17:25 Connah`s Quay - The New Saints
17:30 BC Andorra - Barcelona
17:30 Jacob Brumm - Igor Gimenez
17:30 Bayern Munich - Tubingen
17:30 Jonava - Rytas Vilnius
17:30 NH Ostrava - Opava
17:30 Everton VM - Coquimbo Unido
17:30 Villarreal - Rayo Vallecano
17:30 Union Saint-Gilloise - Antwerp
17:30 Levante - Cartagena
17:30 Real Valladolid - Huesca
17:30 PAOK - AEK
17:30 Ukraine - Netherlands
17:30 Ukraine - Netherlands
17:55 Karue Sell - Aziz Ouakaa
18:00 Philadelphia - New York
18:00 Tommy Paul - Francisco Cerundolo
18:00 Cheshire Phoenix - Bristol Flyers
18:00 Dynamo Pardubice - Ocelari Trinec
18:00 Lyon - AS Monaco
18:00 European Tour
18:00 World Masters
18:00 Mladost MG - Bosna Royal
18:00 Estoril Praia - Famalicao
18:00 Virtus Fano - Belluno
18:00 Shakhtyor Sl - Slutsk
18:00 Ajdovscina (W) - Krim (W)
18:00 Georgia - Belgium
18:05 Paris - JL Bourg
18:15 Odd - Viking
18:15 Cherno More - Lokomotiv Plovdiv
18:15 RWD Molenbeek - Kortrijk
18:30 Unterhaching - 1860 Munich
18:30 Bahcesehir Koleji - Tofas
18:30 Darmstadt - Heidenheim
18:30 Lokomotiva Zagreb - Rijeka
18:30 St Josephs - Magpies
18:30 Slavija Sarajevo - Posusje
18:30 Imbabura - Independiente
18:30 Gabbiano Mantova - San Dona di Piave
18:30 Panathinaikos - Aris
18:30 Partizan - Backa Topola
18:30 Guaguas - Rio Duero Soria
18:30 Lokomotiv Zagreb (W) - Zrinski (W)
18:30 Rudar Labin (W) - Dalmatinka (W)
18:30 Romania - Italy
18:30 Romania - Italy
18:35 Atlanta - Cleveland
18:35 Baltimore - Oakland
18:37 Toronto - LA Dodgers
18:40 Detroit - Kansas City
18:40 Miami - Washington
18:40 NY Mets - Saint-Louis
18:45 Bristol City (W) - Manchester City (W)
19:00 Minaur Baia Mare - Valur
19:00 Maghreb de Fes - WAC
19:00 London Knights - Saginaw Spirit
19:00 Tenerife - Malaga
19:00 CFR Cluj - Sepsi OSK
19:00 Juan Pablo II - Alianza Universidad
19:00 Felgueiras - Lusitania
19:00 Chicago Fire II - Atlanta Utd II
19:00 Wurth 400
19:00 Progreso - Liverpool M
19:00 Deportivo Moron - Aldosivi
19:00 Guillermo Brown - Arsenal de Sarandi
19:00 Ancona-Matelica - Lucchese
19:00 Arezzo - Sestri Levante
19:00 Carrarese - Pontedera
19:00 Cesena - Perugia
19:00 Fermana - Pescara
19:00 Gubbio - Rimini
19:00 Olbia - SPAL
19:00 Pineto - Torres
19:00 Virtus Entella - Recanatese
19:00 Vis Pesaro - Juventus U-23
19:00 2024 World Championships
19:00 Celik (W) - Orlovi (W)
19:00 Split (W) - Osijek (W)
19:00 Robin Montgomery (W) - Aryna Sabalenka (W)
19:10 Chi White Sox - Tampa Bay
19:10 Milwaukee - NY Yankees
19:30 Juan Carlos Prado Angelo - Rafael Tosetto
19:30 Victor Hugo Remondy Pagotto - Gabriel Decamps
19:30 Argentinos Juniors - Velez Sarsfield
19:30 Colorado - Winnipeg
19:30 Baltika - CSKA
19:30 Alvarado - San Miguel
19:30 San Telmo - Deportivo Madryn
19:30 Temperley - Rio Cuarto
19:30 KR Reykjavik - Breidablik
19:35 Texas - Cincinnati
19:45 Sarajevo - Velez
19:45 Fiorentina - Sassuolo
20:00 RS Berkane - USM Alger
20:00 Franco Ribero - Jose Pereira
20:00 Marseille - Lens
20:00 New England Revolution II - Inter Miami II
20:00 New York City II - Crown Legacy
20:00 Orlando City B - Toronto II
20:00 Huachipato - Universidad de Chile
20:00 Real Betis - Sevilla
20:00 Gimnasia de Jujuy - Deportivo Maipu
20:00 San Martin SJ - Atletico Rafaela
20:00 Albacete - Eibar
20:00 Corinthians - Fluminense
20:00 Cruzeiro-MG - Vitoria-BA
20:00 Coritiba - Brusque
20:00 Memphis Showboats - Michigan Panthers
20:00 Belleville Senators - Toronto Marlies
20:00 Maine Mariners - Adirondack Thunder
20:05 La Rochelle - Toulon
20:05 Rochester Americans - Syracuse Crunch
20:30 Dallas - LA Clippers
20:30 Alianza Atletico - Deportiva Tarma
20:30 Porto - Sporting
20:30 Chaco For Ever - Defensores Unidos
20:30 Gimnasia Mendoza - Gimnasia y Tiro
20:30 Guemes - Ferro Carril Oeste
21:00 Maghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid
21:00 Boca Juniors - Estudiantes LP
21:00 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
21:00 Cincinnati 2 - Philadelphia II
21:00 Los Angeles 2 - Portland Timbers II
21:00 Patriotas Boyaca - Deportivo Pasto
21:00 The Strongest - Universitario de Vinto
21:00 Macara - Aucas
21:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
21:05 Colorado - Houston
21:05 San Francisco - Pittsburgh
21:07 LA Angels - Minnesota
21:10 San Diego - Philadelphia
21:10 Seattle - Arizona
21:15 Comerciantes - Deportivo Municipal
21:15 Rugby ATL - Free Jacks
21:30 Real Cartagena - Real Santander
22:00 Sibiu - Athletic Constanta
22:00 Kansas City II - Minnesota United II
22:00 NY Red Bulls II - Columbus Crew II
22:00 Nashville - Vancouver
22:00 Cavalry - Pacific
22:00 Carabobo - Portuguesa
22:00 Cerro - Nacional M
22:00 Gotham (W) - Racing Louisville (W)
22:00 Cucuta Deportivo (W) - Alianza (W)
22:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
22:30 Denis Shapovalov - Alexander Zverev
22:30 Genesis - UPNFM
22:30 Marathon - Olancho
22:30 Olimpia - CD Victoria
22:30 Real Sociedad Tocoa - Real Espana
22:30 Vida - Motagua
22:30 Fortaleza - RB Bragantino
22:30 Juventude - Athletico-PR
22:30 Goias - Ponte Preta
23:00 Atleticos - Capitanes
23:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal
23:00 JM Eagle LA Championship
23:00 Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF
23:00 Atl Bucaramanga - Alianza Valledupar
23:00 Deportivo Cali - Atletico Junior
23:00 Envigado - Ind Medellin
23:00 Jaguares de Cordoba - Santa Fe
23:00 La Equidad - Deportivo Pereira
23:00 Millonarios - Boyaca Chico
23:00 Once Caldas - America de Cali
23:00 Colo Colo - Union La Calera
23:00 Independiente Petrolero - SA Bulo Bulo
23:05 Oshawa Generals - North Bay Battalion
23:10 All Boys - Chacarita Juniors
23:30 Melgar - Alianza Lima
00:00 Indiana - Milwaukee
00:00 Atlante - Cancun
00:00 ART Jalapa - Diriangen
00:00 Union Magdalena - Atletico Huila
00:00 Emelec - Barcelona SC
00:00 Inter-RS - Atletico-GO
00:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
00:00 Atletico de San Luis (W) - Puebla (W)
00:00 Guadalajara (W) - Cruz Azul (W)
00:10 Boston - Chi Cubs
00:30 Argentino - San Lorenzo
00:30 Defensor Sporting - Montevideo Wanderers
00:30 Puerto Cabello - Angostura
01:00 Necaxa - Monterrey
01:00 Santos Laguna - Atletico de San Luis
01:00 Zarate - Quimsa
01:00 Washington - Rangers
01:00 Irvine Zeta - Arizona Monsoon
01:00 Deportes Quindio - Llaneros
01:10 Racing de Cordoba - Quilmes
01:15 La Equidad (W) - Dep. Pasto (W)
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Comunicaciones - Ciclista Olimpico
01:30 La Union - Independiente de Oliva
01:30 North Texas - Houston Dynamo 2
01:30 Deportes Iquique - Palestino
02:00 Deportivo Garcilaso - Los Chankas
02:00 Universitario - Comerciantes Unidos
02:00 World Cup, Chengdu
02:05 Leones Negros - Mineros
02:06 Mazatlan (W) - Pumas (W)
02:30 Phoenix - Minnesota
03:00 Dane Sweeny - James Duckworth
03:00 Li Tu - Mattia Bellucci
03:00 Lloyd Harris - Chak Lam Coleman Wong
03:00 Max Purcell - Brandon Holt
03:00 Tristan Schoolkate - Denis Yevseyev
03:00 Yi Zhou - Adam Walton
03:00 Real Monarchs - Vancouver II
03:30 Los Angeles - Edmonton
04:00 Blake Ellis - Jie Cui
04:00 Philip Sekulic - Egor Gerasimov
04:00 Ricardas Berankis - Yanki Erel
05:30 Evgeny Donskoy - Hiroki Moriya
05:30 Rio Noguchi - Moez Echargui
05:30 Yuta Shimizu - Yan Bai
07:00 Illya Marchenko - Alex Bolt
07:00 Yasutaka Uchiyama - Rigele Te
07:00 Harima Albion (W) - Shizuoka SSU (W)
08:30 Bu Yunchaokete - Federico Cina
09:00 Astra Sharma (W) - Emiliana Arango (W)
09:00 Carole Monnet (W) - Selena Janicijevic (W)
09:00 Chloe Paquet (W) - Renata Zarazua (W)
09:00 Jessika Ponchet (W) - Anna Blinkova (W)
09:00 Peyton Stearns (W) - Sachia Vickery (W)
09:00 Polina Kudermetova (W) - Daria Saville (W)
09:00 Taylah Preston (W) - Kristina Mladenovic (W)
09:10 Andrea Pellegrino - Samuele Pieri
09:10 Federico Salomone - Juan Manuel Cerundolo
09:10 Shintaro Mochizuki - Francesco Ferrari
09:15 Croatia U16 - Finland U16
10:00 Alexandr Bublik - Ben Shelton
10:00 Andrey Rublev - Tallon Griekspoor
10:00 Jan-lennard Struff - Carlos Alcaraz
10:00 Hanoi - Sanest Khanh Hoa
10:00 Ladomir (W) - Kryvbas (W)
10:00 Shakhtar Dn (W) - Vorskla (W)
10:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Maria Sakkari (W)
10:00 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W)
10:00 Jelena Ostapenko (W) - Ons Jabeur (W)
10:10 Dimitar Kuzmanov - Pierre-Hugues Herbert
10:10 Felipe Meligeni Alves - Ugo Blanchet
10:10 Gabriel Debru - Valentin Vacherot
10:30 Gabriel Diallo - Orlando Luz
10:30 Hendrik Jebens - Hugo Dellien
10:30 Tatsuma Ito - Marco Cecchinato
11:00 Suwon Sonicboom - Jeonju Egis
11:00 Krylia Sovetov - Krasnodar
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
About Rojadirecta Website: