15:30 Botev Vratsa - Etar
15:30 Hermannstadt - Botosani
15:30 Esteghlal Tehran - Shams Azar
15:30 Sambir - Push Team-DTEU
15:30 Feeder Havirov
15:35 Prototype Cup
16:00 Start Brno - Banik Ostrava B
16:00 Zlinsko - Blansko
16:00 Sweden U20 - Switzerland U20
16:00 Noah - BKMA
16:00 Al Nassr - Al-Fayha
16:00 Al-Riyadh - Al-Tai
16:00 Sesvete - Jarun
16:00 LIVS - IrAero
16:00 Gurjaani Delta - Iverioni
16:00 Kyiv-Basket - Cherkaski Mavpy
16:00 Inter Turku - KuPS
16:00 SJK - Ilves
16:00 RGM Group-SumDU - Vinnica
16:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
16:00 Hradec Kralove (W) - KP Brno (W)
16:00 Viimsi (W) - Tammeka Tartu (W)
16:00 Kuwait - Indonesia
16:15 Stefano Napolitano - Ugo Blanchet
16:15 Vilius Gaubas - Jaime Faria
16:15 6 Hours of Imola
16:15 Rally Croatia
16:20 Facundo Diaz Acosta - Stefanos Tsitsipas
16:30 Thailand U-23 - Saudi Arabia U-23
16:30 UAE U-23 - Japan U-23
16:30 Slany - Kladno
16:30 Valerio Aboian - Renzo Olivo
16:30 Tyrol - Alpla Hard
16:30 Karpat - KalPa
16:30 Finland - Sweden
16:30 CIU - Tbilisi University
16:30 Irbis Almaty - Aktobe
16:30 Spojnia - Zielona Gora
16:30 Loko - SKA-1946
16:30 Al-Arabi Doha - Al-Markhiya
16:30 Al-Rayyan - Al-Ahli Doha
16:30 Al-Shamal - Al-Sadd
16:30 Al-Wakrah - Al-Gharafa
16:30 Muaither - Qatar SC
16:30 Umm Salal - Al-Duhail
16:30 Trencin - Kosice
16:30 Bielsko-Biala (W) - Budowlani Lodz (W)
16:30 Elena-Gabriela Ruse (W) - Caroline Garcia (W)
17:00 Sacramento - New Orleans
17:00 VEF Riga - Ventspils
17:00 Hlucin - Trinec
17:00 Hranice - Znojmo
17:00 Pisek - Dynamo Ceske Budejovice B
17:00 Anatoly Tokov - Sharaf Davlatmurodov
17:00 Egypt - Angola
17:00 Oliver Crawford - Stefan Kozlov
17:00 Korona Kielce - Radomiak
17:00 Telavi - Saburtalo
17:00 Flora U-21 - Viimsi
17:00 Brno - Dukla Praha
17:00 Poland - Slovenia
17:00 Stal Rzeszow - Podbeskidzie
17:00 Academic Plovdiv - Minyor Pernik
17:00 Chernomorets - Balkan
17:00 Levski - Yambol
17:00 Nymburk - Olomoucko
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Spartak Pleven - CSKA Sofia
17:00 Split - KK Bosco
17:00 Krasnodar - Fakel
17:00 Posusje - Zeljeznicar
17:00 LKS Lipetsk - Sib-Tranzit
17:00 Novaya Generatsiya - Sinara
17:00 AKM - Neftyanik
17:00 Presov - Zilina
17:00 Spisska Nova Ves - Nitra
17:00 Dolphins - Hollywoodbets Tuskers
17:00 North West - Warriors
17:00 Rocks - Western Province
17:00 Titans - Lions
17:00 Polish Speedway
17:00 Alkaloid - Struga
17:00 Bukovyna - Burevesnik
17:00 SPR Tarnow - Wybrzeze Gdansk
17:00 Porto U-19 - Milan U-19
17:00 Dynamo Kursk (W) - Nika (W)
17:00 Plamen Pozega (W) - Sibenik (W)
17:00 Dynamo Kazan (W) - Lokomotiv Kaliningrad (W)
17:00 Iga Swiatek (W) - Emma Raducanu (W)
17:10 Admira - KSV 1919
17:10 Amstetten - Sturm Graz II
17:10 DSV Leoben - Liefering
17:10 First Vienna - Lafnitz
17:10 Horn - Ried
17:15 Belarus U-17 - Torpedo-BelAZ Res
17:30 Elversberg - Schalke 04
17:30 Nuremberg - Paderborn
17:30 Simulcast
17:30 Hungary - Norway
17:30 Racing de Montevideo - Cerro
17:30 Genoa - Lazio
17:30 South Korea U18 - Estonia U18
17:30 BATE - Dnepr Mogilyov
17:30 RB Leipzig (W) - Leverkusen (W)
17:30 Nis (W) - Bekament (W)
17:50 Franco Roncadelli - Lautaro Midon
18:00 Al Ahly - City Oilers
18:00 Zadar - Buducnost
18:00 B.93 - Naestved
18:00 Hillerod - HB Koege
18:00 Horsens - Helsingoer
18:00 Altay - Manisa
18:00 Sandhausen - Arminia
18:00 Mainz - Hunstetten
18:00 Regensburg - Stuttgart
18:00 Balingen/W - BHC
18:00 Levski Krumovgrad - Slavia Sofia
18:00 Charente - Brive
18:00 Finland U17 - Slovakia U17
18:00 Storhamar - Vaalerenga
18:00 European Tour
18:00 Al Masry - Al-Ahly Cairo
18:00 Zamalek - Pyramids
18:00 Torpedo-2 - SSH im. K. Yeremenko
18:00 Feirense - Leixoes
18:00 Norway - Sweden
18:00 Besiktas - Ankaragucu
18:00 Randers - OB
18:00 Brynas - Djurgarden
18:00 Loughborough (W) - Saracens (W)
18:00 Charnay Bourgogne Sud (W) - Montpellier (W)
18:15 Panathinaikos - Peristeri
18:15 Martinez / Tabilo - Matos / Barrientos
18:30 Jeruzalem Ormoz - Ljubljana
18:30 Trimo Trebnje - Koper
18:30 Alexander Ritschard - Calvin Hemery
18:30 Klagenfurt - Salzburg
18:30 Sturm Graz - Rapid Vienna
18:30 Esbjerg Energy - SonderjyskE
18:30 Aurillac - Beziers
18:30 Dax - Rouen
18:30 Montauban - Vannes
18:30 Nevers - Colomiers
18:30 Valence Romans - Agen
18:30 Eisbaeren Berlin - Fischtown Pinguins
18:30 Farul - CFR Cluj
18:30 Bernau - OrangeAcademy
18:30 Speyer - Cologne
18:30 Marta Kostyuk (W) - Cori Gauff (W)
18:45 Switzerland - France
18:50 Arthur Fils - Dusan Lajovic
19:00 Tajikistan U-23 - Iraq U-23
19:00 Tubingen - Rasta Vechta
19:00 Flensburg - Magdeburg
19:00 Beerschot - Patro Eisden
19:00 Francs Borains - Dender EH
19:00 Liege - Genk II
19:00 Lommel - Beveren
19:00 Oostende - Standard Liege II
19:00 Seraing - Deinze
19:00 Zulte Waregem - Lierse
19:00 Den Bosch - NAC Breda
19:00 Dordrecht - TOP Oss
19:00 Helmond Sport - Jong Ajax
19:00 Roda JC - De Graafschap
19:00 Telstar - Emmen
19:00 Rodina - Khimki
19:00 Velez - Zvijezda 09
19:00 Al Ahli Jeddah - Al-Hilal Riyadh
19:00 Almeria - Rio Duero Soria
19:00 Cardiff (W) - Surrey (W)
19:00 Triglav (W) - Cinkarna Celje (W)
19:00 Brighton (W) - Everton (W)
19:00 Anhelina Kalinina (W) - Mirra Andreeva (W)
19:20 Chi Cubs - Miami
19:30 Baskonia - Virtus Bologna
19:30 Bregenz - Floridsdorfer
19:30 Bristol Flyers - Caledonia Gladiators
19:30 Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix
19:30 Eintracht - Augsburg
19:30 Rakow - Gornik Zabrze
19:30 Bangladesh Police - Sheikh Russel
19:30 Liverpool M - Defensor Sporting
19:30 Southern Knights - Edinburgh A
19:30 Tenerife - Leganes
19:30 Palermo - Parma
19:30 Reggiana - Cosenza
19:30 Manchester (W) - Severn Stars (W)
19:30 Strathclyde (W) - Leeds (W)
19:30 Chemik Police (W) - Rzeszow (W)
19:35 Glasgow Warriors - Sharks
19:35 Ulster - Cardiff
19:45 Leicester Riders - Manchester Giants
19:45 Bray Wanderers - Treaty United
19:45 Cobh Ramblers - Finn Harps
19:45 Kerry - Athlone Town
19:45 Wexford - UCD
19:45 Bohemians - Drogheda United
19:45 Derry City - Shamrock Rovers
19:45 Galway United - Shelbourne
19:45 Sligo Rovers - Dundalk
19:45 St Patrick`s Athletic - Waterford
19:45 Inverness - Raith Rovers
19:45 Cagliari - Juventus
19:50 Angers (W) - Villeneuve-d`Ascq (W)
20:00 Morocco - Libya
20:00 Youssoufia Berrechid - Olympic Safi
20:00 Leeds Rhinos - Huddersfield Giants
20:00 St Helens - Hall
20:00 Wigan Warriors - Castleford Tigers
20:00 Biarritz Olympique - Grenoble
20:00 Oxford Utd - Stevenage
20:00 Nice - Lorient
20:00 Slavoj BK Litomerice - Turi Svitavy
20:00 Europa Point - Magpies
20:00 Athletic Bilbao - Granada
20:00 Delfin - Macara
20:00 Alimentos de Valladolid (W) - Bera Bera (W)
20:10 Astigarraga Harper (W) / Stevenson - Aboian / Aboian
20:10 Casanova / Carou - Villanueva / Britto
20:15 Rio Ave - Arouca
20:15 Stjarnan - Valur
20:30 Joel Josef Schwaerzler - Mitchell Krueger
20:45 Finn Harps - Cobh Ramblers
21:00 Freund / Ingildsen - Harrison / Willis
21:00 Union Comercio - Universitario
22:00 MODUS Super Series
22:00 Carolina - NY Islanders
22:00 Internacional Palmira - Union Magdalena
22:00 Argentina U20 (W) - Paraguay U20 (W)
22:20 West Wien - Graz
22:30 Ag-Pro 300
22:30 Aucas - Emelec
22:30 Orense - LDU Quito
22:50 Grand Prix Long Beach
23:00 Gerald Melzer - Zizou Bergs
23:00 Johnson L./Mansouri S. - Brouwer G./McHugh A.
23:00 Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar
23:00 Chevron Championship
23:00 Uniao Corinthians - Minas
23:00 Botafogo-SP - America Mineiro
23:00 Novorizontino - CRB
23:30 Taupo Super400
23:40 Cincinnati - LA Angels
23:40 Philadelphia - Chi White Sox
23:40 Pittsburgh - Boston
23:45 Washington - Houston
00:00 Chicago - Miami
00:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix
00:00 Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies
00:00 Toronto II - New England Revolution II
00:00 PFL 3
00:00 Rangers - Washington
00:00 Michigan Stars - Georgia Lions
00:00 Carabobo - Caracas
00:00 Metropolitanos - Angostura
00:00 Zamora - Portuguesa
00:00 Belleville Senators - Laval Rocket
00:00 Bridgeport Islanders - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Hartford Wolf Pack - Wilkes-Barre/Scranton
00:00 Utica Comets - Syracuse Crunch
00:00 Queretaro (W) - Leon (W)
00:05 NY Yankees - Tampa Bay
00:05 Saginaw Spirit - Soo Greyhounds
00:05 Providence Bruins - Springfield Thunderbirds
00:05 Rochester Americans - Cleveland Monsters
00:10 Cleveland - Oakland
00:10 San Martin T - Guillermo Brown
00:20 Atlanta - Texas
00:30 Alexis Galarneau - Adam Walton
00:30 Blumberg / Martinez - Ritschard / Sigouin
00:30 Chandrasekar A./Hach Verdugo H. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N.
00:30 Crown Legacy - Orlando City B
00:30 Ecuador U20 (W) - Uruguay U20 (W)
00:40 Kansas City - Baltimore
01:00 Atleticos - Capitanes
01:00 Penarol - Platense
01:00 St. Louis City 2 - Real Monarchs
01:00 Operario FEC - Avai
01:00 Iowa Wild - Grand Rapids Griffins
01:00 Rockford IceHogs - Chicago Wolves
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 Blumenau (W) - Araraquara (W)
01:00 Orlando Pride (W) - San Diego Wave (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Minnesota - Detroit
01:15 Saint-Louis - Milwaukee
01:30 Union La Calera - Everton VM
01:40 Colorado - Seattle
02:00 Chicago - Miami
02:00 Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos
02:00 Cienciano - Deportivo Garcilaso
02:00 Mazatlan - Juarez
02:00 CD Victoria - UPNFM
02:00 Quimsa - Ferro Carril Oeste
02:00 Atlas (W) - UANL (W)
02:10 Atl Bucaramanga - Boyaca Chico
02:30 New Orleans - Sacramento
02:30 World Cup, Macau
02:40 San Diego - Toronto
03:00 Lloyd Harris - Wu Tung-Lin
03:00 Zachary Svajda - Giovanni Mpetshi Perricard
03:00 Prince George Cougars - Kelowna Rockets
03:00 PFL 3
03:00 Pacific - Valour
03:00 Abbotsford Canucks - Calgary Wranglers
03:00 Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - San Jose Barracuda
03:05 Everett Silvertips - Portland Winterhawks
03:10 LA Dodgers - NY Mets
03:15 San Francisco - Arizona
03:30 GT Asia. Sepang
04:00 Bu Yunchaokete - Ricardas Berankis
04:00 Chinese Grand Prix
04:00 Russian Championship 23
04:00 Atletico de San Luis - Toluca
04:00 Taupo Super400
04:00 Green Gully - Port Melbourne
04:00 V8 Supercars
04:00 World Cup 2024
04:10 Tijuana - Puebla
04:30 Song / Moon-Lee - Lee / Cui
04:45 Collingwood - Port Adelaide
05:00 Seoul Jungnang - Sejong Vanesse
05:05 Yokohama B-Corsairs - Fighting Eagles Nagoya
06:00 Panthers - Wests Tigers
06:00 Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
06:00 Kyoto Sanga - Albirex Niigata
06:00 Sagan Tosu - Kashima Antlers
06:00 Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
06:00 Fujieda MYFC - Tokushima Vortis
06:00 Montedio Yamagata - Ehime
06:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
06:00 Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma
06:00 Grulla Morioka - Ryukyu
06:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki
06:00 Suwon - Jeju United
06:00 Bucheon - Busan IPark
06:00 Busan TC - Gimhae City
06:00 Chuncheon - Ulsan Citizen
06:00 Daegu II - Siheung Citizen
06:00 Pyeongtaek - Pyeongchang United
06:00 Suwon Sonicboom - Changwon Sakers
06:00 Manningham Utd - Hume City
06:00 Chunghua Telecom (W) - Taiyuan (W)
06:00 Shymkent (W) - Taraz (W)
06:15 Eastern Suburbs (W) - Olympic Brisbane (W)
06:15 Rally Croatia
06:30 Western Sydney - Melbourne City
07:00 Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata
07:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe
07:00 Seoul Nowon United - Jinju Citizen
07:00 Magic United - Taringa Rovers
07:00 Taiwan Beer Leopards - Kaohsiung Aquas
07:30 GT Asia. Sepang
07:30 Darwin Hearts - University Azzurri
07:30 Kaohsiung Steelers - Fubon Braves
07:30 TCR Vallelunga
07:35 Carlton Blues - GWS Giants
07:55 Prototype Cup
08:00 Ulaanbaatar Super Quest
08:00 Kyrgyzstan - Tajikistan
08:00 Phoenix Fuel Masters - Road Warriors
08:00 Chinese Grand Prix
08:00 Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy
08:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
08:00 SKA-Lviv - SKA-SHVSM
08:00 Superbike, Assen
08:00 Taipower (W) - Cathay Life (W)
08:00 Women. Russian Championship
08:00 Grace KZ (W) - Kaysar (W)
08:00 Feeder Havirov
08:05 Blues - Brumbies
08:30 Melbourne Victory - Brisbane Roar
08:30 Titans - Sea Eagles
08:30 Pohang Steelers - Gimcheon Sangmu
08:30 Seoul - Jeonbuk
08:30 Seongnam - Cheongju
08:30 Bay Hawks - Canterbury Rams
08:30 Shandong Taishan - Cangzhou Mighty Lions
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Cornea / Arribage - Struff / Mies
09:00 Redlands United - Lions
09:00 Brisbane Strikers - Logan Lightning
09:00 Eastern Suburbs - Broadbeach United
09:00 Ipswich - Mitchelton
09:00 Maroochydore Swans - Bayside Utd
09:00 Souths Utd - North Star
09:00 Yuzhny Ural - Fakel
09:00 Mitchelton (W) - Peninsula Power (W)
09:00 Rally Croatia
09:00 Eikeri (W) / Neel (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
09:15 Motorlet - Jiskra Domazlice
09:15 Tatran Bohunice - Uhersky Brod
09:15 Benesov - Velke Hamry
09:15 Chomutov - Admira Prague B
09:15 Chrudim B - Letohrad
09:15 Hrebec - SEKO Louny
09:15 Steti - Olympie Brezova
09:15 Ujezd Praha 4 - Brandys nad Labem
09:15 WDSC Wolves - Moreton City
09:15 Altona Magic - Melbourne Knights
About Rojadirecta Website: