16:30 Iraq U-23 - Indonesia U-23
16:30 Greece U16 (W) - Hungary U16 (W)
16:30 Borisfen - Grodno 93
16:45 Hebar - Ludogorets
16:50 Zalgiris - Nevezis
17:00 Soenderjyske - Fredericia
17:00 Panevezys - Suduva
17:00 Chodov - NH Ostrava
17:00 Telavi - Dila
17:00 Czech Republic - Finland
17:00 Maccabi Herzliya - Ramat Hashron
17:00 Braga U-23 - Estrela U-23
17:00 Usti nad Labem - Decin
17:00 Ventspils - Rigas Zelli
17:00 Cibona - Zabok
17:00 Future - El Geish
17:00 Zamalek - National Bank
17:00 Dubocica - Mladost Novi Sad
17:00 Kolubara - Radnicki Beograd
17:00 Metalac - Sloboda Uzice
17:00 Chiaravalle - Haenna
17:00 Vardar - Alkaloid
17:00 Nazilli - Konya BBSK
17:00 Riga - Grobina
17:00 Cair (W) - Ovce Pole (W)
17:00 Galytchanka (W) - Jaroslaw (W)
17:10 Miami - Colorado
17:15 Fakundo Mena - Kaichi Uchida
17:15 CSKA - Zenit
17:15 Rostov - Baltika
17:15 Larvik (W) - Molde (W)
17:30 Zenit - Uralmash
17:30 Guido Ivan Justo - Roberto Cid
17:30 Cukaricki - Napredak
17:45 Olympiacos - Barcelona
17:45 Kiel - Montpellier
17:45 Canada U18 - Latvia U18
18:00 Hamburg - BHC
18:00 Vojvodina - Buducnost
18:00 Torpedo Kt - Dinamo Tbilisi
18:00 Split - Dubrovnik
18:00 Zadar - Dubrava Furnir
18:00 San Lazzaro - Cologne
18:00 Ohrid - Tinex Prolet Skopje
18:00 Crvena Zvezda - Backa Topola
18:00 Jugovic - Dubocica
18:00 Metaloplastika - Partizan
18:00 Radnicki - Proleter
18:00 Tarbes Gespe Bigorre (W) - Landes (W)
18:00 Bekament (W) - Mladost NP (W)
18:05 Baltimore - NY Yankees
18:10 NY Mets - Chi Cubs
18:30 Amersfoort - Hoofddorp Pioniers
18:30 Curacao Neptunus - HCAW
18:30 L&D Amsterdam - UVV
18:30 Twins - RCH-Pinguins
18:30 Pogon Szczecin - Legia
18:30 Phoenix Hagen - Kirchheim
18:30 Trier Gladiators - Munster
18:30 Rogle - Skelleftea
18:30 Neman - Shakhtyor Sl
18:30 Vojvodina (W) - Napredak (W)
18:35 Boston - San Francisco
18:45 Francis Tiafoe - Federico Coria
18:45 Sweden - Switzerland
18:45 Al-Wehdat - Al-Salt
18:50 Ergi Kirkin - Bruno Kuzuhara
19:00 Daniil Medvedev - Jiri Lehecka
19:00 Premier League
19:00 Ironi Nahariya - ??????? ???????
19:00 Ilirija - Sencur
19:00 Ares FC 21
19:00 Tottenham Hotspur U21 - Nottingham Forest U21
19:00 Al Ahli Jeddah - Damac
19:00 Al-Fateh - Al-Riyadh
19:00 Camerano - Lanzara
19:00 Molteno - Romagna
19:00 2024 World Championships
19:00 Thor/KA (W) - Throttur (W)
19:00 Valur (W) - Vikingur Reykjavik (W)
19:30 Cedevita Junior - Dinamo Zagreb
19:30 Chelsea - Tottenham
19:30 Chelsea - Tottenham
19:30 Cesson-Rennes - Pays d`Aix
19:30 Creteil - Limoges Hand 87
19:35 Texas - Washington
19:45 Maccabi T-A - Panathinaikos
19:45 Barcelona - PSG
19:50 Montpellier (W) - Villeneuve-d`Ascq (W)
20:00 Aston Villa - Olympiacos
20:00 Fiorentina - Brugge
20:00 Juan Bautista Torres - Luciano Emanuel Ambrogi
20:00 Wigan Warriors - Catalans Dragons
20:00 Marseille - Atalanta
20:00 Roma - Leverkusen
20:00 Simulcast
20:15 Njardvik (W) - Grindavik (W)
20:15 Fylkir (W) - Keflavik (W)
20:45 Elena Rybakina (W) - Aryna Sabalenka (W)
21:00 Philadelphia - New York
21:00 Leones - Union Magdalena
21:00 RK Ub - Vranje
21:30 / - Villanueva / Britto
21:30 Urrea / Stepanov - Aboian / Aboian
21:30 Barranquilla - Real Cartagena
21:30 Boca Juniors de Cali - Deportes Quindio
21:50 Dutra da Silva / Alves - Hemery / Ouakaa
22:00 MODUS Super Series
22:00 Atletico Huila - Orsomarso
22:00 Peru U20 (W) - Paraguay U20 (W)
23:00 Stevenson / Harper - Mena / Sakellaridis
23:00 HFX Wanderers - Saint-Laurent
23:00 Botafogo-RJ - Vitoria-BA
23:30 Indiana - Milwaukee
23:30 Aguia de Maraba - Sao Paolo
23:30 Ponta Grossa (W) - Santo-Andre (W)
00:00 BYU - Miami
00:00 Louisville - Boston College
00:00 Tennessee - Florida
00:00 Erik Bazinyan - Shakeel Phinn
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Diriangen U-20 - UNAN Managua U-20
00:00 Boca Juniors - Regatas
00:00 Nashville - Vancouver
00:00 Syracuse Crunch - Rochester Americans
00:30 CRB - Ceara
00:30 Tapatio - Atlante
00:30 Colombia U20 (W) - Argentina U20 (W)
01:00 Aguada - Atleticos
01:00 Piratas - Gigantes
01:00 Vaqueros - Capitanes
01:00 Platense - Riachuelo
01:00 Toronto - Boston
01:00 San Antonio Scorpions - Vargas Torres
01:00 Texas Stars - Milwaukee
01:10 Houston - Cleveland
01:10 Racing - Talleres Remedios
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Goias - Cuiaba
01:30 Palmeiras - Botafogo-SP
02:00 Philadelphia - New York
02:00 Caribbean Storm - Cimarrones
02:00 Necaxa - Queretaro
02:00 Genesis - Olancho
02:00 WTT Youth Contender Puerto Princesa
02:30 Atletico La Paz - Leones Negros
02:30 Algodoneros de Union Laguna - Sultanes de Monterrey
03:00 Portland Winterhawks - Prince George Cougars
03:00 Venezuela U20 (W) - Brazil U20 (W)
03:15 Bonsoy Gold Coast Pro
04:00 Beibit Zhukayev - Adam Walton
04:00 Yuta Shimizu - Maxime Cressy
04:00 Sevens Singapore
04:15 Pachuca - Pumas
05:00 Gainare Tottori - Omiya Ardija
05:10 Tokushima Vortis - Ehime
05:30 Bu Yunchaokete - James Duckworth
05:30 Yu Hsiou Hsu - Tristan Schoolkate
06:00 Volvo China Open
06:00 Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima
06:00 Yokohama Marinos - Jubilo Iwata
06:00 Fujieda MYFC - Thespakusatsu Gunma
06:00 Montedio Yamagata - Fagiano Okayama
06:00 Roasso Kumamoto - Kagoshima Utd
06:00 Shimizu S-Pulse - Tochigi
06:00 V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita
06:00 Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi
06:00 Ventforet Kofu - Oita Trinita
06:00 Yokohama - Mito HollyHock
06:00 Azul Claro Numazu - Fukushima Utd
06:00 Giravanz Kitakyushu - YSCC Yokohama
06:00 Grulla Morioka - Zweigen Kanazawa
06:00 Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki
06:00 Matsumoto Yamaga - Vanraure Hachinohe
06:00 Nara - Imabari
06:00 Ryukyu - Kamatamare Sanuki
06:00 Sagamihara - Osaka
07:00 Puttergill / Stalder - Ji-sung / Niklas-Salminen
07:00 Cerezo Osaka - Consadole Sapporo
07:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare
07:00 Machida Zelvia - Kashiwa Reysol
07:00 Sagan Tosu - Tokyo Verdy
07:00 Tokyo - Kyoto Sanga
07:00 Daejeon Korail - Pocheon Citizen
07:05 Levanga Hokkaido - Alvark Tokyo
08:00 Luxembourg Open
08:00 Avispa Fukuoka - Gamba Osaka
08:00 Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds
08:00 Iwaki - JEF United Chiba
08:00 Nagano Parceiro - Gifu
08:00 Yeoju - Hwaseong
08:00 WTT Youth Contender Puerto Princesa
08:05 Hurricanes - Waratahs
08:30 Southland Sharks - Nelson Giants
08:30 Saudi Smash
09:00 Albert Ramos Vinolas - Roman Safiullin
09:00 Arthur Rinderknech - Tomas Etcheverry
09:00 Brandon Nakashima - Francisco Comesana
09:00 Jaume Munar - Alexandre Muller
09:00 Sea Eagles - Raiders
09:00 Gyeongju KHNP - Siheung Citizen
09:30 Magnolia Hotshots - Terrafirma Dyip
09:50 FIA WTCR, Marrakech
10:00 Balaji / Begemann - Cabral / Bhambri
10:00 Metalurh - Metalist
10:00 Casuarina - University Azzurri
10:00 2024 World Championships
10:00 Veres U-19 - Minaj U-19
10:10 ATP. Madrid
10:10 WTA. Madrid
About Rojadirecta Website: