01:30 Deportes Tolima - Once Caldas
01:30 Real Santander (W) - Deportive Cali (W)
02:00 Cruz Azul - Pumas
02:00 Cavalier - Arnett Gardens
02:00 La Equidad (W) - Ind Medellin (W)
02:06 Pachuca (W) - Leon (W)
02:15 Rayos de Ermosilo - Venados de Mazatlan
02:30 Edmonton - Vancouver
04:00 James Kent Trotter - Hikaru Shiraishi
04:00 Makoto Ochi - Kaito Uesugi
04:00 Mukund Sasikumar - Tomohiro Masabayashi
04:10 Monterrey - UANL
06:30 Blake Ellis - Colin Sinclair
06:30 Illya Marchenko - Hiroki Moriya
06:30 Remy Bertola - Jake Delaney
07:30 Antoine Escoffier - James McCabe
08:00 Evgeny Donskoy - Omar Jasika
08:00 Yusuke Takahashi - Alafia Ayeni
09:30 Michael Geerts - Kyrian Jacquet
09:30 Pierre-Hugues Herbert - Orlando Luz
09:30 Ricardas Berankis - Brandon Holt
10:00 Felix Auger-Aliassime - Alex De Minaur
10:00 Gonzalez / Roger-Vasselin - Arevalo Gonzalez / Pavic
10:00 Clement Chidekh - Marco Cecchinato
10:00 Timofey Skatov - Max Houkes
10:00 Tristan Lamasine - Felix Gill
10:00 Bosnia-Herzegovina U16 - Hungary U16
10:00 Madison Keys (W) - Sorana Cirstea (W)
10:00 Naomi Osaka (W) - Qinwen Zheng (W)
10:15 Dynamo Vladivostok - Khimki
10:30 Louis Dussin - Manuel Guinard
10:30 Aliaksandra Sasnovich (W) - Katie Volynets (W)
10:30 Taylah Preston (W) - Cristina Bucsa (W)
10:50 Arthur Gea - Quentin Halys
10:50 Duje Ajdukovic - Mathias Bourgue
11:00 Glamorgan - Sussex Sharks
11:00 Hampshire - Durham
11:00 Kent - Worcestershire
11:00 Northamptonshire - Gloucestershire
11:00 Nottinghamshire - Lancashire
11:00 Surrey - Warwickshire
11:00 Naomi Osaka (W) - Qinwen Zheng (W)
11:30 Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie
11:30 Alexander Weis - Kyle Edmund
11:30 Gerard Campana Lee - Carlos Taberner
11:30 Michael Vrbensky - Riccardo Bonadio
12:00 Alexandre Muller - Andrey Rublev
12:00 Cori Gauff (W) - Paula Badosa Gibert (W)
12:00 Fiona Ferro (W) - Lois Boisson (W)
12:00 Yuriko Miyazaki (W) - Erika Andreeva (W)
12:10 Louis Wessels - Henri Squire
12:10 Matteo Martineau - Gabriel Debru
12:30 Hozumi (W) / Ninomiya (W) - Siniakova (W) / Townsend (W)
13:00 Menelaos Efstathiou - Genaro Olivieri
13:00 Mitchell Krueger - Filip Misolic
13:00 Stefano Travaglia - Murkel Velasco
13:00 Targu Jiu - Laguna
13:00 Slovenia U16 - Greece U16
13:00 Marek - Dobrudzha
13:00 Dalma Galfi (W) - Anna Karolina Schmiedlova (W)
13:00 Renata Zarazua (W) - Viktorija Golubic (W)
13:30 Stefano Napolitano - Nicolas Jarry
13:30 Kolos - LNZ Cherkasy
13:30 Ajla Tomljanovic (W) - Nuria Brancaccio (W)
13:30 Ana Bogdan (W) - Varvara Gracheva (W)
13:30 Rebecca Sramkova (W) - Jelena Ostapenko (W)
14:00 Tommy Paul - Dominik Koepfer
14:00 Elias Ymer - Ethan Quinn
14:00 Jaime Faria - Shintaro Mochizuki
14:00 Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong
14:00 Shakhtar Dn (W) - Zhytlobud-1 (W)
14:00 Iga Swiatek (W) - Angelique Kerber (W)
14:00 Rosatello (W) / Moratelli (W) - Olmos (W) / Panova (W)
14:30 Jesper De Jong - Valentin Royer
14:30 Mark Lajal - Oriol Roca Batalla
14:30 Georgia Pedone (W) - Alycia Parks (W)
15:00 Hubert Hurkacz - Tomas Etcheverry
15:00 Sebastian Baez - Holger Rune
15:00 Gujarat Titans - Kolkata Knight Riders
15:00 Novi Pazar - Spartak Subotica
15:00 Chloe Paquet (W) - Viktoriya Tomova (W)
15:00 Zeynep Sonmez (W) - Lucia Bronzetti (W)
15:10 Al Nasr Dubai - Khor Fakkan
15:10 Emirates Club - Shabab Al Ahli
15:15 Al-Duhail - Al-Arabi Doha
15:20 Norway - Finland
15:20 USA - Slovakia
15:30 Jan Choinski - Zachary Svajda
15:30 Juan Cerundolo - Dalibor Svrcina
15:30 Tristan Boyer - Darwin Blanch
15:30 Ostapenko (W) / Kichenok (W) - Rus (W) / Fernandez (W)
15:45 Etar - Lokomotiv Sofia
16:00 Fenerbahce - Buyukcekmece
16:00 Irbis Almaty - Barsy Atyrau
16:00 Zoria - Veres
16:30 Danielle Collins (W) - Irina-Camelia Begu (W)
16:30 Peyton Stearns (W) - Jennifer Ruggeri (W)
16:50 Rytas Vilnius - Jonava
17:00 Voluntari - Arges Pitesti
17:00 Balkan - Chernomorets
17:00 Al-Ahli Manama - Al-Shabab Manama
17:00 Manama - Al-Hidd
17:00 Sitra - East Riffa
17:00 Javor - Vozdovac
17:00 Radnicki Nis - Novi Beograd
17:00 Juventus (W) - Roma (W)
17:00 Maria Sakkari (W) - Victoria Azarenka (W)
17:30 Lokomotiv Kuban - UNICS
17:30 Wolves - Neptunas
17:30 Lecce - Udinese
18:00 Hobro - Vendsyssel
18:00 Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev
18:00 Radomiak - Ruch Chorzow
18:00 CSM Ploiesti - Focsani
18:00 Al Wasl - Al Wahda
18:00 Al-Wakrah - Al-Sadd
18:10 Goeteborg - Malmoe
18:15 Botev Vratsa - Hebar
18:30 Farul - U Craiova
18:30 Eintracht (W) - Freiburg (W)
19:00 NAC Breda - Roda JC
19:00 Virtus Bologna - Derthona
19:00 Zeleznicar Pancevo - Radnik
19:20 Germany - Sweden
19:20 Switzerland - Czech Republic
About Rojadirecta Website: