08:00 Shchuchyn - COR
08:00 Terrafirma Dyip - San Miguel Beermen
08:00 Cerezo Osaka - Vissel Kobe
08:00 Nagoya Grampus - Gamba Osaka
08:00 Gold Coast Knights - Redlands United
08:00 Peninsula Power - Moreton City
08:00 SKA-Lviv - SKA-SHVSM
08:00 Cathay Life (W) - Taiyuan (W)
08:00 SWQ Thunder (W) - Gold Coast Knights (W)
08:00 South West Queensland Thunder (W) - Gold Coast Knights (W)
08:00 Taichung Blue (W) - Kaohsiung (W)
08:00 Rally de Portugal
08:05 Highlanders - Crusaders
08:30 Dragons - Rabbitohs
08:30 Armia - Iliauni
08:30 Incheon Utd - Seoul
08:30 Busan IPark - Chungnam Asan
08:30 Auckland Tuatara - Manawatu Jets
08:35 Euroformula Open. Hockenheim
08:45 GT Asia. Chang
09:00 European Championships, Rhine-Ruhr
09:00 Yurkas - Grodnooblsport
09:00 Formula E, Berlin
09:00 Tokyo - Kashiwa Reysol
09:00 European Youth Championships
09:00 Pro Tour. Madrid
09:00 Brisbane Strikers - Caboolture
09:00 Ipswich - Broadbeach United
09:00 Mitchelton - Southside Eagles
09:00 Maroochydore Swans - Pine Hills
09:00 Souths Utd - Taringa Rovers
09:00 Tampines Lynx - Wondersticks
09:00 Dynamo Vladivostok - Khimki
09:00 Hang Yuen (W) - Taipei Bravo (W)
09:00 Hang Yuan (W) - Taipei Bravo (W)
09:05 International GT Open. Hockenheim
09:15 Jablonec B - Arsenal Ceska Lipa
09:15 Loko Vltavin - Slavia Karlovy Vary
09:15 Trinec - Hranice
09:15 Aritma Prague - Rokycany
09:15 Kladno - Ostrov
09:15 Neratovice-Byskovice - Cesky Brod
09:15 Petrin Plzen - Horovicko
09:15 Zdirec - Breclav
09:15 WDSC Wolves - Lions
09:30 Dynamo Ceske Budejovice B - Prestice
09:30 Sparta Kolin - Slovan Liberec B
09:30 Egor Gerasimov - Alibek Kachmazov
09:30 Zvezda 2005 (W) - Rostov (W)
09:45 GT Open, Hockenheim
09:45 Gazprom-Yugra - Sinara
10:00 Alejandro Davidovich Fokina - Hamad Medjedovic
10:00 Matos / Molteni - Mannarino / Martinez
10:00 Matteo Arnaldi - Nicolas Jarry
10:00 Thiago Seyboth - Tomas Etcheverry
10:00 Minsk - Brest-Volga
10:00 Miercurea Ciuc - Gloria Buzau
10:00 Hume City - Oakleigh Cannons
10:00 New Taipei Kings - Kaohsiung Steelers
10:00 Moreton City II - Logan Lightning
10:00 Holland Park Hawks - North Lakes
10:00 Yulon Dinos - Taiwan Beer
10:00 Kryvbas U-19 - Polissya U-19
10:00 HIT Kiev - MSK Kharkiv
10:00 Lions (W) - Mitchelton (W)
10:00 Olympic Brisbane (W) - Peninsula Power (W)
10:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Kalinskaya (W) / Vesnina (W)
10:00 Paula Badosa Gibert (W) - Diana Shnaider (W)
10:10 ATP. Rome
10:10 Alex Molcan - Gauthier Onclin
10:10 WTA. Rome
10:20 Eubanks / Peers - Bolelli / Vavassori
10:20 Alex Molcan - Gauthier Onclin
10:20 Iga Swiatek (W) - Yulia Putintseva (W)
10:30 Bu Yunchaokete - Philip Sekulic
10:30 Seggerman / Trhac - Jebens / Frantzen
10:30 Gold Coast Suns - North Melbourne
10:30 Richmond - Western Bulldogs
10:30 Levadia U-21 - Viimsi
10:30 Paide U-21 - Tabasalu
10:30 Metalist - Hirnyk-Sport
10:30 PDRM - Kedah
10:35 Storm - Sharks
10:35 Waratahs - Brumbies
10:45 Trostianets - Chaika
10:45 Karpaty - HNU-DYUSSH 1
11:00 24H Portimao
11:00 Yokohama Marinos - Al Ain
11:00 Musetti / Cobolli - Bolelli / Vavassori
11:00 Arends / Middelkoop - Cornea / Arribage
11:00 DUSH-COR - Shchuchyn
11:00 Mariupol - Karpaty
11:00 Niva Dolbizno - Bumprom
11:00 Tbilisi University - CIU
11:00 Daegu - Gwangju
11:00 Gangwon - Daejeon Citizen
11:00 Ansan Greeners - Seoul E-Land
11:00 Suwon Bluewings - Cheonan City
11:00 Ulsan Citizen - Changwon City
11:00 Portugal U16 - Switzerland U16
11:00 Brothers Union - Fortis
11:00 Chittagong Abahani - Sheikh Jamal
11:00 Mohammedan - Bashundhara Kings
11:00 Vorskla - Minaj
11:00 Norilsk Nickel - Tyumen
11:00 Young Lions - DPMM
11:00 Yulon Dinos - Taiwan Beer
11:00 NUS Eagles - Woodlands
11:00 Glamorgan - Sussex Sharks
11:00 Hampshire - Durham
11:00 Kent - Worcestershire
11:00 Northamptonshire - Gloucestershire
11:00 Nottinghamshire - Lancashire
11:00 Surrey - Warwickshire
11:00 Boroondara Eagles (W) - Box Hill United (W)
11:00 Essen (W) - Cologne (W)
11:00 Hualien (W) - Taoyuan Mars (W)
11:00 Astibo (W) - Despina (W)
11:00 Gevgelija (W) - Cair (W)
11:00 Vardar SCJS (W) - Spartak (W)
11:05 Alvark Tokyo - Ryukyu Golden Kings
11:15 Barangay Ginebra SM - Magnolia Hotshots
11:15 Kudrivka - Druzhba
11:15 Giro d'Italia
11:20 France - Kazakhstan
11:20 United Kingdom - Canada
11:30 Toby-Alex Kodat - Jiri Vesely
11:30 Utsunomiya Brex - Chiba Jets
11:30 Podillya - Dinaz
11:30 6 Hours of Spa-Francorchamps
11:30 Dnipro-1 (W) - EMC Podolie (W)
11:30 Rally de Portugal
11:35 Clio Cup Series. Hockenheimring
11:40 Pavlasek / Behar - Nys / Zielinski
11:40 Toby-Alex Kodat - Jiri Vesely
12:00 Lokomotiv Kuban - UNICS
12:00 Hertha Berlin - Kaiserslautern
12:00 Nuremberg - Elversberg
12:00 Schalke 04 - Hansa Rostock
12:00 Simulcast
12:00 Hubert Hurkacz - Rafael Nadal
12:00 Zverev / Melo - Bublik / Shelton
12:00 Poltava - Nyva Buzova
12:00 Estonia (W) - Latvia (W)
12:00 Ibero-American Championships
12:00 European Tour
12:00 UK Open Championship
12:00 Rubin - Rostov
12:00 Tianjin TEDA - Shanghai Shenhua
12:00 Trelleborg - Utsikten
12:00 Taipei Taishin Mars - New Taipei CTBC DEA
12:00 Chernomorets U-19 - Metalist 1925 U-19
12:00 Oleksandria U-19 - Dnipro-1 U-19
12:00 HB Koege (W) - Broendby (W)
12:00 Ovce Pole (W) - ZRK Skopje (W)
12:00 Ostapenko (W) / Kichenok (W) - Bondar (W) / Bucsa (W)
12:00 Saudi Smash
12:20 Tommy Paul - Aslan Karatsev
12:20 Newtown - Penybont
12:20 Euroformula Open. Hockenheim
12:20 Angelique Kerber (W) - Aliaksandra Sasnovich (W)
12:30 Khust - Chernihiv
12:30 Flora - Parnu JK Vaprus
12:30 Wells Fargo Championship
12:30 Fulham - Manchester City
12:30 Derby County U-18 - Liverpool U-18
12:30 Celtic - Rangers
12:30 Nyva Vinnytsia - UCSA
12:35 Liaoning Flying Leopards - Guangdong Southern Tigers
12:35 Wuhan Three Towns - Shandong Taishan
12:45 Croatia - Argentina
12:45 Juncheng Shang - Stefano Napolitano
12:50 Dariya Kasatkina (W) - Naomi Osaka (W)
12:55 Western Force - Fijian Drua
13:00 Soenderjyske - AaB
13:00 Usti nad Labem - Zapy
13:00 Arminia - Halle
13:00 Dortmund II - Ulm
13:00 Ingolstadt - Luebeck
13:00 Simulcast
13:00 Unterhaching - Dynamo Dresden
13:00 Viktoria Cologne - Regensburg
13:00 Dainava - Transinvest
13:00 Francisco Comesana - Lucas Pouille
13:00 Heidenheim - Regensburg
13:00 Volna Pinsk - Belshina
13:00 Formula E, Berlin
13:00 Astana Grand Slam
13:00 Mallorca - Las Palmas
13:00 Norway - Finland
13:00 Ukhta - Novaya Generatsiya
13:00 Lokomotiv Penza - Slava
13:00 Racing - Mirandes
13:00 Beijing Guoan - Meizhou Hakka
13:00 Izmail - Motor
13:00 Blue Bulls - Glasgow Warriors
13:00 Jaca - SJK
13:00 Duisburg (W) - Leverkusen (W)
13:00 Esbjerg (W) - Ikast (W)
13:00 CSKA Moskva (W) - Astrahanochka (W)
13:00 Kato (W) / Kichenok (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
13:05 Barnat / Hrazdil - Schnaitter / Wallner
13:15 Dominik Koepfer - Francis Tiafoe
13:15 Pahang - Kelantan United
13:20 International GT Open. Hockenheim
13:30 Floridsdorfer - Dornbirn
13:30 Grazer AK - Horn
13:30 Thompson / Korda - Ram / Salisbury
13:30 European Youth Championships
13:30 Obolon - Rukh
13:30 Skools Innebandy - Nemesis
13:30 Mersin - Gaziantep
13:45 Jack Draper - Daniil Medvedev
13:45 Roberto Carballes Baena - Alex De Minaur
13:50 Vukovar '91 - Dubrava
14:00 Adanaspor - Bandirmaspor
14:00 BB Erzurumspor - Eyupspor
14:00 Boluspor - Corum
14:00 Goztepe - Bodrumspor
14:00 Kocaelispor - Sakaryaspor
14:00 Sanliurfaspor - Manisa
14:00 Tuzlaspor - Genclerbirligi
14:00 Banik Sous - Teplice B
14:00 AIK - Sirius
14:00 Halmstad - Mjaellby
14:00 Nick Hardt - Jacopo Berrettini
14:00 Gloria Bistrita (W) - Dunarea Braila (W)
14:00 Gornik Zabrze - Stal Mielec
14:00 Banik Ostrava - Mlada-Boleslav
14:00 Viktoria Plzen - Slovacko
14:00 Formula E. Tempelhof
14:00 Perpignan - Clermont
14:00 Sokol Pisek (W) - Slavia Prague (W)
14:00 Al Mokawloon - Al Ittihad
14:00 Araz-Naxcivan - Turan Tovuz
14:00 Cerro - Danubio
14:00 Rogaska - Aluminij
14:00 Torreense - Feirense
14:00 Terengganu - Perak
14:00 Donbass - Odessa
14:00 Sundsvall - Landskrona
14:00 Varberg - Oergryte
14:00 Aurora - SkyUp
14:00 Metta - Jelgava
14:00 Maritimo (W) - Valadares Gaia (W)
14:00 Panthers (W) - Veres (W)
14:10 World Cup, Montpellier
14:15 Arthur Fils - Alexandre Muller
14:15 Beatriz Haddad Maia (W) - Madison Keys (W)
14:15 Linda Noskova (W) - Qinwen Zheng (W)
14:30 Dimitar Kuzmanov - Jozef Kovalik
14:30 Borussia M - Eintracht
14:30 Cologne - Union Berlin
14:30 Freiburg - Heidenheim
14:30 RB Leipzig - Werder Bremen
14:30 Simulcast
14:30 France (W) U-17 - England (W) U-17
14:30 Norway (W) U-17 - Sweden (W) U-17
14:30 Haladas - Berettyoujfalu
14:30 MTK - Puskas
14:30 Spartak M - Krasnodar
14:30 Podbrezova - Slovan Bratislava
14:30 Rally de Portugal
14:30 Zvonareva (W) / Andreeva (W) - Zhang (W) / Linette (W)
14:45 Sebastian Baez - Dusan Lajovic
15:00 Aalesund - Vaalerenga
15:00 Asane - Start
15:00 Bryne - Mjoendalen
15:00 Kongsvinger - Raufoss
15:00 Lyn - Levanger FK
15:00 Moss - Stabaek
15:00 Ranheim - Egersund
15:00 Sogndal - Sandnes Ulf
15:00 Suduva - Dziugas
15:00 Gonzalez / Roger-Vasselin - Lammons / Withrow
15:00 Juan Bautista Torres - Hady Habib
15:00 Salaspils (W) - Latgols (W)
15:00 Huddersfield Giants - Wigan Warriors
15:00 Northampton Saints - Gloucester
15:00 Arda - Botev Plovdiv
15:00 Russia - Belarus
15:00 Kolkata Knight Riders - Mumbai Indians
15:00 CSM Ploiesti - Focsani
15:00 Kuressaare - Tammeka
15:00 Lazne Kynzvart (W) - Banik Most (W)
15:00 Bournemouth - Brentford
15:00 Everton - Sheffield Utd
15:00 Newcastle United - Brighton
15:00 Simulcast
15:00 Siroki Brijeg - Velez
15:00 Tottenham - Burnley
15:00 West Ham United - Luton Town
15:00 Wolverhampton - Crystal Palace
15:00 Heart - Dundee
15:00 Livingston - St Johnstone
15:00 Ross County - Motherwell
15:00 St Mirren - Kilmarnock
15:00 Hamilton - Alloa Athletic
15:00 Inverness - Montrose
15:00 IA Akranes - Vestri
15:00 Oulu - Gnistan
15:00 Arsenal Dzerzhinsk - Slutsk
15:00 Saudi Smash
15:05 Bristol Bears - Saracens
15:05 GT Open, Hockenheim
15:05 Scarlets - Ulster
15:05 Sharks - Benetton
15:15 Norway - Denmark
15:15 Jaume Munar - Cameron Norrie
15:15 Villarreal - Sevilla
15:15 Racing de Ferrol - Alcorcon
15:15 Sporting Gijon - FC Andorra
15:20 Austria - Denmark
15:20 Poland - Latvia
15:30 Frydek-Mistek - Start Brno
15:30 Uhersky Brod - Znojmo
15:30 Waldhof - Sandhausen
15:30 Portimonense - Rio Ave
15:30 Vizela - Estrela
15:30 Vilaverdense - Penafiel
15:30 6 Hours of Spa-Francorchamps
15:30 Magura Cisnadie (W) - Zalau (W)
15:45 Felix Auger-Aliassime - Botic Van de Zandschulp
15:45 France - USA
15:45 Paolini (W) / Errani (W) - Perez (W) / Melichar (W)
15:45 Sorana Cirstea (W) - Marketa Vondrousova (W)
16:00 Sokol Zivanice - Slovan Velvary
16:00 Titouan Droguet - Franco Agamenone
16:00 Cologne - Bonn
16:00 Austria Lustenau - BW Linz
16:00 Austria Vienna - WAC
16:00 Simulcast
16:00 Swarovski Tirol - SCR Altach
16:00 Astravyets - Lida
16:00 Botev Vratsa - Hebar
16:00 Castres Olympique - Montpellier
16:00 Racing 92 - Aviron Bayonnais
16:00 Section Paloise - Oyonnax
16:00 Simulcast
16:00 Toulon - Lyon
16:00 Olympic Qualifying Tournaments
16:00 Varazdin - Rijeka
16:00 Hapoel Jerusalem - Beitar Jerusalem
16:00 Hapoel Tel Aviv - Ashdod
16:00 Maccabi Netanya - Hapoel Hadera
16:00 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
16:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
16:00 Al-Hilal Riyadh - Al-Hazem
16:00 Al-Raed - Al-Tai
16:00 Pro Tour. Madrid
16:00 Guadalajara U-18 - ??????? ?? 18
16:00 Grobina - Auda
16:00 Dugo-Selo (W) - ZARK Split (W)
16:00 Estonia - Iceland
16:00 Krunic (W) / Aoyama (W) - Siniakova (W) / Townsend (W)
16:15 Gateshead - Solihull Moors
16:15 Gyor (W) - Ferencvaros (W)
16:20 NASCAR Xfinity
16:30 GAIS - Vasteras
16:30 Arevalo Gonzalez / Pavic - Doumbia / Reboul
16:30 Alejo-Lorenzo-Lingua Lavallen - Santiago Rodriguez
16:30 Jagiellonia - Korona Kielce
16:30 Sparta Prague - Slavia Prague
16:30 Plzen (W) - Sokol Poruba (W)
16:30 ZTE - Paks
16:30 Zurich - Villars
16:30 Zira - Qarabag
16:30 Miramar Misiones - River Plate M
16:30 Domzale - Radomlje
16:30 Ruzomberok - Zilina
16:50 World Cup, Montpellier
17:00 Banga - Panevezys
17:00 Bursaspor - Fenerbahce
17:00 HUSA - Raja CA
17:00 Storhamar (W) - Nantes Atlantique (W)
17:00 Molde - Rosenborg
17:00 Tallinn - Tallinna Kalev U-21
17:00 Tartu Welco - Harju
17:00 Veszprem - Maglodi
17:00 Targu Jiu - Laguna
17:00 Slovan Sala (W) - Dunajska Streda (W)
17:00 Zora Olomouc (W) - Zlin (W)
17:00 Ireland U16 - Austria U16
17:00 Faroe Islands - Iceland
17:00 Usti nad Labem - Decin
17:00 Al Masry - Pyramids
17:00 Baladiyet El Mahalla - Al-Ahly Cairo
17:00 Zenit - CSKA
17:00 Torpedo - KPRF
17:00 Napoli - Bologna
17:00 Juve Stabia - Mantova
17:00 Skalica - Kosice
17:00 Trencin - Banska Bystrica
17:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce
17:00 Gwardia Opole - SPR Tarnow
17:00 Inter Turku - HJK
17:00 Shakhtyor Sl - BATE
17:00 Mega MIS (W) - Crvena Zvezda (W)
17:00 Basel (W) - Zurich (W)
17:00 Vac (W) - Dunaujvaros (W)
17:15 Marcos Giron - Andrey Rublev
17:15 Stefanos Tsitsipas - Jan-lennard Struff
17:15 Charleroi - Kortrijk
17:15 Eupen - RWD Molenbeek
17:15 Lions - Cardiff
17:15 Munster - Connacht
17:20 Euroformula Open. Hockenheim
17:30 Mainz 05 - Dortmund
17:30 Catalans Dragons - Leeds Rhinos
17:30 Exeter Chiefs - Harlequins
17:30 Ludogorets - CSKA Sofia
17:30 Nottingham Forest - Chelsea
17:30 Granada - Real Madrid RM
17:30 Huachipato - Union Espanola
17:30 Real Valladolid - Espanyol
17:30 Famalicao (W) - Albergaria (W)
17:55 Mainz - Munchen-Haar
18:00 Urrea / Stepanov - Habib / Hilderbrand
18:00 Dinamo Batumi - Telavi
18:00 KSW
18:00 FCSB - CFR Cluj
18:00 Voluntari - Arges Pitesti
18:00 European Tour
18:00 Borac - Siroki
18:00 Igokea - Bosna Royal
18:00 Mladost MG - Sloboda Tuzla
18:00 Estoril Praia - Sporting
18:00 Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro
18:00 Speedway Grand Prix
18:00 TFT Skopje - MZT Skopje
18:00 Atromitos - Asteras
18:00 OFI - Panetolikos
18:00 Panserraikos - Kifisia
18:00 PAS Giannina - Volos
18:00 Valur - KA Akureyri
18:00 Arlington Renegades - Memphis Showboats
18:00 Ajdovscina (W) - Celje (W)
18:00 Crvena Zvezda (W) - Zeleznicar (W)
18:00 Jagodina (W) - Medicinar (W)
18:00 Cori Gauff (W) - Jaqueline Cristian (W)
18:15 ADA Blois - AS Monaco
18:15 Cholet - Elan Chalon
18:15 Dijon - Le Mans
18:15 Le Portel - Paris
18:15 Limoges - JL Bourg
18:15 Metropolitans 92 - Nanterre
18:15 Nancy - Gravelines-Dunkerque
18:15 Roanne - ASVEL
18:15 Saint-Quentin - Strasbourg
18:30 Olympic Qualifying Tournaments
18:30 Salt Papi - Amadeusz Ferrari
18:30 Dinamo Zagreb - Osijek
18:30 Huracan - Defensa y Justicia
18:30 Crown Royal Purple Bag Project 200
18:30 Diosgyor VTK - Ferencvaros
18:30 Minas - Sao Paulo
18:30 UK Open Championship
18:30 Manchester 62 - Europa Point
18:30 Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
18:30 Orlovi (W) - Lavovi (W)
19:00 Denzel Bentley - Danny Dignum
19:00 Jessica McCaskill - Lauren Price
19:00 ???????? ???? - ????????
19:00 Flamengo - Paulista
19:00 Manthiqueira - ????? ????
19:00 Maua - ECUS SP
19:00 Tanabi - Olimpia SP
19:00 EC Sao Bernardo U-20 - Corinthians U-20
19:00 Guarulhos U20 - Palmeiras U20
19:00 Referencia U20 - Sao Paulo U20
19:00 Rakow - Pogon Szczecin
19:00 Venezia - Reggiana
19:00 Georgia Lions - Michigan Stars
19:00 HFX Wanderers - Cavalry
19:00 Racing de Montevideo - Deportivo Maldonado
19:00 Al-Shabab Riyadh - Al Ahli Jeddah
19:00 Imbabura - Libertad
19:00 Wil - Minerva
19:00 Dynamo Brest - Gomel
19:00 Krka (W) - Veplas Velenje (W)
19:00 Rudar Labin (W) - Osijek (W)
19:15 Maribor - Olimpija Ljubljana
19:15 Hypo Niederoesterreich (W) - Stockerau (W)
19:20 Norway - Czech Republic
19:20 USA - Germany
19:30 Holstein Kiel - Fortuna
19:30 Luca Nardi - Holger Rune
19:30 Andrey Stotsky - Seidsin Galebandi
19:30 Jessica McCaskill - Lauren Price
19:30 Godoy Cruz - Barracas Central
19:30 Baltika - Dynamo M
19:30 Tristan Suarez - San Martin T
19:30 Stade Ls Ouchy - Yverdon
19:30 Young Boys - Lugano
19:35 Leinster - Ospreys
19:45 Milton Keynes - Crawley Town
19:45 Virtus Bologna - Derthona
19:45 Anderlecht - Genk
19:45 Milan - Cagliari
20:00 ????? ?? ???????? - Aracatuba
20:00 Maghreb Tetouan - Maghreb de Fes
20:00 Uruguay U20 - Chile U20
20:00 Athletic Bilbao - Osasuna
20:00 SA Bulo Bulo - Guabira
20:00 Chaco For Ever - Almirante Brown
20:00 Levante - Eibar
20:00 Flamengo-RJ - Corinthians
20:00 NOLA Gold - Seattle Seawolves
20:00 PSG (W) - Paris (W)
20:00 Real Madrid (W) - Atletico Madrid (W)
20:05 Bordeaux Begles - La Rochelle
20:07 Toronto - Minnesota
20:15 World Cup, Montpellier
20:30 Dallas - Oklahoma
20:30 Guimaraes - Braga
20:30 Sledge hockey. World Championship
21:00 Sport Boys - Comerciantes Unidos
21:00 Alianza Universidad - San Marcos
21:00 Ayacucho - Deportivo Coopsol
21:00 Binacional - Comerciantes
21:00 Cantolao - UCV Moquegua
21:00 Deportivo Municipal - Santos de Nasca
21:00 Juan Aurich - Carlos Stein
21:00 Juan Pablo II - Union Huaral
21:00 Llacuabamba - Pirata
21:00 USMP - Deportivo Municipal
21:00 Aguada (W) - Tenis (W)
21:00 Jefes - Raptors
21:00 Barranquilla - Atletico Cali
21:00 Metropolitanos - Deportivo La Guaira
21:00 Criciuma - Cuiaba
21:00 Amazonas - Santos-SP
21:00 Guarani - Botafogo-SP
21:00 Operario FEC - Ponte Preta
21:00 Sport Recife - Brusque
21:00 Chase Hooper - Viacheslav Borshchev
21:05 Baltimore - Arizona
21:05 Pittsburgh - Chi Cubs
21:10 Boston - Washington
21:10 Miami - Philadelphia
21:10 NY Mets - Atlanta
21:10 Tampa Bay - NY Yankees
21:30 Uruguay - Chile
21:30 Cusco - CA Mannucci
21:30 Independiente - Talleres de Cordoba
21:30 Agropecuario - San Martin SJ
21:30 Macara - Mushuc Runa
21:30 Sampaio (W) - Ponta Grossa (W)
22:00 Pacific - Forge
22:00 Penarol - Montevideo Wanderers
22:00 Atletico Rafaela - Defensores Unidos
22:00 Detroit City - Phoenix Rising
22:00 One Knoxville - Northern Colorado
22:00 Atletico Nacional (W) - Deportivo Pereira (W)
22:30 Parana - Apucarana
22:30 Ibero-American Championships
22:30 Marathon - Genesis
22:30 Always Ready - Blooming
22:30 Universidad Catolica - O`Higgins
23:00 Paraguay U20 - Argentina U20
23:00 Union de Santa Fe - Banfield
23:00 Rewa - Auckland City
23:00 Brown de Adrogue - Aldosivi
23:00 Chicago Hounds - Old Glory DC
23:00 Sodie Mesquita (W) - Ituano (W)
23:00 America de Cali (W) - Llaneros (W)
23:10 Detroit - Houston
23:15 Atl Bucaramanga - Atletico Junior
23:45 River Plate - Central Cordoba
00:00 Bare Knuckle FC
00:00 London Knights - Oshawa Generals
00:00 Obras (W) - Power (W)
00:00 Carolina - Rangers
00:00 LDU Quito - Emelec
00:00 Derrick Lewis - Rodrigo Nascimento
00:00 Hartford Athletic - CS Switchbacks
00:00 Greenville Triumph - Tormenta
00:00 Lexington - Central Valley Fuego
00:05 Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears
00:10 Chi White Sox - Cleveland
00:10 New York - Indiana
00:15 Milwaukee - Saint-Louis
00:15 San Francisco - Cincinnati
00:30 Paraguay - Argentina
00:30 Sport Huancayo - Alianza Lima
00:30 Atlanta Utd - DC United
00:30 Charlotte - Nashville
00:30 Montreal - Inter Miami
00:30 NY Red Bulls - New England
00:30 Philadelphia - Orlando City
00:30 Toronto - New York City
00:30 Sledge hockey. World Championship
00:30 Louisville City - Orange County
00:30 Rhode Island - Sacramento Republic
00:30 Tampa Bay - Birmingham Legion
00:30 Chattanooga Red Wolves Women - Richmond Kickers
00:30 Orlando Pride (W) - Bay (W)
00:45 Columbus Crew - Cincinnati
01:00 ???????? ?????? - Capitanes de Arecibo
01:00 Aguada - Vaqueros
01:00 Osos de Manati - Guaynabo Mets
01:00 Santeros de Agvada - ??????? ??????
01:00 America - Pachuca
01:00 Everton VM - Cobresal
01:00 The Strongest - Nacional Potosi
01:00 Universidad Central - Hermanos Colmenarez
01:00 Atletico-MG - Gremio-RS
01:00 Avai - Coritiba
01:00 AEW Collision
01:10 Colorado - Texas
01:30 Cleveland - Boston
01:30 Dallas - Austin
01:30 Kansas City - Houston Dynamo
01:30 St. Louis City - Chicago Fire
01:30 Millonarios - Deportivo Pereira
01:30 Wondersticks - Tazsilian
01:30 San Antonio - Las Vegas Lights
01:30 Tulsa - Riverhounds
01:40 San Diego - LA Dodgers
About Rojadirecta Website: