:00 Montreal - Philadelphia
00:00 Ottawa - Chicago
00:00 Pittsburgh - Columbus
00:00 Toronto - Washington
00:05 Saginaw Spirit - Owen Sound Attack
00:07 Soo Greyhounds - Guelph Storm
00:09 Arizona Wildcats - Clemson Tigers
00:10 Carlos Alcaraz - Grigor Dimitrov
00:15 Switzerland - USA
00:15 USA - Morocco
00:30 Atlanta - Boston
00:30 Athletic MG - Pouso Alegre
00:30 Crown Legacy - Atlanta Utd II
00:30 Carolina - Detroit
00:30 Deportivo Tachira - Metropolitanos
00:30 O`Higgins - Deportes Iquique
00:30 Paraguay U17 (W) - Ecuador U17 (W)
00:30 Charlotte Independence - Spokane Velocity
00:35 Texas - Chi Cubs
00:39 Connecticut Huskies - San Diego Aztecs
00:55 Collarini / Olivo - Luz / Demoliner
01:00 New Orleans - Milwaukee
01:00 Instituto - Argentinos Juniors
01:00 Oklahoma City Blue - Texas Legends
01:00 Houston Dynamo 2 - Austin II
01:00 Flamengo - Sao Paulo
01:00 Minnesota - San Jose
01:00 Saint-Louis - Calgary
01:00 Winnipeg - Vegas
01:00 Blooming - Aurora
01:00 LDU Quito - Imbabura
01:00 New Zealand (W) - England (W)
01:05 Mpetshi Perricard - Roberto Cid
01:30 Minnesota Golden Gophers - Nebraska-Omaha Mavericks
01:35 Palmeiras - Novorizontino
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Alianza Lima - Los Chankas
02:00 La Union - Boca Juniors
02:00 Colorado - Rangers
02:00 Edmonton - Los Angeles
02:05 Atletico Morelia - Venados
02:05 Ekaterina Alexandrova (W) - Danielle Collins (W)
02:35 Alexis Galarneau - James Duckworth
02:39 North Carolina Tar Heels - Alabama Crimson Tide
03:00 Morocco - Salvador
03:00 Salvador - Switzerland
03:00 Ontario Clippers - G League Ignite
03:00 Arizona - Nashville
03:00 Seattle Kraken - Anaheim
03:00 Vancouver - Dallas
03:00 WTT Champions Incheon
03:07 Oakland - Cleveland
03:09 Illinois Fighting Illini - Iowa Cyclones
03:10 Arizona - Colorado
03:10 Seattle - Boston
04:00 Eastern Lions - Beaumaris
04:00 Monterrey (W) - Tijuana (W)
04:05 Dorados - Atlante
06:00 Aktobe - Burevestnik Almaty
06:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
06:00 Rally Kenya
06:05 Rabbitohs - Bulldogs
06:20 North Melbourne - Carlton Blues
07:00 Adelaide United (W) - Newcastle Jets (W)
07:00 Boeun Sangmu (W) - Incheon Hyundai Steel (W)
07:05 Crusaders - Chiefs
07:15 Asian Cup
08:00 Taiyuan (W) - Chunghua Telecom (W)
08:30 Challenger Series
08:30 Hero Indian Open
08:30 Formula E, Tokyo
08:30 Zhaiyk - Zhetysu-Zhastar
08:30 Aldier - Kara Balta
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Glenorchy Knights - Taroona
09:20 Fremantle - Adelaide Crows
09:35 Waratahs - Rebels
09:45 Adelaide United - Western United
10:00 Olympie Brezova - Hrebec
10:00 Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - R.Jebavy/P.Oswald
10:00 Federico Coria - Filip Krajinovic
10:00 Joao Sousa - Nikolas Sanchez Izquierdo
10:00 Nikiloz Basilashvili - Corentin Moutet
10:00 Broncos - Cowboys
10:00 Spain Masters
10:00 Hanam City - Chungnam Athletic
10:00 Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:00 Hwacheon (W) - Sejong Sportstoto (W)
10:00 Seoul (W) - Gyeongju (W)
10:00 Suwon (W) - Changnyeong (W)
10:00 Feeder Otocec
10:15 Admira Prague - Loko Vltavin
10:15 Meteor - Slany
10:15 Neratovice-Byskovice - Chomutov
10:15 Ujezd Praha 4 - Steti
10:15 Vratimov - Havirov
10:15 Chittagong Abahani - Bangladesh Police
10:15 Mohammedan - Fortis
10:15 Sheikh Jamal - Sheikh Russel
10:15 Rally Kenya
10:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur
10:30 Sparta Kolin - Jablonec B
10:30 Dobrovice - Caslav
10:30 Slavic?n - Batov
10:30 Spoje Praha - Velke Hamry
10:30 Abdish-Ata - Alay Osh
11:00 Zdirec - Spartak Velka Bites
11:00 Javier Barranco Cosano - Radu Albot
11:00 Mariupol - Prykarpattya
11:00 Tokyo Verdy - Kyoto Sanga
11:00 Jeonju Egis - Ulsan Mobis Phoebus
11:00 Esil SK - Atyrau
11:00 Minai U19 - Oleksandria U19
11:00 Polesia U19 - Chernomorets U19
11:00 Veres U19 - Kryvbas U19
11:00 Incheon Jumbos - Ansan Okman
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Matteo Gigante - Samuel Vincent Ruggeri
11:30 Matteo Martineau - Luca Nardi
11:30 Nouza P./Rikl P. - Guinard M./Jacq G.
11:30 Podolye - Kremin
11:30 Leixoes U-23 - Academico Viseu U-23
11:45 Rally Kenya
12:00 Zaqatala - MOIK
12:00 Karpaty - Viktoriya
12:00 Zemgale - Mogo
12:00 Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers
12:00 Ermak - Yunison
12:00 Yulon Dinos - Changhua BLL
12:00 Chaika - Zviahel
12:00 Os Belenenses - Feirense
12:00 Obolon U19 - Shakhtar Donetsk U19
12:00 Cluj-Napoca (W) - Targu Mures (W)
12:00 Sugar Gliders (W) - Gyeongnam (W)
12:30 Mersin (W) - Besiktas (W)
12:35 Shenzhen Peng City - Cangzhou Mighty Lions
13:00 Imisli - Shamakhi
13:00 Arthur Gea - Pierre-Hugues Herbert
13:00 Jesper De Jong - Pedro Martinez
13:00 Liutarevich I./Manafov V. - Arneodo R./Weissborn S.
13:00 Olivetti / Eysseric - Cabral / Patten
13:00 Pirin - Etar
13:00 Bjorkloven U20 - Oskarshamn U-20
13:15 Leopold - Cologne
13:25 Taraz - Pavlodar
13:30 Bristol City - Leicester City
13:30 Hull Kingston Rovers - Hall
13:30 Kuressaare - Tallinna Kalev
13:30 One FC
13:30 One FC
13:30 Houston Open
13:30 Gabala - Neftchi
13:30 Bornova - Cayirova
13:45 Cibalia - Zrinski Jurjevac
14:00 Cesky Brod - Ostrov
14:00 Viktoria ML - Slavoj Cesky Krumlov
14:00 Millwall - West Bromwich Albion
14:00 Livyi Bereh - Agrobiznes
14:00 Viktoriya - Karpaty
14:00 Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias
14:00 MODUS Super Series
14:00 Igman Konjic - Sloga Doboj
14:00 Spartanii - Saxan
14:00 Cukaricki - Novi Pazar
14:00 Estonia (W) - Israel (W)
14:30 Francesco Passaro - Ugo Blanchet
14:30 Gazprom-Yugra - Torpedo
15:00 Banik Sous - Mlada-Boleslav B
15:00 Blansko - Start Brno
15:00 Hodonin - Zlinsko
15:00 Sokol Hostoun - Povltavska FA
15:00 Uhersky Brod - Zlin B
15:00 ELKO Holesov - Vsetin
15:00 Lisen B - Velke Mezirici
15:00 Slavoj Polna - Pelhrimov
15:00 Sokol Lanzhot - Zdar nad Sazavou
15:00 Viktorie Prerov - Novy Jicin
15:00 Nedovyesov / Escobar - Arends / Middelkoop
15:00 Donbass - HNU-DYUSSH 1
15:00 Frydek-Mistek - Plzen
15:00 Royal Challengers Bengaluru - Kolkata Knight Riders
15:00 Grand Slam, Antalya
15:00 Rogaska - Bravo
15:00 Sinara - Tyumen
15:00 Pacos de Ferreira - Oliveirense
15:00 Vaxjo Lakers - Lulea
15:00 Balikesir - Final Genchlik
15:00 Jelgava - Metta
15:00 Dnepr Mogilyov - Arsenal Dzerzhinsk
15:00 WTT Youth Contender Beirut
15:20 TTT Riga (W) - Kibirkstis (W)
About Rojadirecta Website: