20:30 London Lions - Paris
20:30 Real Madrid - Crvena Zvezda
20:30 Virtus Bologna - Panathinaikos
20:30 Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix
20:30 Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki
20:30 Al-Salt - Sahab
20:30 Burgos - Espanyol
20:30 Dijon - Dunkerque
20:30 Toulouse - Creteil
20:30 Duga (W) - Partizan (W)
20:30 Leeds (W) - Surrey (W)
20:30 Strathclyde (W) - Loughborough (W)
20:30 Duga (W) - Partizan (W)
20:30 Partizan (W) - Tent Obrenovac (W)
20:35 Huesler / Bellier - Lock / Statham
20:35 Dragons - Zebre
20:35 Leinster - Blue Bulls
20:45 Sheffield Sharks - Leicester Riders
20:45 Glentoran - Linfield
20:45 Newcastle Falcons - Leicester Tigers
20:45 Northampton Saints - Saracens
20:45 Bray Wanderers - Cobh Ramblers
20:45 Cork City - Athlone Town
20:45 Kerry - Wexford
20:45 Longford Town - UCD
20:45 Treaty United - Finn Harps
20:45 Derry City - Galway United
20:45 Drogheda United - St Patrick`s Athletic
20:45 Shamrock Rovers - Bohemians
20:45 Shelbourne - Dundalk
20:45 Waterford - Sligo Rovers
20:45 Gent - Standard Liege
20:45 Ayr United - Airdrieonians
20:45 Udine - Treviglio
21:00 Watford - Leeds Utd
21:00 Vannes - Colomiers
21:00 Lille - Lens
21:00 Cadiz - Granada
21:00 Zamora - Angostura
21:00 Paris (W) - Montpellier (W)
21:20 Couacaud / Blancaneaux - Weis / Draxl
21:30 Estrela - Sporting
22:00 Defensa y Justicia - Estudiantes LP
22:00 Tigre - Belgrano
22:00 Michigan Spartans - Western Michigan Broncos
22:00 Club de Lyon - Capo
22:00 Michigan Stars - Irvine Zeta
22:10 Matias Soto - Tomas Barrios
22:30 Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats
22:30 Volei Bauru (W) - Praia Clube (W)
22:45 Cruz Azul (W) - America (W)
23:00 Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic
23:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan
23:00 Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens
23:00 Dinamo Bucharest - Petrolul
23:00 MODUS Super Series
23:00 Alianza Valledupar - Deportes Tolima
23:00 Fluminense (W) - Sao Paolo (W)
23:05 Agropecuario - Quilmes
23:20 Zidansek (W) / Bondar (W) - Gamiz (W) / Lizarazo (W)
23:50 Tampa Bay - Toronto
00:00 Charlotte - Golden State
00:00 Indiana - LA Lakers
00:00 Orlando - LA Clippers
00:00 Washington - Detroit
00:00 Mpetshi Perricard - Alexis Galarneau
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders
00:00 Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs
00:00 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67
00:00 Kitchener Rangers - Erie Otters
00:00 London Knights - Flint Firebirds
00:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques
00:00 Sherbrooke Phoenix - Armada BLB
00:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes
00:00 Formula E, Tokyo
00:00 Osceola Magic - Indiana Mad Ants
00:00 Westchester - Memphis Hustle
00:00 Buffalo - New Jersey
00:00 Real Santa Cruz - The Strongest
00:00 Adirondack Thunder - Reading Royals
00:00 Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers
00:00 Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds
00:00 Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones
00:00 Laval Rocket - Belleville Senators
00:00 Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners
00:00 Utica Comets - Providence Bruins
00:00 North Carolina - Hartford Athletic
00:00 Lexington - Greenville
00:00 Orlando Pride (W) - Chicago Red Stars (W)
00:00 Queretaro (W) - Necaxa (W)
00:05 Greenville Swamp - South Carolina Stingrays
00:05 Norfolk - Atlanta Gladiators
00:05 Worcester Railers - Newfoundland
00:09 NC Wolfpack - Marquette Golden Eagles
00:10 Miami - Pittsburgh
00:10 Grigor Dimitrov - Alexander Zverev
00:15 Switzerland - Morocco
00:15 Toledo Walleye - Wheeling Nailers
00:30 Brooklyn Nets - Chicago
00:30 Cleveland - Philadelphia
00:30 Huracan - River Plate
00:30 Raptors 905 - Motor City Cruise
00:30 Cobresal - Palestino
00:30 Florida Everblades - Jacksonville IceMen
00:30 Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears
00:35 Oshawa Generals - Barrie Colts
00:39 Purdue Boilermakers - Gonzaga
01:00 Miami - Portland
01:00 Oklahoma - Phoenix
01:00 San Antonio - New York
01:00 Bare Knuckle
01:00 Iowa Wolves - Austin Spurs
01:00 Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings
01:00 Windy City Bulls - Wisconsin Herd
01:00 Cusco - Union Comercio
01:00 Celaya - Tlaxcala
01:00 Macara - Barcelona SC
01:00 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins
01:00 Fort Wayne Komets - Indy Fuel
01:00 Milwaukee - Rockford IceHogs
01:00 Texas Stars - Iowa Wild
01:00 Fluminense (W) - Minas (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Houston - NY Yankees
01:20 Tulsa Oilers - Wichita Thunder
01:30 Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars
01:30 North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines
01:30 Atletico Junior - La Equidad
01:30 Dallas Jackals - Houston Sabercats
01:30 Corinthians (W) - Inter-RS (W)
01:30 Kenin (W) / Mattek-Sands (W) - Paolini (W) / Errani (W)
01:35 Kansas - Iowa Heartlanders
02:00 Denver - Minnesota
02:00 Oscar Valdez - Liam Wilson
02:00 Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels
02:00 Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes
02:00 Formula E, Tokyo
02:00 Rip City Remix - Santa Cruz Warriors
02:00 Puebla - UANL
02:00 Zarate - Union Santa Fe
02:05 Fijian Drua - Western Force
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:05 Rapid City Rush - Allen Americans
02:06 Leon (W) - Mazatlan (W)
02:10 Utah Grizzlies - Idaho Steelheads
02:30 Utah - Houston
02:30 New South Wales Open
02:40 Arizona - Colorado
02:40 Oakland - Cleveland
02:40 San Diego - San Francisco
02:40 Seattle - Boston
02:40 Houston Cougars - Duke Blue Devils
03:00 Sacramento - Dallas
03:00 Portland Winterhawks - Victoria Royals
03:00 Prince George Cougars - Spokane Chiefs
03:00 Wenatchee Wild - Kelowna Rockets
03:00 Green Gully - North Geelong
03:00 Launceston City - South Hobart
03:00 Uni Hill Eagles - Casey Comets
03:00 South Bay Lakers - Mexico City Capitanes
03:00 America - Atletico de San Luis
03:00 Otago Nuggets - Southland Sharks
03:00 Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - San Diego Gulls
03:00 Central Valley Fuego - Forward Madison
03:00 San Diego Wave (W) - OL Reign (W)
03:00 WTT Champions Incheon
03:05 Everett Silvertips - Vancouver Giants
03:09 Tennessee Volunteers - Creighton Bluejays
03:10 LA Dodgers - Saint-Louis
04:00 Salvador - USA
04:00 Mazatlan - Tijuana
04:00 Wellington Phoenix (W) - Western Sydney (W)
04:30 Launceston United - Kingborough
04:30 Ulverstone - Clarence Zebras
04:35 Moana Pasifika - Blues
05:00 Northcote City - Keilor Park
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
05:00 Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
05:00 Osaka - Imabari
05:00 Sagamihara - Kamatamare Sanuki
05:00 Seoul Jungnang - Chungju Citizen
05:00 Grand Prix Vietnam
05:00 Bangladesh - Sri Lanka
05:00 Ehime (W) - Speranza (W)
05:00 Harima Albion (W) - Orca Kamogawa (W)
05:00 Shizuoka SSU (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)
05:00 Busan (W) - Incheon City (W)
05:45 Rally Kenya
06:00 Yenisey - Khimki
06:00 Albirex Niigata - Kashiwa Reysol
06:00 Vissel Kobe - Consadole Sapporo
06:00 Blaublitz Akita - Iwaki
06:00 Mito HollyHock - Kagoshima Utd
06:00 Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse
06:00 Oita Trinita - Fagiano Okayama
06:00 Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma
06:00 Yokohama - Vegalta Sendai
06:00 Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu
06:00 Incheon Utd - Daejeon Citizen
06:00 Jeonbuk - Ulsan Hyundai
06:00 Chungnam Asan - Cheongju
06:00 Changwon City - Paju Citizen
06:00 Daegu II - Gimhae City
06:00 Geoje Citizen - Pyeongchang United
06:00 Seoul Nowon United - Jeonju Citizen
06:00 Brisbane Roar (W) - Canberra United (W)
06:05 Osaka Evessa - Levanga Hokkaido
06:20 Essendon - St Kilda
06:30 Formula E, Tokyo
06:35 Russian Championship, Tyumen
06:50 Suwon Hyundai (W) - Incheon Pink Spiders (W)
07:00 SK Hawks - Sangmu
07:00 Kashima Antlers - Jubilo Iwata
07:00 Kawasaki Frontale - Tokyo
07:00 Machida Zelvia - Sagan Tosu
07:00 Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka
07:00 Roasso Kumamoto - JEF United Chiba
07:00 Daejeon Korail - Hwaseong
07:00 Mokpo - Ulsan Citizen
07:00 Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA
07:05 Yokohama B-Corsairs - Alvark Tokyo
07:05 Highlanders - Hurricanes
07:15 Asian Cup
07:30 Melbourne City - Newcastle Jets
07:30 Dragons - Sea Eagles
07:30 Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs
07:30 Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers
08:00 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
08:00 Nagoya Grampus - Yokohama Marinos
08:00 Ehime - Fujieda MYFC
08:00 Ryukyu - Kataller Toyama
08:30 Jeju United - Pohang Steelers
08:30 Suwon - Gimcheon Sangmu
08:30 Seongnam - Gimpo
08:30 Seoul E-Land - Anyang
08:30 Wuhan Three Towns - Beijing Guoan
08:30 WTT Youth Contender Beirut
09:00 Hero Indian Open
09:00 Seoul City (W) - Wonderful Samcheok (W)
09:30 Port Adelaide - Melbourne
09:30 Real Kashmir - NEROCA
09:35 Titans - Dolphins
09:35 Reds - Brumbies
09:40 Russian Championship, Tyumen
09:45 Sydney - Central Coast Mariners
09:45 Yenisey (W) - CSKA Moskva (W)
10:00 Radu Albot - Nikolas Sanchez Izquierdo
10:00 Spain Masters
10:00 Werribee City - Bentleigh Greens
10:00 Tochigi - V-Varen Nagasaki
10:00 Unirea Slobozia - Mioveni
10:00 New Taipei Kings - Fubon Braves
10:00 Sinara - Tyumen
10:00 Feeder Otocec
10:15 Trinec - Slovacko B
10:15 Aritma Prague - Jiskra Domazlice II
10:15 Breclav - Humpolec
10:15 Letohrad - Vysoke Myto
10:15 Slovan Havlickuv Brod - SFK Vrchovina
10:30 Super Liga Pro 3x3 Espana
10:30 Prepere - Arsenal Ceska Lipa
10:30 Komarov - Jindrichuv Hradec
10:30 Kosmonosy - Benesov
10:30 Slavia HK - Benatky Nad Jizerou
10:30 Talant - Dordoi
10:45 Trostianets - Skala
10:45 Trostianets - Skala 1911
10:50 Georgia U18 - Scotland U18
10:55 Metallurg-Zhlobin - Gomel
11:00 Borisov-900 - Viten
11:00 Turk Telekom - Manisa
11:00 Khust - Hirnyk-Sport
11:00 LKS Lipetsk - Sibiryak
11:00 Norilsk Nickel - Novaya Generatsiya
11:00 Sib-Tranzit - Ukhta
11:00 ITU - Konyaspor
11:00 Kolos Kovalivka U-19 - Dnipro-1 U19
11:00 Aurora - Suha Balka
11:00 WTT Champions Incheon
11:30 Asian Cup
11:30 Arribage T./Cornea V. V. - Arneodo R./Weissborn S.
11:30 Nouza P./Rikl P. - Andreozzi G./Reyes-Varela M. A.
11:30 HNU-DYUSSH 1 - Donbass
11:30 Poltava - Epitsentr
11:30 Avangard - Lokomotiv
11:30 Parnu JK Vaprus - Nomme Kalju
12:00 Niva Ternopol - Dinaz
12:00 Alashkert - Ararat
12:00 Krylia Sovetov - Zenit
12:00 Obolon - Shakhtar Donetsk
12:00 KPRF - Kristall
12:00 UD Leiria - Nacional
12:00 Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun
12:00 Kocaeli - Esenler Erokspor
12:00 Ormanspor - Fenerbahce Koleji
12:00 TED Ankara - Kapakli
12:00 Zoria U19 - Metalist 1925 U19
12:00 Kardinal-Rivnestandard - In.IT
12:00 Ryatuvalnik - Uragan
12:00 Naftan - BATE
12:00 Adana Aski (W) - Botas 2 (W)
12:00 Kiev Basket (W) - InterKhim (W)
12:00 Sevilla (W) - Real Sociedad (W)
12:30 Stolica - Okhrana-Dinamo
12:30 Rakow - Ruch Chorzow
12:30 Bukovyna - Chernigov
12:30 Skra Belchatow - Czarni Radom
12:30 Napoli - Atalanta
12:30 Napoli (W) - Sampdoria (W)
12:30 Rally Kenya
12:35 Qingdao Youth Island - Qingdao Hainiu
13:00 Raasiku/Mistra - Dragunas Klaipeda
13:00 Braunschweig - Elversberg
13:00 Holstein Kiel - Hansa Rostock
13:00 Kaiserslautern - Fortuna
13:00 Simulcast
13:00 Botev Vratsa - Hebar
13:00 Inhulets - Nyva Buzova
13:00 Helios Suns - Sencur
13:00 European Tour, Munich
13:00 Yugra - Khimik Vs
13:00 Majadahonda - Jaca
13:00 Shanghai Port - Henan
13:00 Lokomotiv Nowosibirsk - Fakel
13:00 Sundsvall - Oestersund
13:00 Liepaja - RFS
13:00 Bodrum (W) - Emlak Konut Gelisim 2 (W)
13:00 MZT Skopje (W) - Kriva Palanka (W)
13:00 Wolfsburg (W) - Essen (W)
13:30 TSKK - UVD-Dynamo
13:30 Darussafaka - Merkezefendi
13:30 Karpaty - SKA-SHVSM
13:30 Narva Trans - Nomme United
13:30 Toyotacare 250
13:30 Newcastle United - West Ham United
13:30 Sabail - Turan Tovuz
13:30 Zvijezda 09 - Siroki Brijeg
13:30 Ferhatoglu (W) - Yalova (W)
13:30 Struga (W) - Badel 1862 (W)
13:30 Aston Villa (W) - Leicester City (W)
13:30 Liverpool (W) - Manchester City (W)
13:49 Alabama Crimson Tide - Clemson Tigers
14:00 Dortmund II - Waldhof
14:00 Preussen Muenster - Dynamo Dresden
14:00 Regensburg - Halle
14:00 Simulcast
14:00 Ulm - Erzgebirge Aue
14:00 Unterhaching - Ingolstadt
14:00 Hegelmann - Panevezys
14:00 Matheus Pucinelli De Almeida - Felipe Alves
14:00 Mazembe - Petro de Luanda
14:00 Mohammedan - Inter Kashi
14:00 Toyotacare 250
14:00 Tobol - Almaty
14:00 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa
14:00 Ha Tinh - Vinh Long
14:00 Getafe - Sevilla
14:00 Real Valladolid - Levante
14:00 AlbinoLeffe - Trento
14:00 Arezzo - Juventus U-23
14:00 Casertana - Taranto
14:00 Monopoli - Sorrento
14:00 Monterosi - Benevento
14:00 Olbia - Sestri Levante
14:00 Panserraikos - Asteras
14:00 Speranta Drochia - Victoria Bardar
14:00 Univer Komrat - Floresti
14:00 Radnicki 1923 - Napredak
14:00 Radnicki Nis - Mladost Lucani
14:00 Gaziantep - Mersin
14:00 Benetton - Connacht
14:00 Sharks - Edinburgh
14:00 Vitebsk - Slavia Mazyr
14:00 Bursa Antspor (W) - Turgutlu (W)
14:00 Feyenoord (W) - Telstar (W)
14:00 Nordsjaelland (W) - Broendby (W)
14:00 Real Betis (W) - Eibar (W)
14:00 Twente (W) - Den Haag (W)
14:00 ZRK Skopje (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
14:00 Naftisia (W) - Orbita-ZNU (W)
About Rojadirecta Website: