12:30 Lokomotiv Tashkent - Qizilqum
12:30 DTM, Oschersleben
12:30 Barnsley - Northampton Town
12:30 Derby County - Carlisle Utd
12:30 Exeter City - Oxford Utd
12:30 Fleetwood Town - Burton Albion
12:30 Lincoln City - Portsmouth
12:30 Peterborough United - Bolton Wanderers
12:30 Port Vale - Cambridge Utd
12:30 Reading - Blackpool
12:30 Shrewsbury Town - Leyton Orient
12:30 Stevenage - Cheltenham Town
12:30 Wigan Athletic - Bristol Rovers
12:30 Wycombe - Charlton Athletic
12:30 Tallinna Kalev - Nomme Kalju
12:30 European Tour
12:30 Sloga Doboj - Zvijezda 09
12:30 West Ham United - Liverpool
12:30 Druzhba - Zviahel
12:30 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Vekic (W) / Vesnina (W)
12:30 WTT Youth Contender Spa
12:35 Pavel Kotov - Jordan Thompson
12:35 Shanghai Port - Shanghai Shenhua
12:45 Bashundhara Kings - Sheikh Jamal
13:00 Yenisey - CSKA Moscow
13:00 Dortmund II - Erzgebirge Aue
13:00 Duisburg - Sandhausen
13:00 Regensburg - Dynamo Dresden
13:00 Saarbruecken - Halle
13:00 Simulcast
13:00 Viktoria Cologne - Preussen Muenster
13:00 Dziugas - Transinvest
13:00 Rocha / Faria - Schnaitter / Wallner
13:00 Livyi Bereh - Nyva Buzova
13:00 Niva Dolbizno - Slonim
13:00 Norway - Denmark
13:00 Slovakia - Czech Republic
13:00 MODUS Super Series
13:00 Porsche Cup Brasil
13:00 Ararat-Armenia - West Armenia
13:00 West Armenia - Ararat-Armenia
13:00 Las Palmas - Girona
13:00 Brescia - Spezia
13:00 Modena - Suedtirol
13:00 Parma - Lecco
13:00 Ternana - Ascoli
13:00 Rush - Kutaisi
13:00 Kazakhstan U18 - Sweden U18
13:00 Tour de Romandie
13:00 Zebre - Glasgow Warriors
13:00 Jaca - HJK
13:00 Durham Palatinates (W) - Oaklands Wolves (W)
13:00 Siauliai (W) - Neptunas (W)
13:00 Kumanovo (W) - Pelister (W)
13:10 Belarus U20 - SHL team
13:10 Jelena Ostapenko (W) - Maria Lourdes Carle (W)
13:15 Floridsdorfer - First Vienna
13:30 Admira - Liefering
13:30 Bregenz - Grazer AK
13:30 Sturm Graz II - Dornbirn
13:30 Karsiyaka - Merkezefendi
13:30 Formula E, Monaco
13:30 Paks - Mezokovesd
13:30 LNZ Cherkasy - Shakhtar Donetsk
13:30 Ayos Spor - CO Basket
13:30 Prometey (W) - Naftisia (W)
13:30 Leylah-Annie Fernandez (W) - Ons Jabeur (W)
13:50 Orijent - Croatia
14:00 Banik Sous - Sokol Brozany
14:00 Aias Evosmou - Panerythraikos
14:00 Iraklis - Megaridas
14:00 Psychiko - Esperos
14:00 Gornik Zabrze - LKS Lodz
14:00 Dukla Praha - Brno
14:00 Baranavichy - Lida
14:00 Toulouse - Racing 92
14:00 Saint-Etienne - Caen
14:00 Sokol Pisek (W) - Banik Most (W)
14:00 Baladiyet El Mahalla - ZED
14:00 Ben Tre - Ho Chi Minh
14:00 Maritimo - Feirense
14:00 Lecce - Monza
14:00 Kasimpasa - Samsunspor
14:00 Sivasspor - Konyaspor
14:00 Gefle - Sandviken
14:00 Landskrona - Utsikten
14:00 Sundsvall - Varberg
14:00 Gaziantep - Cayirova
14:00 Blue Bulls - Ospreys
14:00 Tukums - Valmiera
14:00 Isloch - Neman
14:00 Cassano (W) - Pontinia (W)
14:00 Spain - Lithuania
14:00 Spain - Lithuania
14:10 Vive Kielce - Chrobry Glogow
14:15 CSKA Sofia - Levski
14:15 Rogle - Skelleftea
14:30 Olympiacos - Ferencvaros
14:30 Augsburg - Werder Bremen
14:30 Bayern Munich - Eintracht
14:30 Freiburg - Wolfsburg
14:30 RB Leipzig - Dortmund
14:30 Simulcast
14:30 Ireland U16 - Portugal U16
14:30 Morocco U19 - Ecuador U18
14:30 Ireland (W) - Scotland (W)
14:30 2024 World Championships
14:30 Zilina - Spartak Trnava
14:30 Turkey - Bulgaria
15:00 Uralmash - Zenit
15:00 Aalesund - Raufoss
15:00 Asane - Stabaek
15:00 Bryne - Sogndal
15:00 Kongsvinger - Start
15:00 Moss - Egersund
15:00 Sandnes Ulf - Levanger FK
15:00 Frydek-Mistek - Zlin B
15:00 Frydlant Nad Ostravici - Hlucin
15:00 Hodonin - Slovan Rosice
15:00 Uhersky Brod - Hranice
15:00 Jesenik - TJ Unie Hlubina
15:00 Nove Sady - Vsetin
15:00 Skastice - Bzenec
15:00 Sternberk - Tatran Vsechovice
15:00 Viktorie Prerov - Kostelec na Hane
15:00 Vitkovice - Repiste
15:00 Daniil Medvedev - Matteo Arnaldi
15:00 Hugo Dellien - Vilius Gaubas
15:00 Ferencvaros (W) - Esbjerg (W)
15:00 Blackburn - Coventry City
15:00 Bristol City - Rotherham Utd
15:00 Cardiff City - Middlesbrough
15:00 Huddersfield - Birmingham City
15:00 Millwall - Plymouth Argyle
15:00 Norwich City - Swansea City
15:00 Sheffield Wednesday - West Bromwich Albion
15:00 Southampton - Stoke City
15:00 Watford - Sunderland
15:00 Salford Red Devils - Warrington Wolves
15:00 Leicester Tigers - Bristol Bears
15:00 Ukraine (W) - Spain (W)
15:00 Lucknow Super Giants - Rajasthan Royals
15:00 Accrington Stanley - Tranmere Rovers
15:00 AFC Wimbledon - Walsall
15:00 Barrow - Mansfield Town
15:00 Bradford City - Newport County
15:00 Colchester Utd - Crewe Alexandra
15:00 Crawley Town - Grimsby Town
15:00 Forest Green Rovers - Notts County
15:00 Gillingham - Doncaster Rovers
15:00 Milton Keynes - Sutton United
15:00 Salford City - Harrogate Town
15:00 Swindon - Morecambe
15:00 Wrexham - Stockport
15:00 AD Fafe - Trofense
15:00 Neptunas - Pieno Zvaigzdes
15:00 Kuressaare - Flora
15:00 Belenenses - Ferreira do Zezere
15:00 Candoso - Leoes
15:00 Lombos - Torreense
15:00 Fulham - Crystal Palace
15:00 GOSK - Zeljeznicar
15:00 Maccabi Bnei Raina - Maccabi Tel Aviv
15:00 Manchester Utd - Burnley
15:00 Muras United - Talant
15:00 Newcastle United - Sheffield Utd
15:00 Sabah - Sabail
15:00 Simulcast
15:00 Wolverhampton - Luton Town
15:00 Aberdeen - Motherwell
15:00 Kilmarnock - Heart
15:00 Livingston - Ross County
15:00 St Johnstone - Hibernian
15:00 Barcelona - Valencia
15:00 Mechelen - Oud-Heverlee
15:00 Graficar - Smederevo
15:00 Jedinstvo Ub - Indija
15:00 Sremska-Mitrovica - Macva
15:00 Tekstilac Odzaci - OFK Belgrade
15:00 Arbroath - Queen`s Park
15:00 Dunfermline - Inverness
15:00 Greenock Morton - Raith Rovers
15:00 Partick Thistle - Ayr United
15:00 Vardar - Ohrid
15:00 CSKA Moscow - Dynamo Astrakhan
15:00 Radnik - Novi Pazar
15:00 Lahti - KuPS
15:00 Plamen Pozega (W) - Ragusa Dubrovnik (W)
15:00 Damaiense (W) - Torreense (W)
15:00 Keflavik (W) - Stjarnan (W)
15:00 Throttur (W) - Valur (W)
15:00 Trencin (W) - Zilina (W)
15:00 MosPolitekh (W) - Normanochka (W)
15:00 Hungary (W) - France (W)
15:00 Israel - Iceland
15:05 Harlequins - Northampton Saints
15:05 Ajman - Khor Fakkan
15:05 Sharjah - Al Bataeh
15:05 Cardiff - Edinburgh
15:15 European Championship, Italy
15:15 Alex De Minaur - Rafael Nadal
15:15 Austria - Germany
15:15 Almeria - Getafe
15:15 Burgos - Amorebieta
15:15 Leganes - Real Zaragoza
15:15 Cittadella - FeralpiSalo
15:15 Cosenza - Bari
15:15 Palermo - Reggiana
15:15 Sampdoria - Como
15:15 Al-Mesaimeer - Al-Waab
15:20 Siauliai - Wolves
15:30 Tatran Presov - Slavoj Trebisov
15:30 Verl - Waldhof
15:30 Dijon - Strasbourg
15:30 Ireland - Portugal
15:30 Energetik-BGU - Belshina
15:30 U Craiova 1948 - U Cluj
15:30 Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera
15:30 Casa Pia - Chaves
15:30 Vizela - Rio Ave
15:30 Leixoes - Vilaverdense
15:30 Norway U18 - USA U18
15:30 WTT Youth Contender Metz
15:45 Oradea - Voluntari
15:45 BGT, Silverstone
16:00 Jiskra Domazlice - Bohemians 1905 B
16:00 Sokol Zivanice - Arsenal Ceska Lipa
16:00 Usti nad Labem - Slovan Velvary
16:00 Cesky Brod - Ujezd Praha 4
16:00 Dobrovice - Usti nad Orlici
16:00 Klatovy - Pribram B
16:00 Otava Katowice - Petrin Plzen
16:00 Senco Doubravka - Sobeslav
16:00 Ermis Schimatari - Eleftheroupoli
16:00 Gonzalo Bueno - Jose Pereira
16:00 Cagdas Bodrumspor - Manisa
16:00 Swarovski Tirol - Austria Lustenau
16:00 WAC - BW Linz
16:00 Rouen - Montpellier
16:00 Zurich Classic of New Orleans
16:00 Saburtalo - Torpedo Kt
16:00 Dekorglass Dzialdowo - Bogoria
16:00 Strakonice - Jicin
16:00 Aviron Bayonnais - Bordeaux Begles
16:00 Lyon - Section Paloise
16:00 Montpellier - Perpignan
16:00 Oyonnax - Castres Olympique
16:00 Simulcast
16:00 Varazdin - Dinamo Zagreb
16:00 Slavia Prague (W) - Lazne Kynzvart (W)
16:00 Aktobe - Irbis Almaty
16:00 Poland U16 - China U16
16:00 Diosgyor VTK - Kecskemet
16:00 Al-Faisaly Amman - Al Ahli Amman
16:00 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya
16:00 Rukh - Veres
16:00 Shirak - Noah
16:00 Al-Okhdood - Abha
16:00 Al-Raed - Al-Ettifaq
16:00 Osijek - Kvarner
16:00 Torpedo - Sinara
16:00 Torpedo NN - Sinara
16:00 Sintez - Spartak Volgograd
16:00 Haenna - Chiaravalle
16:00 Oergryte - Oester
16:00 Mersin - TED Ankara
16:00 Saracens (W) - Bath (W)
16:00 Lions - Munster
16:00 Torpedo-BelAZ - Smorgon
16:00 Mega MIS (W) - ZKK Kraljevo (W)
16:00 Patriot (W) - Basket Kam (W)
16:00 Bjelovar (W) - ZARK Split (W)
16:00 Madison Keys (W) - Ludmilla Samsonova (W)
16:15 Alkaloid - Ohrid
16:30 Chomutov - AZ Havirov
16:30 Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
16:30 Switzerland - Latvia
16:30 Stal Rzeszow - Lechia Gdansk
16:30 European Championships, Zagreb
16:30 Red Devils - Villars
16:30 Zurich - Geneve Lions
16:30 Rampla Juniors - Deportivo Maldonado
16:30 Bravo - Radomlje
16:30 Fribourg Olympic - Spinelli Massagno
16:30 Pakistan - New Zealand
16:30 Oulu - VPS
16:45 France (W) - England (W)
16:45 Mertens (W) / Shuvey (W) - Muhammad (W) / Sutjiadi (W)
17:00 Granada - Breogan
17:00 Freund / Ingildsen - Harrison / Willis
17:00 SCC Mohammedia - Union Touarga
17:00 European Championships, Belgrade
17:00 Vipers (W) - Gyor (W)
17:00 Rosenborg - Bodoe/Glimt
17:00 Dila - Samgurali
17:00 Tallinn - Levadia U-21
17:00 Budaorsi (W) - Museo de la Almendra Francisco Morales (W)
17:00 Zubri - Frydek-Mistek
17:00 Botev Plovdiv - Slavia Sofia
17:00 Sanjoanense - Vianense
17:00 Cluj-Napoca - Arges Pitesti
17:00 Zora Olomouc (W) - Plzen (W)
17:00 Gyongyos - NEKA
17:00 Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie
17:00 Al Riffa - Sitra
17:00 Al-Muharraq - Al-Hala
17:00 Al-Shabab Manama - East Riffa
17:00 Karlovac - Krizevci
17:00 Patro Eisden - Deinze
17:00 Clio Cup Series
17:00 Ukhta - Gazprom-Yugra
17:00 Baltika - Astrakhan
17:00 Juventus - Milan
17:00 Verona - Lube
17:00 Rabotnicki - Pelister
17:00 Fenerbahce - Besiktas
17:00 Hatayspor - Basaksehir
17:00 Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens
17:00 Tikves - Butel Skopje
17:00 Kosice - Zlate Moravce
17:00 Ruzomberok - Podbrezova
17:00 Skalica - Trencin
17:00 Javor - Novi Beograd
17:00 Legionowo - SPR Tarnow
17:00 Riga - RFS
17:00 Tresnjevka (W) - Medvescak (W)
17:00 CSKA Moskva (W) - Spartak M (W)
17:00 Malaga (W) - Granollers (W)
17:00 Dossobuono (W) - Sassari (W)
17:00 Erice (W) - Salerno (W)
17:00 Medicinar (W) - Crvena Zvezda (W)
17:00 Ovche Pole
17:00 Teramo (W) - Brixen (W)
17:00 Avarca de Menorca (W) - JAV Olimpico (W)
17:00 Vondrousova (W) / Boulter (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
17:10 Grigor Dimitrov - Jakub Mensik
17:15 IndyCar
17:15 Standard Liege - Sint-Truidense
17:15 Breidablik (W) - Tindastoll (W)
17:15 FH Hafnarfjordur (W) - Thor/KA (W)
17:15 Vikingur Reykjavik (W) - Fylkir (W)
17:30 Olympiacos - Ferencvaros
17:30 Alexandr Bublik - Roberto Carballes Baena
17:30 Bonn - Rostock
17:30 Ludwigsburg - Chemnitz
17:30 Leverkusen - Stuttgart
17:30 Chelsea (W) - Barcelona (W)
17:30 Barnet - Solihull Moors
17:30 Leotar Trebinje - Prijedor-Spartak
17:30 Everton - Brentford
17:30 Gorica - Kastela
17:30 Alaves - Celta
17:30 Elche - Espanyol
17:30 Lanzara - Camerano
17:30 Audace Cerignola - Giugliano
17:30 Avellino - Crotone
17:30 Brindisi - Turris
17:30 Casertana - Sorrento
17:30 Catania - Benevento
17:30 Juve Stabia - Picerno
17:30 Latina - Taranto
17:30 Monopoli - ACR Messina
17:30 Monterosi - Foggia
17:30 Potenza - Virtus Francavilla
17:30 Vardar Negotino - Skopje 2020
17:30 Para European Championships, Madeira
17:30 Estonia - Ukraine
17:30 Estonia - Ukraine
17:30 Beatriz Haddad Maia (W) - Emma Navarro (W)
17:35 Stefanos Sakellaridis - Juan Ficovich
17:45 Al Ain - Shabab Al Ahli
17:50 Roberto Bautista Agut - Karen Khachanov
18:00 Orlando - Cleveland
18:00 Gummersbach - Wetzlar
18:00 Waldviertel - Aich/Dob
18:00 MZT Skopje - Spartak Subotica
18:00 Dinamo Batumi - Gagra
18:00 Courneuve - Thonon les Bains
18:00 Ours Toulouse - Marseille Blue Stars
18:00 Italy (W) - Spain (W)
18:00 Sencur - Sentjur
18:00 Ajaccio - Quevilly
18:00 Amiens - Troyes
18:00 Annecy - Bastia
18:00 Concarneau - Rodez
18:00 Laval - Bordeaux
18:00 Paris - Angers
18:00 Pau - Guingamp
18:00 Valenciennes - Grenoble
18:00 European Tour
18:00 World Masters
18:00 Promo - Orlovik
18:00 Ashdod - Hapoel Petah Tikva
18:00 El Gouna - Al Ittihad
18:00 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
18:00 HFX Wanderers - Atletico Ottawa
18:00 Moslavina - Dubrava
18:00 Nexe - Spacva
18:00 Benfica - Braga
18:00 Brixen - Bozen
18:00 Carpi - Albatro
18:00 Cingoli - Cassano Magnago
18:00 Conversano - Junior Fasano
18:00 Merano - Sassari
18:00 Pallamano Rubiera - Eppan
18:00 Pressano - Trieste
18:00 Romagna - Molteno
18:00 Speedway Grand Prix
18:00 Al Kharaitiyat - Al-Sailiya
18:00 Asteras - OFI
18:00 Kifisia - PAS Giannina
18:00 Panetolikos - Atromitos
18:00 Simulcast
18:00 Volos - Panserraikos
18:00 Kumanovo - Golden Art
18:00 Dinamo Pancevo - Vojvodina
18:00 Dubocica - Obilic
18:00 Surrey (W) - Manchester (W)
18:00 Oviedo (W) - Elda Prestigio (W)
18:00 CSKA Moskva (W) - Zvezda (W)
18:00 Mladost NP (W) - Nis (W)
18:00 Chinese Taipei - Georgia
18:05 Stormers - Leinster
18:10 Cameron Norrie - Joao Fonseca
18:10 Hajduk - Rudes
18:15 Dnepr Mogilyov - Dinamo Minsk
18:25 Nicolas Jarry - Flavio Cobolli
18:30 Alexander Ritschard - Dmitry Popko
18:30 Spandau 04 - Savona
18:30 Lovosice - Karvina
18:30 Ujpest - PTE-PEAK
18:30 FCSB - Farul
18:30 BetRivers 200
18:30 Debrecen - Ujpest
18:30 Lincoln Red Imps - Europa Point
18:30 Tristan Suarez - Estudiantes de Caseros
18:30 Bremerhaven - Trier Gladiators
18:30 Dusseldorf Giants - Kirchheim
18:30 Frankfurt - Artland Dragons
18:30 Giessen - Dresden Titans
18:30 Jena - Bochum
18:30 Koblenz - Karlsruhe Lions
18:30 Phoenix Hagen - Bayreuth
18:30 Rasta Vechta II - Munster
18:30 Uni Baskets Paderborn - Nuremberg
18:30 Guaguas - Rio Duero Soria
18:30 Serbia - Croatia
18:40 Tomas Machac - Ben Shelton
18:45 Austin - LA Galaxy
18:45 Al-Hussein - Shabab Al-Aqaba
19:00 HUSA - ASFAR
19:00 Peter McGrail - Marc Leach
19:00 Bamberg - Goettingen
19:00 Crailsheim - Ulm
19:00 ????? ???? - ???????? ????
19:00 Aracatuba - ?????????????
19:00 Colorado Caieiras - San Carlos
19:00 Flamengo - Barcelona SP
19:00 Maua - Manthiqueira
19:00 Tanabi - ????? ?? ????????
19:00 Juventus SP U-20 - Corinthians U-20
19:00 Portuguesa Santista U-20 - Santos-SP U-20
19:00 Portuguesa SP U-20 - Palmeiras U-20
19:00 Clube Vital U20 - Sao Paulo U20
19:00 Triglav - Galatasaray
19:00 Widzew Lodz - Rakow
19:00 Crvena Zvezda - Dubrovnik
19:00 Primorje - Vouliagmeni
19:00 United Kingdom - Poland
19:00 Sport Boys - Union Comercio
19:00 NY Islanders - Carolina
19:00 Zadar - KK Bosco
19:00 Cerro Largo - Boston River
19:00 Al-Khaleej - Al Nassr
19:00 Univ Catolica Quito - Cumbaya
19:00 2024 World Championships
19:00 Montpellier - Cesson-Rennes
19:00 Zeleznicar Pancevo - Radnicki Nis
19:00 Lausanne - ZSC Lions
19:00 Santa Fe (W) - Ind Medellin (W)
19:00 Padova (W) - Casalgrande (W)
19:00 Real Oviedo (W) - Elda Prestigia (W)
19:00 Muehlviertel (W) - Bad Radkersburg (W)
19:00 Cori Gauff (W) - Dayana Yastremska (W)
19:05 Watanabe / Yuzuki - Stevenson / Harper
19:10 Porsche Cup Brasil
19:15 Domzale - Maribor
19:25 Austria (W) - Netherlands (W)
19:30 Schalke 04 - Fortuna
19:30 Melsungen - Fuechse Berlin
19:30 Sion - Lugano
19:30 Longford Town - Wexford
19:30 Almagro - Almirante Brown
19:30 Cologne - San Lazzaro
19:30 Power Volley - Trentino
19:30 Newcastle Eagles (W) - Manchester Met Mystics (W)
19:30 Scandicci (W) - Conegliano (W)
19:45 Girona - Bilbao
19:45 Gran Canaria - Joventut
19:45 Palencia - Baskonia
19:45 Gent - Westerlo
19:45 Lazio - Hellas Verona
19:50 Dubrovnik - Sibenik
20:00 Felix Auger-Aliassime - Adrian Mannarino
20:00 Maxime Janvier - Andres Andrade
20:00 Elche (W) - Gran Canaria (W)
20:00 Hull City - Ipswich Town
20:00 PSG - Le Havre
20:00 Borac - Sloboda Tuzla
20:00 Aston Villa - Chelsea
20:00 Atletico Madrid - Athletic Bilbao
20:00 Deportes Copiapo - Universidad Catolica
20:00 Vasco de Gama - Criciuma
20:00 Dragons - Connacht
20:00 Bera Bera (W) - Alimentos de Valladolid (W)
20:05 Clermont - Stade Francais
20:07 Toronto - LA Dodgers
20:30 New Orleans - Oklahoma
20:30 Miomir Kecmanovic - Casper Ruud
20:30 Grand Prix Long Beach
20:30 Anadia - Canelas
20:30 Guimaraes - Boavista
20:35 Patronato - Talleres Remedios
21:00 Olympic Safi - Ittihad Tanger
21:00 Chimbarongo - Santiago City
21:00 Comunal Cabrero - Deportes Iberia
21:00 Cajamarca - Atletico Grau
21:00 ADA Jaen - San Marcos
21:00 Alianza Universidad - Union Huaral
21:00 Ayacucho - Cantolao
21:00 Binacional - UCV Moquegua
21:00 Juan Aurich - Pirata
21:00 Llacuabamba - Juan Pablo II
21:00 Santos de Nasca - Comerciantes
21:00 USMP - Deportivo Coopsol
21:00 Forge - Valour
21:00 Deportivo La Guaira - Universidad Central
21:00 Zulte Waregem - Lommel
21:00 CRB - Amazonas
21:00 Paysandu - Botafogo-SP
21:00 Vranje - Jugovic
21:00 Rani Yahya - Victor Henry
21:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
21:00 Charleston Battery - Las Vegas Lights
21:05 Baltimore - Oakland
21:05 NY Mets - Saint-Louis
21:05 Texas - Cincinnati
21:10 Boston - Chi Cubs
21:10 Miami - Washington
21:10 Bauru - Pato Basquete
21:30 Cucuta Deportivo - Internacional Palmira
21:30 Libertad - Orense
21:30 Inter Palmira (W) - Deportive Cali (W)
22:00 Votuporanguense - Gremio Barueri
22:00 Tampa Bay - Florida
22:00 Nueva Chicago - Atletico Mitre
22:00 America Mineiro - Novorizontino
22:00 America de Cali (W) - Deportivo Pereira (W)
22:00 Llaneros (W) - Junior (W)
22:10 Allen Americans - Idaho Steelheads
22:30 Nublense - Cobreloa
22:30 Cuiaba - Atletico-MG
22:40 Agropecuario - San Martin T
23:00 Miami - Boston
23:00 JM Eagle LA Championship
23:00 Maine Mariners - Adirondack Thunder
23:00 Spokane Velocity - Central Valley Fuego
23:05 Colorado - Houston
23:10 Detroit - Kansas City
23:30 Cusco - Cienciano
00:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres
00:00 Venados - Atletico La Paz
00:00 Gimnasia CR - Penarol
00:00 Chattanooga - Carolina Core
00:00 Michigan Stars - Club de Lyon
00:00 LDU Quito - Tecnico Univ
00:00 Matheus Nicolau - Alex Perez
00:00 Arlington Renegades - San Antonio Brahmas
00:00 Houston Roughnecks - Birmingham Stallions
00:00 Florida Everblades - Jacksonville IceMen
00:00 Indy Eleven - North Carolina
00:00 Miami - San Antonio
00:00 Riverhounds - Detroit City
00:00 SG Tormenta - Charlotte Independence
00:00 North Carolina Courage (W) - OL Reign (W)
00:05 Norfolk - Trois-Rivieres Lions
00:06 Juarez - Leon
00:10 Chi White Sox - Tampa Bay
00:10 Milwaukee - NY Yankees
00:10 Wheeling Nailers - Indy Fuel
00:20 Atlanta - Cleveland
00:30 Cincinnati - Colorado Rapids
00:30 Columbus Crew - Montreal
00:30 DC United - Seattle Sounders
00:30 New England - Inter Miami
00:30 New York City - Charlotte
00:30 NY Red Bulls - Vancouver
00:30 Orlando City - Toronto
00:30 Philadelphia - Real Salt Lake
00:30 Birmingham Legion - Memphis
00:30 Louisville City - Hartford Athletic
00:30 Tampa Bay - New Mexico Utd
00:30 Chattanooga RW - One Knoxville
00:30 Chicago Red Stars (W) - Portland Thorns (W)
00:30 Utah Royals (W) - Houston Dash (W)
00:40 Defensores Belgrano - Atlanta
01:00 Jose Ramirez - Rances Barthelemy
01:00 Vaqueros - Cangrejeros de Santurce
01:00 Fundidores - Mexicas
01:00 Gallos Negros - Caudillos
01:00 Toronto - Boston
01:00 Atletico Nacional - Deportes Tolima
01:00 Metropolitanos - Hermanos Colmenarez
01:00 Bahia - Gremio-RS
01:00 Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins
01:00 Houston Sabercats - San Diego Legion
01:30 LA Lakers - Denver
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Chicago Fire - Atlanta Utd
01:30 Dallas - Houston Dynamo
01:30 Minnesota Utd - Kansas City
01:30 Nashville - San Jose
01:40 San Diego - Philadelphia
02:00 BKFC: Knucklemania
02:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 Toluca - Cruz Azul
02:00 UANL - Tijuana
02:00 Dinos - Reyes
02:00 Galgos - Jefes
02:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
02:00 El Paso Locomotive - Tulsa
02:05 San Francisco - Pittsburgh
02:05 Tapatio - Celaya
02:10 Pachuca - Mazatlan
02:38 LA Angels - Minnesota
02:40 Seattle - Arizona
03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Los Angeles Force - Capo
03:00 Bakersfield Condors - Ontario Reign
03:00 Oakland Roots - CS Switchbacks
03:00 Orange County - Monterey Bay
03:00 Sacramento Republic - Loudoun United
03:00 San Diego Wave (W) - Bay (W)
03:30 ISPS Handa Championship
03:30 Los Angeles - Portland Timbers
03:30 Vegas - Dallas
04:00 James Duckworth - Lloyd Harris
04:00 Gold Coast Suns - West Coast Eagles
04:00 Franklin Bulls - Whai
04:00 Melbourne City (W) - Newcastle Jets (W)
04:10 Atlas - Guadalajara
05:00 World Tour, Utsunomiya
05:00 Dolphins - Knights
05:00 Fagiano Okayama - Shimizu S-Pulse
05:00 Roasso Kumamoto - Oita Trinita
05:00 Bunnys Gunma (W) - Speranza (W)
05:00 Iga Kunoichi (W) - Yokohama (W)
05:00 Nittaidai (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)
05:35 Shimane Susanoo Magic - Hiroshima Dragonflies
06:00 Sydney - Perth Glory
06:00 Afghanistan - Kyrgyzstan
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
06:00 Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
06:00 Blaublitz Akita - Yokohama
06:00 Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi
06:00 Tochigi - Iwaki
06:00 Tokushima Vortis - Montedio Yamagata
06:00 Jeonbuk - Daegu
06:00 Pohang Steelers - Incheon Utd
06:00 Jeonnam Dragons - Anyang
06:00 Suwon Bluewings - Gyeongnam
06:00 Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen
06:00 Siheung Citizen - Chuncheon
06:00 Yangpyeong - Hwaseong
06:00 Seoul Nowon United - Jeonbuk II
06:00 Brisbane City - Peninsula Power
06:00 SC Wanderers - Rochedale Rovers
06:00 Preston Lions (W) - Bentleigh Greens (W)
06:00 Sfida Setagaya (W) - Orca Kamogawa (W)
06:05 Shinshu Brave Warriors - Yokohama B-Corsairs
About Rojadirecta Website: