06:00 India (W) - Iran (W)
07:00 Daniil Glinka - Charles Broom
07:00 Paul Jubb - Altug Celikbilek
07:00 Philip Sekulic - Robert Strombachs
07:00 Real (W) - DonDUVS-DYUSSH4 (W)
08:00 Pro Tour. Espinho
08:30 Blake Mott - Evgeny Karlovskiy
08:30 Taranaki Mountainairs - Bay Hawks
09:00 Giles Hussey - Robin Bertrand
09:00 Lucas Gerch - Luca Giacomini
09:00 Otte / Oetzbach - Freund / Ingildsen
09:00 Hong Kong (W) - Vietnam (W)
09:00 Galytchanka (W) - Spartak-SHVSM (W)
09:00 World Para Athletics Championships
09:10 Facundo Bagnis - Juan Cerundolo
09:10 Geoffrey Blancaneaux - Duje Ajdukovic
09:10 Hamad Medjedovic - Filip Krajinovic
09:10 Manuel Guinard - Billy Harris
09:10 Shintaro Mochizuki - Stefano Napolitano
09:10 Valentin Vacherot - Enzo Couacaud
09:10 Luca Potenza - Federico Agustin Gomez
09:10 Mateus Alves - Andrea Collarini
09:10 Roland Garros, Qualification
09:10 Alexandra Eala (W) - Taylah Preston (W)
09:10 Aliaksandra Sasnovich (W) - Zeynep Sonmez (W)
09:10 Anastasia Tikhonova (W) - Dalma Galfi (W)
09:10 Jil Teichmann (W) - Sijia Wei (W)
09:10 Jule Niemeier (W) - Lauren Davis (W)
09:10 Julia Riera (W) - Harmony Tan (W)
09:10 Lea Boskovic (W) - Jana Fett (W)
09:10 Veronika Erjavec (W) - Irene-Burillo Escorihuela (W)
09:25 Ulises Blanch - Ramkumar Ramanathan
09:30 Gerard Campana Lee - Giovanni Fonio
09:30 Ryan Seggerman - Matej Dodig
09:30 Rain or Shine - San Miguel Beermen
09:30 MODUS Super Series
09:40 Filip Jianu - Marco Cecchinato
10:00 Adrian Mannarino - Luciano Darderi
10:00 Hidalgo / Peers - Gonzalez / Molteni
10:00 Thiago Seyboth - Tomas Etcheverry
10:00 Mohammedan - Bashundhara Kings
10:00 Czech Republic U16 - Wales U16
10:00 Ha Noi (W) - Thai Nguyen (W)
10:00 Ho Chi Minh II (W) - TKS Viet Nam (W)
10:00 Emma Navarro (W) - Beatriz Haddad Maia (W)
10:00 Xinyu Wang (W) - Madison Keys (W)
10:00 Zvonareva (W) / Shnaider (W) - Stefani (W) / Schuurs (W)
10:10 ATP. Lyon
10:15 WTA. Strasbourg
10:25 Aleksandre Bakshi - Vadym Ursu
10:30 Adrian Andreev - Giulio Zeppieri
10:30 Alexander Ritschard - Titouan Droguet
10:30 Arevalo Gonzalez / Pavic - Matos / Melo
10:30 Cash / Galloway - Miedler / Erler
10:30 Dalibor Svrcina - Matteo Gigante
10:30 Dominic Thiem - Otto Virtanen
10:30 Gustavo Heide - Bu Yunchaokete
10:30 Marco Trungelliti - Gabriel Diallo
10:30 Mattia Bellucci - Lloyd Harris
10:30 Maxime Janvier - Alejandro-Moro Canas
10:30 Sebastian Baez - Roberto Carballes Baena
10:30 Andrea Picchione - Norbert Gombos
10:30 Broom / Jones - Strombachs / Pawelski
10:30 Carlos Taberner - Michael Vrbensky
10:30 Daniel Michalski - August Holmgren
10:30 Matias Soto - Egor Gerasimov
10:30 Mirza Basic - Andrew Paulson
10:30 Dublin - Offaly
10:30 Brenda Fruhvirtova (W) - Robin Montgomery (W)
10:30 Hailey Baptiste (W) - Sinja Kraus (W)
10:30 Leoli Jeanjean (W) - Darja Semenistaja (W)
10:30 Moyuka Uchijima (W) - Petra Marcinko (W)
10:30 Noma Akugue Noha (W) - Tamara Zidansek (W)
10:30 Raluca Serban (W) - Dominika Salkova (W)
10:40 ATP. Geneva
10:45 Tottenham - Newcastle United
11:00 Elmer Moller - Tom Gentzsch
11:00 Joel Josef Schwaerzler - Ergi Kirkin
11:00 Neil Oberleitner - Maks Kasnikowski
11:00 Nicolas Alvarez Varona - Alexander Weis
11:00 New Vision Georgians - CIU
11:00 Dynamo Moscow U19 - VVA -Pidmoskovya U21
11:00 Karpaty (W) - KOSFK (W)
11:00 Martina Trevisan (W) - Lucia Bronzetti (W)
11:00 Wang Yafan (W) - Viktoriya Tomova (W)
11:15 Toby-Alex Kodat - Rodrigo Pacheco Mendez
11:15 India (W) - Argentina (W)
11:15 Giro d'Italia
11:30 Gonzalez / Roger-Vasselin - Cabral / Barrientos
11:30 Olivetti / Bhambri - Arends / Middelkoop
11:30 Ugo Humbert - Dominik Koepfer
11:30 Busan IPark - Cheonan City
11:30 Gimpo - Seongnam
11:30 Gyeongnam - Ansan Greeners
11:30 Metalurg Avtokomanda (W) - Struzanka (W)
11:30 Ekaterina Alexandrova (W) - Magda Linette (W)
11:30 Marketa Vondrousova (W) - Magdalena Frech (W)
11:30 Perez (W) / Melichar (W) - Fernandez (W) / Routliffe (W)
11:55 Bobrov / Lobanov - Ramanathan / Erel
12:00 Akzhayik - Khan-Tengri
12:00 Benjamin Bonzi - Jozef Kovalik
12:00 Denis Kudla - Vit Kopriva
12:00 Gregoire Barrere - Andrea Pellegrino
12:00 Mathias Bourgue - Radu Albot
12:00 Nicolas Moreno De Alboran - Tomas Machac
12:00 Roman-Andres Burruchaga - Yasutaka Uchiyama
12:00 Taylor Fritz - Alex Michelsen
12:00 Zizou Bergs - Joris De Loore
12:00 Diego Dedura-Palomero - Riccardo Bonadio
12:00 Ilkel / Celikbilek - Statham / Reynolds
12:00 Jonas Forejtek - Kamil Majchrzak
12:00 Karlovskiy / Tyurnev - Bertrand / Matsuda
12:00 Australia (W) - Chinese Taipei (W)
12:00 Poland U16 - Turkey U16
12:00 Krasnyi Yar U19 - Yenisey-STM U19
12:00 Elena-Gabriela Ruse (W) - Suzan Lamens (W)
12:00 Lucija Ciric Bagaric (W) - Rebecca Marino (W)
12:00 Olga Danilovic (W) - Kimberly Birrell (W)
12:00 Priscilla Hon (W) - Panna Udvardy (W)
12:00 Rebecca Sramkova (W) - Linda Fruhvirtova (W)
12:00 Sara Errani (W) - Alice Tubello (W)
12:00 Sara Saito (W) - Alycia Parks (W)
12:00 Timea Babos (W) - Astra Sharma (W)
12:10 WTA. Rabat
12:30 Kaliyanda Poonacha / Zormann - Seggerman / Trhac
12:30 Luz / Tsitsipas - Ho / Puttergill
12:30 Manafov / Niklas-Salminen - Prashanth / Nedunchezhiyan
12:30 Meralco Bolts - Barangay Ginebra SM
12:30 Camila Osorio (W) - Laura Siegemund (W)
12:30 Khromacheva (W) / Sizikova (W) - Zimmermann (W) / Kalashnikova (W)
12:30 Wang Xiyu (W) - Peyton Stearns (W)
12:35 Xinjiang Flying Tigers - Liaoning Flying Leopards
12:35 Qingdao Youth Island - Changchun Yatai
13:00 Arthur Rinderknech - Francis Tiafoe
13:00 Romboli / Darderi - Heliovaara / Patten
13:00 Yoshihito Nishioka - Giovanni Mpetshi Perricard
13:00 Oliel / Soto - Hussey / Davis
13:00 Germany U18 - Denmark U18
13:00 Shanghai Port - Chengdu Rongcheng
13:00 Clara Burel (W) - Elina Svitolina (W)
13:00 Fiona Ferro (W) - Anhelina Kalinina (W)
13:00 Niculescu (W) / Bucsa (W) - Stephens (W) / Krueger (W)
13:25 Glinka / Kiur-Saar - Hussey / Davis
13:30 Bernabe Zapata Miralles - Francesco Maestrelli
13:30 Dennis Novak - Jesper De Jong
13:30 Glasspool / Rojer - Murray / Venus
13:30 Hugo Grenier - Henri Squire
13:30 Jeffrey-John Wolf - Patrick Kypson
13:30 Quentin Halys - Diego Schwartzman
13:30 Sebastian Ofner - Casper Ruud
13:30 Ugo Blanchet - Filip Misolic
13:30 Rikl / Paulson - Kadhe / Chandrasekar
13:30 Vilius Gaubas - Daniel Masur
13:30 India - Argentina
13:30 Anastasia Zakharova (W) - Dalila Jakupovic (W)
13:30 Eva Lys (W) - Lulu Sun (W)
13:30 Julia Avdeeva (W) - Margaux Rouvroy (W)
13:30 Katie Volynets (W) - Miriam Bulgaru (W)
13:30 Oksana Selekhmeteva (W) - Daria Snigur (W)
13:30 Sierra Solana (W) - Olivia Gadecki (W)
14:00 Taraz - Ekibastuz
14:00 Levski Krumovgrad - Levski
14:00 Pro Tour. Espinho
14:00 ?????????-?????-??? - Moscow Academy
14:00 Guo (W) / Jiang (W) - Lumsden (W) / Siskova (W)
14:00 Mayar Sherif (W) - Maria Lourdes Carle (W)
14:00 Yafan (W) / Bronzetti (W) - Hozumi (W) / Ninomiya (W)
14:15 Geerts / Lawson - Furness / Roveri Sidney
14:30 Plzen - Karvina
14:30 Muhammad (W) / Sutjiadi (W) - Wang (W) / Shibahara (W)
15:00 Netherlands - Slovenia
15:00 Banik Ostrava B - Hodonin
15:00 Nys / Zielinski - Nedovyesov / Escobar
15:00 Thiago Monteiro - Valentin Royer
15:00 Zachary Svajda - Jaime Faria
15:00 Zdenek Kolar - Felipe Alves
15:00 Rajasthan Royals - Royal Challengers Bengaluru
15:00 World Championships, Abu Dhabi
15:00 World Championships, Abu Dhabi
15:00 Torreense U-23 - Estoril Praia U-23
15:00 Aktobe - Tobol
15:00 Tobol - Aktobe
15:00 Ovce Pole (W) - Kumanovo (W)
15:00 Katarzyna Kawa (W) - Laura Pigossi (W)
15:00 Mai Hontama (W) - Cristina Dinu (W)
15:00 Marina Stakusic (W) - Antonia Ruzic (W)
15:00 Xiaodi You (W) - Yulia Starodubtseva (W)
15:30 Camilla Rosatello (W) - Kamilla Rakhimova (W)
15:30 Dart (W) / Xiyu (W) - Danilina (W) / Xu (W)
15:45 Belgium (W) - USA (W)
16:00 Blansko - Slovacko B
16:00 Znojmo - Unicov
16:00 Kutaisi - Kavkasia
16:00 HJK - Gnistan
16:00 VPS - KuPS
16:30 Start Brno - Hlucin
16:30 Tatran Bohunice - Zlin B
16:30 Trinec - Frydek-Mistek
16:30 Uhersky Brod - Karvina B
16:30 Hugo Gaston - Francisco Cerundolo
16:30 Naw / Babic - Feucht / Frantzen
16:30 Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv
16:30 Denmark U-19 - Germany U-19
16:30 Denmark U19 - Germany U19
16:30 Danielle Collins (W) - Katerina Siniakova (W)
16:50 Rytas Vilnius - Wolves
17:00 UNICS - Lokomotiv Kuban
17:00 Hranice - Slovan Rosice
17:00 Novak Djokovic - Yannick Hanfmann
17:00 Rijeka - Dinamo Zagreb
17:00 Viktoria Plzen - Sparta Prague
17:00 Ystad - Savehof
17:00 Koprivnice - Lovosice
17:00 Lovosice - Koprivnice
17:00 Levadia - Tallinna Kalev
17:00 Paide - Nomme Kalju
17:00 Chernomorets - Spartak Pleven
17:00 Nymburk - Usti nad Labem
17:00 MTK Budapest (W) - Vac (W)
17:00 Vasas (W) - Ferencvaros (W)
17:00 Cair (W) - Shampion (W
17:00 WTT Youth Contender San Francisco
17:15 Saint-Louis - Baltimore
17:15 Kolstad - Elverum
17:30 Ludwigsburg - Bayern Munich
17:30 Spisska Nova Ves - Patrioti Levice
17:30 Famalicao U-23 - Braga U-23
17:30 Bosna Royal - Borac
17:30 Danish Speedway League
17:30 Rabotnicki - TFT Skopje
17:30 Skopje 2020 - Multi Esens
17:30 Vardar (W) - Basket Kam (W)
17:45 Aastorp - Eskilsminne
17:45 Den Haag - Excelsior
18:00 USA - Poland
18:00 Aasane - Vaalerenga
18:00 Bryne - Aalesund
18:00 Egersund - Levanger FK
18:00 Kongsvinger - Mjoendalen
18:00 Ranheim - Stabaek
18:00 Sogndal - Raufoss
18:00 Tidaholm - Jonkoping
18:00 Siroki - Igokea
18:00 Belgium - Ireland
18:00 MZT Skopje - Pelister
18:00 Helsingborg - Skoevde
18:00 Oergryte - Trelleborg
18:00 Oester - Landskrona
18:00 Oestersund - Gefle
18:00 Sundsvall - Sandviken
18:00 Ilves - Inter Turku
18:00 WTT Contender Rio de Janeiro
18:05 Washington - Minnesota
18:10 Cleveland - NY Mets
18:15 Saint-Louis - Baltimore
18:15 Despina (W) - Vardar SCJS (W)
18:30 Denis Shapovalov - Tallon Griekspoor
18:30 Enskede - Arlanda
18:30 Trier Gladiators - Frankfurt
18:30 Western Storm (W) - Central Sparks (W)
19:00 Liege - Oostende
19:00 Moslavina - Umag
19:00 Paris 92 (W) - Metz (W)
19:00 Zaglebie (W) - Perla Lublin (W)
19:10 Houston - LA Angels
19:10 Kansas City - Detroit
19:30 Murcia - Valencia
19:30 Wuerzburg - Ulm
19:30 Fredericia - Ribe-Esbjerg
19:30 Argentino de Quilmes - Comunicaciones
19:30 England - Pakistan
20:00 Atalanta - Leverkusen
20:00 Real Tomayapo - Universitario de Vinto
21:00 Dallas - Edmonton
21:30 Germany - Italy
21:30 Mushuc Runa - Univ Catolica Quito
About Rojadirecta Website: