13:30 Dennis Novak - Jaime Faria
13:30 WTT Youth Contender Platja D'aro
13:40 Clement Tabur - Damir Dzumhur
13:45 Argentina U17 - Paraguay U17
13:50 Mektic / Koolhof - Bolelli / Vavassori
14:00 Olympic Qualifying Tournaments
14:00 Khan-Tengri - Turkistan
14:00 Taraz - Ulytau
14:00 Araz Saatli - Imisli
14:00 Qaradag - Shamakhi
14:00 Qaradag Lokbatan - Shamakhi
14:00 Indy 500
14:30 Feeder Cappadocia
14:40 Gomez / Willis - Negritu / Merino
15:00 Bodrumspor - Boluspor
15:00 Malta - Switzerland
15:00 Bulgaria (W) - Japan (W)
15:00 Urartu - Alashkert
15:00 Sinara - Gazprom-Yugra
15:00 Tyumen - Norilsk Nickel
15:00 Final Genchlik - ITU
15:00 Horizont (W) - Minchanka (W)
15:00 Turan (W) - Aktobe (W)
15:10 Al Ain - Kalba
15:15 Iga Swiatek (W) - Cori Gauff (W)
15:20 Jecan / Kalovelonis - Veldheer / Bergevi
15:20 Marc-Andrea Huesler - Corentin Moutet
15:20 Finland - Austria
15:20 Kazakhstan - Sweden
15:20 Erika Andreeva (W) - Diane Parry (W)
15:30 Thiago Tirante - Felipe Alves
15:30 Emma Navarro (W) - Kessler McCartney (W)
15:40 Freund / Ingildsen - Harrison / Martin
15:55 Radnicki 1923 - Vojvodina
16:00 Mjoendalen - Asane
16:00 Camilo Ugo Carabelli - Luciano Darderi
16:00 Crawford / Bybel - Dzumhur / Sabanov
16:00 Mattia Bellucci - Francesco Maestrelli
16:00 Fenerbahce - Petkim Spor
16:00 Bohemians - Karvina
16:00 Jablonec - Pardubice
16:00 Zlin - Dynamo Ceske Budejovice
16:00 Austria (W) - Czech Republic (W)
16:00 Al-Tai - Al-Fateh
16:00 Pro Tour. Madrid
16:00 Novaya Generatsiya - Ukhta
16:00 Daugavpils - Metta
16:00 Tukums - Grobina
16:00 Kumanovo (W) - Gjorche Petrov (W)
16:15 Fabio Fognini - Giulio Zeppieri
16:30 Roberto Bautista Agut - Taro Daniel
16:30 Luxembourg (W) - Finland (W)
16:45 Daniel Evans - Harold Mayot
16:45 Kadhe / Chandrasekar - Popko / Zhukayev
16:45 Mansouri / Johnson - Verbeek / Goransson
16:45 Valentin Vacherot - Timofey Skatov
16:45 Viten - Stolitsa Minsk
16:50 Stevens / Eysseric - Cash / Galloway
16:50 Smorgon - Isloch
16:55 Poland - Ukraine
17:00 Aalesund - Sogndal
17:00 Levanger FK - Ranheim
17:00 Raufoss - Moss
17:00 Sandnes Ulf - Bryne
17:00 Stabaek - Lyn
17:00 Start - Egersund
17:00 Vaalerenga - Kongsvinger
17:00 Arthur Fils - Botic Van de Zandschulp
17:00 Brandon Nakashima - Yoshihito Nishioka
17:00 Bodoe/Glimt - Tromsoe
17:00 Brann - Sandefjord
17:00 Fredrikstad - Stroemsgodset
17:00 Haugesund - Kristiansund
17:00 Odd - Molde
17:00 Rosenborg - KFUM Oslo
17:00 Sarpsborg 08 - HamKam
17:00 Viking - Lillestroem
17:00 Northern Ireland - Ireland
17:00 Sutjeska - Buducnost
17:00 Hyderabad - Gujarat Titans
17:00 Usti nad Labem - Decin
17:00 Florida (W) - Maryland (W)
17:00 ENPPI - Future
17:00 National Bank - Al Masry
17:00 Noah - Ararat-Armenia
17:00 AGF - Silkeborg
17:00 Hvidovre - OB
17:00 Perrin (W) / Maleckova (W) - Barnett (W) / Christie (W)
17:15 Peyton Stearns (W) - Renata Zarazua (W)
17:20 Domingues / Araujo - Kopriva / Duda
17:30 Olympic Qualifying Tournaments
17:30 UNICS - Lokomotiv Kuban
17:30 Zenit - CSKA Moscow
17:30 Borussia Dortmund U19 - Hertha Berlin U19
17:30 Litovel - Malomerice
17:30 KPRF - Torpedo
17:35 Luca Nardi - Jeffrey-John Wolf
17:35 Olivia Gadecki (W) - Alize Cornet (W)
18:00 Corum - Kocaelispor
18:00 Brommapojkarna - Djurgarden
18:00 Kalmar - Norrkoeping
18:00 Malmoe - GAIS
18:00 Sirius - Goeteborg
18:00 Stefanos Tsitsipas - Nicolas Jarry
18:00 Francesco Passaro - Daniel Elahi Galan
18:00 Kiel - RN Loewen
18:00 Spartak Subotica - Vojvodina
18:00 Sweden - France
18:00 VEF Riga - Rigas Zelli
18:00 Brazil (W) - South Korea (W)
18:00 Netherlands (W) - Turkey (W)
18:00 Napredak - Crvena Zvezda
18:00 Savehof (W) - Skara (W)
18:04 Boras - Norrkoping
18:10 Minnesota - NY Yankees
18:15 Panathinaikos - PAOK
18:15 Alexander Shevchenko - Mpetshi Perricard
18:15 Martos Gornes / Tsitsipas - Ouakaa / Lobanov
18:15 Stanislas Wawrinka - Pedro Martinez
18:20 Arends / Middelkoop - Luz / King
18:30 Besiktas - Manisa
18:30 Tikves - Eurofarm Pelister
18:30 DSS/Kinheim - Twins
18:30 Hoofddorp Pioniers - HCAW
18:30 RCH-Pinguins - Curacao Neptunus
18:30 UVV - Amersfoort
18:30 AS Monaco - Le Portel
18:30 Las Palmas - Real Betis
18:30 Phoenix Hagen - Karlsruhe Lions
18:30 Kamilla Rakhimova (W) - Mayar Sherif (W)
18:45 David Goffin - Juan Varillas
18:45 Neman - Arsenal Dzerzhinsk
19:00 Gregoire Barrere - Andy Murray
19:00 Ludwigsburg - Hamburg
19:00 Isle of Man - UAE
19:00 Reggiana - Venezia
19:00 ASVEL - Saint-Quentin
19:00 JL Bourg - Nanterre
19:00 Dinamo Zagreb - Zadar
19:00 Fulham U-21 - Tottenham Hotspur U21
19:00 Al-Khaleej - Al-Ittihad Jeddah
19:00 Al-Wehda Mecca - Al-Raed
19:00 Copenhagen - Midtjylland
19:05 Thiago Seyboth - Emil Ruusuvuori
19:10 Premier League
19:15 Olympic Qualifying Tournaments
19:15 Keflavik - IA Akranes
19:20 Canada - Norway
19:20 USA - France
19:30 Malaga - Manresa
19:30 Yale (W) - Syracuse (W)
19:30 Bari - Ternana
19:30 Ivry - Chartres
19:30 Lugano - Winterthur
19:30 Young Boys - St Gallen
19:30 Danielle Collins (W) - Aryna Sabalenka (W)
19:45 Hijikata / Shang - Doumbia / Peers
19:45 Derthona - Virtus Bologna
19:45 Derthona - Bologna
20:00 Leeds Utd - Norwich City
20:15 Fylkir - HK Kopavogur
20:15 Grindavik - Vikingur Reykjavik
20:15 Penafiel - Torreense
20:30 Stjarnan - KR Reykjavik
20:30 Almeria - Barcelona
21:00 Jaguares de Cordoba - Tigres Bogota
21:00 Michigan (W) - Boston College (W)
21:00 Real Sociedad - Valencia
21:00 America (W) - UANL (W)
21:00 Monterrey (W) - Pachuca (W)
21:10 Deportivo Riestra - Newell`s Old Boys
21:15 Keflavik (W) - Njardvik (W)
21:30 China (W) - USA (W)
23:00 Fluminense - Cerro Porteno
23:00 Inter-RS - Delfin
23:00 Racing - Coquimbo Unido
23:00 Rosario Central - Caracas
23:00 Universitario - Botafogo-RJ
23:00 Vasco de Gama - Fortaleza
23:00 MODUS Super Series
23:40 Philadelphia - NY Mets
00:00 Indiana Fever (W) - New York Liberty (W)
00:00 Drummondville - Baie-Comeau Drakkar
00:00 Carolina - Rangers
00:00 Cleveland Monsters - Syracuse Crunch
00:00 Hershey Bears - Hartford Wolf Pack
00:10 Boston - Tampa Bay
00:30 Kansas - Texas
00:30 Gimnasia CR - Boca Juniors
00:30 Pennsylvania (W) - Northwestern (W)
00:40 Chi Cubs - Pittsburgh
01:00 Arkansas - Texas A&M
01:00 Cruzeiro-MG - Union La Calera
01:00 San Lorenzo - Liverpool M
01:00 Sao Paolo - Barcelona SC
01:00 Sportivo Luqueno - RB Bragantino
01:00 Nautico - Passo Fundo
01:00 ??? ?????? - Gigantes de Carolina
01:00 Atleticos - Gigantes
01:00 Capitanes de Arecibo - Leones De Ponce
01:00 Indios - Mets
01:00 Indios de Mayaguez - Guaynabo Mets
01:00 Leones De Ponce - ???????? ?? ??????
01:00 Zarate - Comunicaciones
01:00 Dominican Republic (W) - Canada (W)
01:00 Independiente Juniors - Manta
01:00 World Para Athletics Championships
01:00 IMPACT Wrestling
01:10 Houston - Oakland
01:30 Denver - Minnesota
01:30 Minnesota - Denver
01:30 Real Cartagena - Envigado
01:30 La Union - San Lorenzo
03:00 Univ Catolica Quito - Alianza Valledupar
03:00 Vancouver - Edmonton
03:10 LA Dodgers - Cincinnati
03:35 Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey
04:00 Thailand Open
04:00 Monterrey - Cruz Azul
07:00 Daejeon Korail - Yeoju
About Rojadirecta Website: